Zubar
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Zubar  (Přečteno 130890 krát)
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« : Září 05, 2008, 02:31:53 pm »

Máte nekdo nejakou zkusenost s cesky ci slovensky mluvicim zubarem?

Asi se preventivni prohlidce prece jen nevyhnu a jsem takovy straspytel, ze jak si sednu na kreslo, nevypotim poradne souvislou vetu - natoz mluvit nemecky.
Zaznamenáno
Hani



Karma: 1
Příspěvků: 22


to baby, je me vlastni :-)


« Odpověď #1 : Září 05, 2008, 08:59:40 pm »

Ja slysela o zubari z CR,ktery ma praxi v Erdingu Mrknutí Jestli bys chtela,tak ti sezenu kontakt Mrknutí
Zaznamenáno
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« Odpověď #2 : Září 06, 2008, 12:31:14 pm »

Slovensky zubar je tady ve foru:
Zubař Dr. Franz Kovalcik (Slovak) - Innere Wiener Sraße 50, U4/U5 Max Weber Platz, Tel. 089/4481784
Osobni zkusenost je ok.
Zaznamenáno
z.moz



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Duben 28, 2011, 11:33:15 am »

Dr. Kovalcik - môžem len odporučiť...
Zaznamenáno
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« Odpověď #4 : Červen 05, 2013, 07:20:20 pm »

Když už jste tu načali téma Zubař, tak se přidám. Hledám nějakýho rozumnýho zubaře nejlépe na severovýchodu Mnichova, případně Aschheim, Kirchheim, Pliening.. Ani nemusí být český..

Předem díky za tipy.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #5 : Červen 05, 2013, 10:54:13 pm »

Nasel jsem pro vas dva zubare mluvici cesky nebo slovensky. A pro snazsi rozhodnuti jsem pripojil i Bewertungen z portalu Jameda. 

Dr. Kovalcik:
http://www.jameda.de/muenchen/zahnaerzte/implantologen/franz-kovalcik/bewertungen/80236514_1/

« Poslední změna: Květen 16, 2015, 11:11:13 am od David » Zaznamenáno
peiton



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #6 : Červen 06, 2013, 06:33:27 pm »

doporucujem Kovalcika !!!
Zaznamenáno
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« Odpověď #7 : Červen 06, 2013, 06:42:35 pm »

no tak jsme se objednali u pani ., jednak měla daleko lepší hodnocení a hlavně má dneska otevřeno až do 20:00

tak uvidíme, příští týden máme termín, tak kdyžtak poreferuju.. :-D
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #8 : Červen 07, 2013, 08:57:43 pm »

Za reference budu nejspíš nejen já vděčná! Osobně jsem byla u tady zmiňované Heilmeier. Za injekci, jak se tu píše, sice nic nechtěla. Nicméně se nemohu zbavit pocitu, že si nenápadně přidělává (placenou) práci. Tři měsíce před návštěvou jsem byla u české zubařky s tím, že mně spravila, co se dalo, dokud jsem byla pojištěná v ČR. Paní/slečna Heilmeier našla dva údajně tak katastrofální kazy, že už to podle ní může zachránit jenom korunkami... Donedávna jsem si myslela, že mám zdravé hezké zuby, jsem z celé situace docela nešťastná. Odkládám to na léto ke své staré zubařce v ČR, jinak bych se tu kvůli takové krávovině nejspíš musela zadlužit...
Zaznamenáno
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« Odpověď #9 : Červen 08, 2013, 09:13:22 am »

Za reference budu nejspíš nejen já vděčná! Osobně jsem byla u tady zmiňované Heilmeier. Za injekci, jak se tu píše, sice nic nechtěla. Nicméně se nemohu zbavit pocitu, že si nenápadně přidělává (placenou) práci. Tři měsíce před návštěvou jsem byla u české zubařky s tím, že mně spravila, co se dalo, dokud jsem byla pojištěná v ČR. Paní/slečna Heilmeier našla dva údajně tak katastrofální kazy, že už to podle ní může zachránit jenom korunkami... Donedávna jsem si myslela, že mám zdravé hezké zuby, jsem z celé situace docela nešťastná. Odkládám to na léto ke své staré zubařce v ČR, jinak bych se tu kvůli takové krávovině nejspíš musela zadlužit...

a kolik i řekla za korunky? já si nechával dvě dělat v ještě v magdeburku.. a předtim ještě jednu v plzni... a cenově to bylo podobný.. s tim že v magdeburku jsem měl celokeramickou za 300€/ks a v čechách hybrid zlato/polymer za 200€/ks.. zjištoval jsem si i tenkrát kolik stojí čistě keramická korunka v čechách a bylo to pomalu dražší... ale je to o zubaři.. tady v mnichově ale zkušenosti vůbec nemám.. no uvidíme příští tejden..
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #10 : Červen 08, 2013, 12:35:45 pm »

Na to jsem se už nestihla zeptat, protože mně bylo jasné, že víc už se asi neuvidíme. Prozatím mně to zacementovala, s tím, že mám přijít na podzim... Na to, že mně chtěla léčit nějaký zánět, možná spíš na jeden zadělala. Nemůžu na tom místě kousat, napít se něčeho nevlažného...
Vím, že ani v ČR nejsou korunky levná záležitost (je otázka, jak to jiný zubař vyřeší, jestli to fakt bude třeba...) ale vzhledem k tomu, že moje česká zubařka vydělává na jiných členech rodiny, vím, že se mě nebude snažit za každou cenu oškubat. Nicméně za "Kunststofffüllung" jsem tu zaplatita 70 Euro, v ČR za porcelám běžně kolem 300 Kč. Zatím studuju, nevydělávám sice zle, ale už principu nejsem ochotná vyhodit všechno, co se mně podaří uškrdlit, za zubaře... I když v tom bude "jen" 100 Euro rozdíl.
Zaznamenáno
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« Odpověď #11 : Červen 17, 2013, 06:21:28 pm »

Tak už jsme u paní doktorky . byli dvakrát, a naporostá spokojenost. Horší je to malinko s parkováním v okolí, ale je to přímo u metra, takže je to skoro jedno.
Zaznamenáno
Jan sobor
Host
« Odpověď #12 : Červen 20, 2013, 11:25:44 am »

ahoj mam dobreho slovenskeho zubara na mosacher str 15 mudr marian podhany
Zaznamenáno
Jendix



Karma: 3
Příspěvků: 44



« Odpověď #13 : Červen 20, 2013, 07:13:56 pm »

ahoj mam dobreho slovenskeho zubara na mosacher str 15 mudr marian podhany

no tak na toho jsem moc dobrou chválu neslyšel, mám to k němu kousek.. chodil k němu ale kolega z práce a moc ho nechválil, navíc už to má prý asi kousek před důchodem.. takže pokud chce někdo zubaře na pár dalších let, ideální to asi nebude..
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #14 : Září 15, 2013, 05:01:55 pm »

Mozna nekomu prijde vhod moje nedavna zkusenost: Jak jsem tu psala, zubarka p. Heilmeier (na prvni dojem strasne mila, clovek ma nejdriv pocit, ze ma skoro svatozar) mne naplanovala 2 korunky, i kdyz jsem kratce pred tim byla na dukladne prohlidce. Zadne jine reseni podle ni nepripadalo v uvahu. Zuby mne nehorazne rozvrtala a nacpala do nich "vodu propoustejici cement, ktery se brzo zacne sam od sebe rozpadat", z ktereho se nasledne ovsem vyklubal amalgam...
Domluvila jsem si termin u sve byvale ceske zubarky. O korunkach nepadlo ani slovo, zuby mne krasne spravila. Samozrejme jsem vsechno platila ze sveho, ale porad je rozdil za kompletni prohlidku, dve luxusni plomby a jednu mensi platit 1600 korun, nez nevim kolik set euro za korunky. Mrknutí Je to sice v prdelovicich na slovenske hranici, takze si nedelam iluze, ze v Praze budou ceny jine. Hlavne je to ale podle me nazorna ukazka toho, ze muze existovat i jine, treba levnejsi reseni, nez se vam snazi vnutit jeden doktor...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München