Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2835432 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #285 : Září 21, 2014, 11:02:50 am »

Honzo ... přečti si zprávu od administrátora. Spadl servr a provizorně jsem nahodil zálohu ze 14.9. Když se mi to podaří obnovit, budou tady zpátky. Pokud ne, tak prostě chybí příspěvky od 14. do 17.9.

Díky za pochopení
« Poslední změna: Září 21, 2014, 12:29:28 pm od David » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #286 : Září 21, 2014, 07:33:12 pm »

Já se moc omlouvám. Opravdu jsem si nevšiml.
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #287 : Listopad 24, 2014, 09:59:04 am »

Kluci z Prahy, jak to, že neprudíte? Tak dlouho čekám, až se zas trochu pobavím vaší omezeností, a nic. Nejde vám v Bohnicích internet nebo vás přesunuli na uzavřené oddělení pro zvláště těžké případy? Nebo už jste zmoudřeli? Ne, to ne, to byl jen hloupý žert.
Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #288 : Prosinec 08, 2014, 03:42:08 pm »

Ahoj autobusáci z Mainzu Mrknutí musim se vás na něco zeptat.
Kam dáváte věci, který lidi zapomenou v autobuse? Můj syn dneska zapoměl jeho sportovní ¨pytlík¨ ve školním autobuse  - kam se můžu obrátit abysme ho zas dostali zpátky. Kurnik nemám chut' ted'kupovat narychlo všechno nový  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Díky za rady  Úsměv
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #289 : Prosinec 08, 2014, 09:47:04 pm »

Zkusme se zamyslet.... kde by se to asi mohlo najit kdyz jel autobusem? Ze by ve vlaku nebo v metru? Co tak zavolat nekomu kdo ty autobusy provozuje? Hm?  Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #290 : Prosinec 08, 2014, 11:10:51 pm »

Honzíku ty jsi dneska nějak obzvlášt vtipnej  Škleb ...kdyby se mi chtělo hledat kdo ty autobusy provozuje tak se tady nebudu ptát vás...vycházím z toho, že když ty autobusy jezdíte, tak mi to snad můžete uplně normálně prozradit, kam ty věci dáváte, ale jak vidím je to fakt problém aby z čecha vypadlo něco normálního, takže si radši udělám tu práci a zagoogluju - když jsem si tady vystačila 26 let bez čechů, tak je to asi lepší, když to tak zůstane - bohužel se mi tenhle pocit potvrdí pokaždý když se do týhle diskuze podívám.  Zdá se mi že asi jediný dva normální lidi tady jsou Evropan7 a michal 69
« Poslední změna: Prosinec 09, 2014, 07:53:56 am od Meenzerin » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #291 : Prosinec 09, 2014, 12:54:45 pm »

Ahoj miláčku, a ty myslíš, že když ti tady napíšeme kde to máš najít, tak nebudeš muset zvednout zadeček a zavolat na to konkrétní místo a dokonce se tam pro to dostavit osobně? Pojdme na to logicky a možná mi dáš i za pravdu... Kdyby jsi byla řidič a skončila večer směnu a odstavila autobus někde v podniku a našla by jsi v něm třeba peněženku, tak by jsi jí asi někomu odpovědnému dala né? A už jsme u toho, že ty tam ráno zavoláš a zeptáš se jestli se to našlo a kdy, ke a kdo ti tu ztracenou věc předá. Mě nezajímá jak dlouho jsi v německu, ale trochu mě trápí nedostatek logického uvažování u tak jednoduchých věcí jako je tahle. Jestli jsem se tím nějak dotl, tak se omlouvám, ale většinou říkám co si myslím. Ahoj!! Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #292 : Prosinec 09, 2014, 12:57:01 pm »

A evropan7 a ten druhý tydít jsou právě ti nejblbější co tady můžeš potkat, ale zase jsme u toho, že se moc nevyznáš........  Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #293 : Prosinec 09, 2014, 06:35:40 pm »

Meenzerin, kdyz jsem omylem pracoval pro CBM, tak pokud jsme neco nasli v autobuse, tak po smene jsme museli na dispecink, kde jsme ty veci vhzovali do takovych boxu spolu s vyplnenym listkem kdo a kdy to ci ono nasel atd. U pnezenek a mobilu to fungovalo trochu jinak, ale tasky destniky jsme hazeli do tech beden. Rano to nekdo prebiral a na zaklade telefonatu na hot line (0 61 31) 12 77 77 se to pak vracelo. Na detaily se zeptej tech dvou inteligentu z Ostravy, ktere tak obdivujes  Co???
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #294 : Prosinec 09, 2014, 11:24:16 pm »

Kdyby ti dva tydíti z Ostravy našli něco tvého, tak si piš, že by ti to čóóórli a nechali si to pro sebe i kdyby šlo o posmrkaný kapesník..... známe svoje lidi. Jeden z těch tydítu založil cestovku, okradl klienty a zdrhnul do Mainzu. Hledá ho půlka moravskoslezského kraje..... Je to takový ten Schwarzenneger co ukazuje na facebooku jak pumpuje bicáky, ale zatím je má pořád jako špagety.  Škleb Škleb Škleb Nechci jmenovat, ale je pan Skupien....  Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #295 : Prosinec 12, 2014, 10:54:46 am »

Chlapci chlapci, pořád stejná písnička, vám ten Skupien teda leží v žaludku, ten vám teda musel provést sviňačiny. No ale Konstanzovi alespoň slouží ke cti, že když se ho někdo na něco zeptá tak normálně odpoví, ale Honza 3333 než aby přiznal, že tady byl dva dny i s cestou a nikdy tady nepracoval, tak to raději okecá kravinama. No a konstatování, že poznáš zloděje podle toho odkud je, to už je hodně pod úroveň, to jsem si myslel že jsi pobral více inteligence, ale nejspíš si stál až poslední v řadě když se přidělovalo. Asi i za vaším milovaným Skupienem. No nic chlapci, tak vám přeji hezké svátky. Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #296 : Prosinec 12, 2014, 04:57:13 pm »

Děkujeme za přání!  Škleb
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #297 : Prosinec 12, 2014, 09:11:43 pm »

Chlapci ja priznavam, ze se to uz trochu vymklo kontrole, ale z moji strany to zase neni tak o tom na nekoho utocit jako o tom si z toho delat srandu. A s tim kradenim to asi vyznelo blbe, protoze ja nejsem sice z OV, ale ze stejneho kraje a nekradu.... Bylo to spise mysleno na toho exekutory hledaneho Skupiena. Schvalne tady davam odkaz odkaz na zaznam z pripravy na mistrovstvi sveta v kulturistice na ktere se Skupien pripravuje, ale ta forma zatim teda nic moc. Rikam mu porad, ze musi nasadit steroidy, ale je to marne, je to marne, je to marne.... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=839404402744683&set=a.151281234890340.27580.100000253927546&type=1&theater
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #298 : Prosinec 12, 2014, 11:59:21 pm »

A jeste jedna vec kámo! To jestli jsem byl dva dny v Mainzu neznamena, ze nevim kde lezi Deutschland..... Vse se netoci jen kolem Mainzu, pajdaveho Loehnera a te jeho šlapky, ktera leta slapala kolem svodidel v okoli Folmavy. Ja jsem se nikde nemusel upisovat a pak slapat jako hodinky ze strachu, ze mi bude nekdo slapat po krku a vyhrozovat mi sankcema.....
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #299 : Prosinec 13, 2014, 05:45:25 am »

honza 3333, já nepsal nic o tom že nevíš kde je Německo a Mainz, ale úplně o něčem jiném, a už vůbec ne o Skupienovi, ten tady nikoho nezajímá, v této diskusi není, tak nevím proč bych se měl o něm pořád bavit, nehledě na to, že Menzeerin Skupiena a nejspiš ani nikoho  jiného z CBM vůbec nezná, jen položila jednoduchou otázku, z čehož si udělal zbytečné slohové cvičení. A ještě k tomu meleš furt jedno a to samé pořád dokola. To je jako v tom vtipu s tím cikánem, který na každou otázku odpovídá ,bílá. Taky nakonec vždycky řekneš Skupien, já nevím jestli ti dluží prachy nebo ti zahnul s manželkou, nebo něco jiného, tak si to s ním  už konečně vyřiď a pořád s ním neobtěžuj.
Ale někteří jsou marné případy, ty budeš asi patřit mezi ně. Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München