Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2835454 krát)
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #315 : Prosinec 16, 2014, 12:26:04 pm »

Sorry, nuc k tematu diskuze nemam.
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #316 : Prosinec 28, 2014, 10:31:31 pm »

Hoši, hoši, že vás to pořád baví se dohadovat o nesmyslech,. A je zase je vidět že nemáte dostatečné nebo ne úplně správné info, rozpis směn na měsíc má každý kromě nových., to že by někdo přiděloval autobusy podle národnosti je úplný nesmysl a vy co jste tady nějakou dobu byli to dobře víte, ono to není ani technicky možné. 200 až 220 hodin měsíčně to taky dost dobře nejde zvládnout. Takže taky nic. A ta ubytovna, ona to není ubytovna v pravém slova smyslu, jak si ji většina z nás představuje z česka, ale jsou to dost dobře vybavené garsonky, a vše je úplně nové a ti tuším že tři si to našli sami a bylo to jejich rozhodnutí, jo a ten nový který se nepohádal, ale doslova se chytili pod krkem, tak to vás musím zklamat tak ten jezdí a výpověď nedostal. Dostal ji jinej a úplně z jiného důvodu, no asi se váš informátor zmýlil, ale to se může stát. Jinak v česku když jste v exekuci tak vám můžou sáhnout i na sociální dávky, takže náhrady by taky asi šly, ale to se mně netýká takže je mi to jedno, a to že H. 3333 se rozhodl sem nejít je jeho věc a taky je mi to jedno jen mi vadí když někdo plká a nemá o věci ani páru. Ale vy samozřejmě napíšete, že to co jsem tady napsal není pravda, tak asi víte víc než já i když tady neděláte a nežijete, anebo jste to měli možná jinak, to nevím. Já píšu jen jak to mám já a své zkušenosti a né to co mi někdo donese. Hodně štěstí do nového roku chlapci.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #317 : Prosinec 29, 2014, 09:09:03 pm »

Naslibovali vsem byty, ted si musite hledat ubytovny. Rozvrh smen je jakoby na mesic, ale z toho je polovina VF tak nas tady nekrm. Ten kdo ma smlouvu na dobu neurcitou je skoro nevyhoditelnej a 200h delate a to minimalne, nebo neumis pocitat. Proc myslis, ze nabiraj povl z Ostravy a okoli? Lidi jako ty s exekuci na krku a neplatice alimentu? Ty co neumi a co se nemecky nikdy nenauci? Proc je 60% fluktuace ridicu u CBM? CBM je zumpa, ktera je citit az do Frankfurtu.
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #318 : Prosinec 30, 2014, 01:15:50 am »

jsi úplně mimo a právě že počítat umím, jinak ti co šli na tu rádoby ubytovnu tak byty měli všichni, nikdo z nich si bydlení hledat nemusel, ale jak jsem už psal tyto víš zcela jistě lépe, v měsíčním rozpise je tak 3 vfg, jinak jsou směny napsány, ale to jestli mám odpolední nebo ranní nebo volno vím. i v tyto 3 dny
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #319 : Prosinec 30, 2014, 01:22:19 am »

 a s těma hodinama, jestliže máš 170h standart plus ti vyjde 2 až 3 směny z volna měsíčně tak ti to vyjde max tak 190- 195 a to se musí vyjít, takže přes 200 se dá udělat tak 2x 3x do roka a 220 jak tu bylo výše psáno je už úplně mimo.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #320 : Prosinec 30, 2014, 05:52:28 am »

Pokud jen Škleb ty mas v mesicnim rozvrhu jen 3 VF, tak ti fakt blahopreju, protoze budes asi cestna vyjimka. Presne tak jak pises, dela to 190 az 195 hodin plus dalsich 16 az 24h pro MVS, aby jste si sahli na tu dvojku co vam nasliboval SL. Kdyz napises A, tak napis i B kamo.
« Poslední změna: Prosinec 30, 2014, 05:54:20 am od dochloite » Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #321 : Prosinec 31, 2014, 12:14:52 am »

nene chlapče pro MVS jsou ty směny z volna o kterých jsem psal
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #322 : Prosinec 31, 2014, 12:17:03 am »

Takže kámo pleteš si pojmy s dojmy, a nevím jak tobě, ale nám dvojku čistého nikdo nesliboval.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #323 : Prosinec 31, 2014, 12:36:06 am »

Může mi někdo vysvětlit, proč si chlapci hledají ubytovnu, když mají byty od pana SL?
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #324 : Prosinec 31, 2014, 10:47:51 am »

Ach jo, Bohnice jsou opět on-line. Nevím co si myslet/Nerozhodný Dva litry čistého za povinnou pracovní dobu nám tady nikdo nesliboval, nikdo nám totiž nesliboval čistou, ale hrubou mzdu, a tu, co nám slíbili jsme dostali. 220 hodin, neexistující plán služeb atd., samozřejmě nesmysly (tolik hodin tady nikdo nepracuje), zase lžete. Ubytovna, o které mluvíte je nový objekt se samostatnými byty, nejde o pasťáky pro Ukrajince jako v ČR nebo dokonce o kasárna, jak se tady snažíte nalhat. Bydlí tam i značně movití studenti ze zahraničí, takže se jedná o dosti komfortní bydlení. Rozhodně lepší, než pokoje s mříží na oknech, kde nyní trávíte většinu dne. Ti chlapi si to našli pro to, že je lepší bydlení než v Novém Městě. Dejte si kluci do roku 2015 přecevzetí, že sem budete psát pravdu a ne plky, ano?  Mrknutí
Děkujeme všichni.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #325 : Prosinec 31, 2014, 11:56:35 am »

Míšo a my ti zase přejeme ať ti už konečně narostou v tom dalším roce alespoň nějaké ty svaly, protože letošní rok jsi se moc neukázal. Přidej tvaroh a uvidíš, že to půjde.... Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb https://www.facebook.com/photo.php?fbid=839404402744683&set=a.151281234890340.27580.100000253927546&type=1&theater
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #326 : Prosinec 31, 2014, 01:59:49 pm »

o které mluvíte je nový objekt se samostatnými byty, nejde o pasťáky pro Ukrajince jako v ČR nebo dokonce o kasárna, jak se tady snažíte nalhat.

Přečti si pár příspěvků nazpět a dej sem link kdo tyhle kraviny kromě tebe tady píše. Odpověď měla být taková, že vám SL sehnal předražené byty, proto se přestěhovali a ne ty tvoje lži o Novém Městě. Největší problém vás ovcí
 a cvičených opic co pracujete pro CBM je, že si neumíte zpočítat celkový čas ztrávený v práci tzn. i neplacené volno na Bismarku popř. na nádraží, plus doba kdy musíte přijít dříve do práce kvůli přidělení autobusu a služby. Ale i odevzdávání peněz, neplacené přestávky na konečné atd. Dále jste zapomněli napsat, že sice máte měsíční plán, ale je tam min. 10 polí volných plus VF a zbytek jsou služby, které vám ještě mění. Běžte se dnes večer podívat kolik ostraváků bude jezdit přes noc a pak si pokecáme o tom, že vás jen využívají a zneužívají a proto tam taky jste.  Měli jste mít poslední 2 směny ranní abyste měli delší volno, ale máte skoro pořád odpolední takže pak máte kretší volno. Jste řidiči CBM až té třetí kategorie, čili pouze a jen vometáci co se tady snaží prezentovat jak se máte skvěle :-)
« Poslední změna: Prosinec 31, 2014, 02:56:53 pm od Konstanz » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #327 : Prosinec 31, 2014, 09:50:19 pm »

A na co se mám podívat, ty tupounku? Tady se přece služby nevyvěšují. Ach jo, ty Bohnice.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #328 : Prosinec 31, 2014, 11:11:03 pm »

Ale to přeci nebyla otázka pro tebe ty hňupe se základkou Smích Ty ani nevíš o čem se tady píše ty hlupáčku zadluženej  Škleb Vyřiď si své závazky a pak sem něco piš kokůtku lacinej.....
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #329 : Leden 01, 2015, 11:38:50 am »

Tyhle dva budou porad tvrdit, ze je snih oranzovy, protoze dostat se do zumpy zvane CBM je pro ne celozivotni uspech.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München