Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2834400 krát)
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #345 : Leden 11, 2015, 11:10:05 pm »

Docela mne překvapuje že vám někdo řekl plat v čistém, spíš si myslím že to bylo o nepochopení protože vždy se udává hrubý plat i v česku,. Ono to dost dobře ani nejde říct paušálně v čistém protože nemají všichni stejné odvody. A nájem za nábytek, no já jsem jej vrátil a pořídil si svůj, jednoduché že, no ne každého to napadne. A pánové byt za 350  až 400 se vším všudy je utopie to jste přece museli vědět. Ale nám nikdo nic takového nesliboval, řekli že nám pomůžou s bydlením a plat byl samozřejmě udán ve hrubém, proto jsem se taky hned ptal kolik to dělá čistého a odpověď plus mínus se shodovala s realitou. A když jsem se vrátil z pohovoru tak jsem hned zjišťoval kolik tady stojí bydlení. A to že by CBM mohlo za to kolik stojí v Mainz byty to by už bylo hodně přitažené za vlasy,
A to že vám dávali schválně staré vozy dost dobře v tom systému jaký mají nejde to přece víte. Jinak turnus stejný jako my tedy poslední dvě odpolední jsou Mitteldienst jezdí i němci, je to standartní turnus, nevím kde jste přišli na to, že je to jinak. Jo ano ti řidiči co mají smlouvy pro MVG mají více , týká se to řidičů, kteří nastoupili před r. 2002 Mimochodem proč už tam tedy nejste když to bylo tak báječné v Konsatnz. Ale nevím já s váma na pohovoru nebyl ani na testech nebyl, třeba to tak bylo, já můžu říct za sebe, že to co nám bylo řečeno v Domažlicích tak bylo vše splněno, smlouvu jsem měl měsíc doma, takže žádný problém. A hlavně jsem se samozřejmě snažil zjistit informace předem, třeba ohledně bydlení,ale i jak se pohybují platy v městské dopravě.
A pro Honzu 3333, ty se jdi vycpat, Konsanz alespoň ví o čem mluví, ty víš kulový o čem se tady bavíme a jen tlacháš.
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #346 : Leden 11, 2015, 11:22:04 pm »

Takže já si myslím, že už jste nám dostatečně sdělili jak jste to tady měli těžký, všichni to ví, sice se tomu tady všichni smějí, ale nicméně by jsme tuto debatu tady mohli ukončit a jít si po svém, čili vy by jste se mohli věnovat nějakému svému městu a zemi kde zrovna působíte. Tam ještě vaše historky z Mainz neznají.
Nazdar chlapci a mějte se
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #347 : Leden 12, 2015, 12:41:50 am »

Evropan ty už taky pumpuješ bicáky jako Skupien? Měl by jsi, protože až tě najdu, tak se ti to bude hodit....  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #348 : Leden 12, 2015, 09:14:17 am »

Hloupý Honzo, když se podívám na tvoje příspěvky na Germany, ty máš asi hodně složitý život, co? Pořád někomu radíš, jak vyběhnout s pojišťovnou, se zaměstnavatelem, s úřady, že si ještě nezaložíš právní poradnu? Ovšem, na tu by jsi musel mít nějakou univerzitu, a ne  blbšulku. Přesto, kdyby jsi zkusil čas strávený zde plkáním studiem, možná by to bylo užitečnější. Takový potížisty jako jsi ty, ty mají všude moc rádi, jak v Německu, tak v ČR.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #349 : Leden 12, 2015, 03:13:51 pm »

Evropan 7, slíbili nám 2000 čistého ne hrubého a to ústy té přiblblé ukrajinky, byty jsme měli dostat přímo od WOBAUM čili od města, protože to je spřízněná městská firma s tím, že ceny budou 350 až 400 tedy o 200 EUR nižší něž jsou ceny tržní a vzhldem k tomu, že v Mainzu bydlí 20 let můj dobrý kámoš tak jsem si nepotřeboval o tržních cenách nic zjišťovat. Když jsem ráno šli pro dienst, tak nám skoro vždy dali staý Mercedes nebo MAN, nebo jsme se navzájem na těch veteránech vystřídali. Taky mi SL říkal že od roku 2013 tyto autobusy prodají, protože nesplňí Euro 4 a hle jezdili pak ještě déle protože dostali nějaké povolení atd. V Konstanz to je super, my jsme sem ale přišli vydělávat peníze a jednou se chceme vrátit do ČR, nechceme prodávat svůj čas za málo peněz, je to přirozená lidská vlastnost, že chce člověk neustále víc. Nežijeme jako za komančů, kde lidé pracovali v jednom podniku celý život atd.  změna je život.
Michal 69, nestarej se o ty kteří se snaží lidem na rozdíl od tebe pomáhat, ty tady polodíš jen samé hovadiny, jinak z tebe v žádném příspěvku nic kromě urážek a závisti nevylezlo a ani nevyleze.
« Poslední změna: Leden 12, 2015, 03:16:02 pm od Konstanz » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #350 : Leden 12, 2015, 10:14:17 pm »

Konstanz, nežvaň, tyhle plky ti tady nikdo nesežere. Ty jsi sem nastupoval, a SL ti už předem sliboval, že něco prodají? To víš, ten se s tebou, přivandrovalcem z Východu, bude určitě bavit, co má firma, která má obrat stovky milionů éček prodat a co ne. Ty sis tady nic nezjišťoval a žádnýho kamaráda tady nemáš, ty jsi sem přišel jako namachrovanej náplavní cajzl, a myslel jsi, že se tady před tebou každý posadí na řiť. Jenže Mainz není Kladno nebo Olomouc, tady na tebe každý z vysoka kálí a ty ses musel zařadit tam, kam patříš. Nemáš rád lidi z Ostravy, a potom se divíš, že s tebou Němci zachází špatně. Není ta chyby náhodou v tobě? Kdyby jsi skutečně chtěl více, jak tady žvaníš, tak se sebereš a nečekáš na nějaký organizovaný nábor. Klidně jsi mohl jezdi do Anglie nebo do Norska, tam naši řidiči odcházeli před více jak 8 lety. Měl jsi ale plný kalhoty, a ne kamaráda v Mainzu. Jinak, lidská blbost je taky přirozená vlastnost, a řekl bych, že tobě přirozená fakt hodně.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #351 : Leden 18, 2015, 07:50:10 am »

Tak koukam, ze se tady po usi zadluzeny, zamindrakovany, zakomplexovany  a s parohy od kolegy nasazenymi Michal 69 s malym penisem na foru pekne predvadi, jake ze to lidi berou do CBM. No jestli jste tam vsichni takovy  jako ty frustrovani s trickem DP Ostrava, tak to se tam maji nove prichozi na co tesit... Ja chapu ze ti kolega z DP ojizdel starou kdyz jsi byl v praci, ale to tvuj problem, tak se ho tady nesnaz filtrovat primitivnim urazenim. Pokud nemas nic k tematu, tak uz sem nic nepis, cipe!
« Poslední změna: Leden 18, 2015, 07:53:03 am od dochloite » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #352 : Leden 18, 2015, 02:41:48 pm »

Ukázka z mojí milostné korespondence od jednoho z uživatelů, který mi poslal soukromou zprávu:

Právě jsi dostal soukromou zprávu od uživatele dochloite z fóra Germany.cz.

DŮLEŽITÉ: Toto je pouze upozornění. Neodpovídej na tento email.

Zpráva, kterou ti poslal, následuje:

Jako zmrd jsi se narodil, zmrd jsi a zmrdem zustanes, tak si ty svy zavistivy slinty filtruj v Ostrave ty koste polsky! My nemuzem za to, ze jsi kokot co krome toceni volantu a psani picovin nic neumi, ty parohaci zapicenej!

Na tuto soukromou zprávu odpověz zde: http://www.germany.cz/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg=48072;quote;u=35598
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #353 : Leden 18, 2015, 05:26:14 pm »

Ty jsi teda “inteligent“   Škleb Škleb  Škleb Zales radsi do boudy a neotravuj tady!
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #354 : Leden 18, 2015, 05:50:33 pm »

Další kousek do sbírky, který mi přišel za několik hodin. Inu, není nad to, když vás má někdo rád.  Mrknutí Mrknutí Polibek

Právě jsi dostal soukromou zprávu od uživatele dochloite z fóra Germany.cz.

DŮLEŽITÉ: Toto je pouze upozornění. Neodpovídej na tento email.

Zpráva, kterou ti poslal, následuje:

Ty jsi ale korunovanej zmrd vid?! Ale asi za to nemuzes, pravdepodobne geny po polskych rodicich se u tebe naplno rozvinuli, jinak ro nevidim. Škleb Škleb Škleb A tuhle tam dej taky ty cipe, at je sranda Škleb Škleb Škleb

Na tuto soukromou zprávu odpověz zde: http://www.germany.cz/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg=48079;quote;u=35598
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #355 : Leden 19, 2015, 11:00:46 am »

...Dochloid Ti píše mooooc hezké vzkazy. Myslím,že by s Tebou chtěl kamarádit:-) Škleb
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #356 : Leden 19, 2015, 10:45:35 pm »

:-) :-) :-) mel pravdu jsi opravdu z...d!!!
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #357 : Leden 20, 2015, 10:21:12 am »

Ano, je to pravda. Přiznám se, máme se s Dochloitem doopravdy rádi.  Mrknutí Mrknutí Kroutím očima
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #358 : Leden 21, 2015, 11:45:16 am »

...i vy klucíííí... Mrknutí Mrknutí Mrknutí
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #359 : Leden 21, 2015, 03:45:06 pm »

Zikmund ty liško ryšavá, jdi se bodnout.... Škleb Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München