Zubar
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Zubar  (Přečteno 130884 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #15 : Září 15, 2013, 05:43:23 pm »

Bjetko: zubní lékařství v Česku/Slovensku a v Německu nejde srovnávat podle toho co ti kdo naordinoval, to je přece individuální.
Pokud se ale místo korunek dělají velké (amalgámové nebo jiné) plomby, tak je to špatně. Asi ti do zubařka nevysvětlila dobře. Takové velké plomby zuby a celý chrup časem zničí natolik, že se pak za pár let rovnou trhají, protože už s tím pak nejde nic jiného dělat, tak asi tak. Samozřejmě, těch rozdílů a důvodů je mnohem víc, je to individuální, ale tohle jako příklad.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #16 : Září 15, 2013, 06:59:41 pm »


 Slovensky zubar Kovalcik v Mnichove je od oktobra na dochodku...
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #17 : Září 15, 2013, 08:01:27 pm »

Roky jsem teď chodila k panu Kovalčíkovi a bylo to vcelku v pohode. Jen jsem pak byla dost prekvapena, kdyz mi bez jedine otazky "4" vyplnil amalganem (vsechny ostatni tez, i kdyz jsem jinak mela bile plomby). Je to docela dost videt a navic jsem v te dobe byla tehotna a slysela jsem, ze zrovna v te dobe se amalgan vseobecne nedoporucuje.

Ted jsem ale mela vybornou zkusenost s paní doktorkou Ruoff http://www.dr-ruoff.com/ u Sendlinger Toru. Byla jsem u ní s dcerou, která má 3,5 roku a pani doktorka ji zvladla ukecat na vrtani zubu bez umrtveni a pozitri jdem vrtat znovu a mala se vcelku tesi.... Za bile plomby se u ní platí 20 EUR.
(Hledala jsem totiz noveho zubare po te, co mi v detske zubarske praxi rekli, ze si k tomu osetreni zubu mam vzit asi 300 EUR - hotove.)
U pani Ruoff je ceska asistentka, takze i tam se da pripadne domluvit.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #18 : Září 15, 2013, 08:34:30 pm »

Pokud to vyznelo jako nejake srovnani, ze cesti zubari jsou levnejsi a pritom lepsi, to rozhodne netvrdim! Jen pokud mam moznost jit k nekomu, s kym mam dobre zkusenosti, tak to udelam. V Mnichove zadne osobni kontakty nemam a mam dojem, ze lezu z blata do louze. Muj bratr studuje zubni medicinu, takze sem tam zaslechnu, jake eticke pristupy se jim nalevaji do hlavy na prednaskach... Mrknutí Kdyz sam tu zubarnu nemas vystudovanou, tak lapis v kresle s pusou dokoran a bud se nechas oslnovat tema radoby odbornyma kecama, nebo reknes ze jdes jinam. Vetsinou je ti ta druha varianta trapna, a vicemene co ti to pomuze, kdyz vsichni ti zubari musi nejak vydelavat Mrknutí
Zaznamenáno
Lalinek



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #19 : Září 20, 2013, 06:17:59 pm »

Nedoporučuji Dr.Kovalcika!!!!!
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #20 : Září 20, 2013, 06:32:41 pm »

Preco ho nedoporucujes?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München