Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2845124 krát)
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #180 : Duben 09, 2014, 06:13:51 pm »

Zikmund denicek s tolika strankama jeste nevytiskli... Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #181 : Duben 10, 2014, 07:56:26 am »

Ach jo tajný ctitel, mně se líbí jak ty jsi takový se vším obeznámený, ty jsi tady byl 3 dny i s cestou, ale zasvěceně tady diskutuješ o tom jak to tady chodí a víš vlastně víc než lidi co tady žijí, to si fakt dobrej. A to samé konstanz ten už tady dlouho není, většinu lidí co tady jsou už nezná, ale přesně ví jací jsme, komu jsme nepomohli , a dalších spoustu keců okolo, a přitom neví nic.
Jinak chlapci v chorvatsku opravdu ani omylem není mzda 7 krát nižší než tady, jak to jeden z vás tady psal. Ale to odpovídá přesně vaším kecům tady.
Konstanz co kdyby jsi nám napsal jak to chodí v Kostnici a jak se tam žije, to by bylo pro lidi tady přínosnější než co tu píšeš. Třeba jestli jsi měl smlouvu v češtině, jestli jste dostali byty , a za kolik,  atak. Úsměv
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #182 : Duben 10, 2014, 10:21:12 am »

Jestli jsem tam byl 3dny a nebo nebyl, tak o tom by se dalo polemizovat. Vis ono je rozdil mezi clovekem, ktery ma v cesku insolvenci a dluhu, ze nevi na kterou vetev se drive povesit a clovekem, ktery je naprosto bez problemu a zavazku a resi jen svoji budoucnost. Takovy clovek s tolika problemy pak prehlizi jiste veci, protoze v nastupu do CBM vidi jisty unik a vidinu lepsiho zivota. Takovy clovek pak podepise i smlouvu v cinstine, kdyz mu reknou, ze bude mit vice penez. Je nam prece vic nez jasne proc se vetsina lidi nabira z moravskoslezskeho regionu a jinych casti republiky kde neni do ceho pichnout a lidi jsou na tom spatne. I kdybych stravil v Mainzu 3dny i s cestou jak rika evropan, tak bych si urcite vsimal vseho co se kolem me povida a nedal bych jen na reci SL a te jeho byvale bordelmamy... se vsim souvisi vsechno..
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #183 : Duben 10, 2014, 02:14:58 pm »

Je to presne tak jak pise "tajnyctitel" pokud zije clovek ve srackach v CR tak je CBM idealni reseni, ale jinak bych doporucil prijit, naucit se nemecky a jit za vyssim platem nekam jinam, pokud vas tam za ty dva roky vojny nesedrou. A timto bysme tuhle jalovou diskuzi mohli ukoncit panove :-)
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #184 : Duben 10, 2014, 05:40:44 pm »

No jo, přijít a naučit se německy. To můžu udělat doma. A ten vyšší plat? Kde? V Hamburku určitě, ale tam jsou dražší byty. Mnichov je to samé. Ujišťuji všechny přitroublíky, kteří si myslí, že si jinde nějak polepší jinde, že to není pravda. Nakonec, své o tom ví i náš prudce inteligentní přítel Konstanz, který si naběhl kdesi u Švýcarských hranic, kde je vše asi tak o jednu čtvrtinu dražší. A ty kecy o smlouvě v němčině, to snad nemyslíte vážně. Je to úřední jazyk státu a smlouva v jiném jazyce by byla neplatná.
Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #185 : Duben 10, 2014, 06:32:34 pm »

Dochloite, výbornej nápad jít někam jinam  Smích
...tím by ses měl řídit ....a vem sebou i Konstanze a tajnýho ctitele a běžte  Škleb ......je vidět že vám Mainz řádně leží v žaludku  Škleb a že to asi hned tak nepřekousnete - chudáci kluci ...až je mi vás  líto ....zkuste třeba nějakýho Therapeuta  Úsměv
« Poslední změna: Duben 10, 2014, 06:36:45 pm od Meenzerin » Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #186 : Duben 10, 2014, 08:21:23 pm »

Meenzerin...já si myslím, že Konstanz a Dochloit nikam chodit nemusí...oni jsou totiž už dávno zase v ČR. A dost možná i tajnyctitel. Nato bych vsadil stopadesáttisíc milionů  Škleb Avšak dochloite má výborný nápad,že by jsme tu debatu ukončili a začali řešit něco jiného.... obchody, hospody, diskotéky, výlety a tak Škleb já vím, je to sice sekce "práce v MHD" nu ale i zábava a odpočinek patří k práci.
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #187 : Duben 11, 2014, 07:55:33 am »

Svatá pravda, Zikmund, v hospodě je, jak známo, líp jak na světě. Ta Plzeň, kterou čepují u zastávky Holzhof je dobrá, ovšem ta putyka je dost mizerná, občas je tam nahuleno jak v opiovém doupěti.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #188 : Duben 11, 2014, 01:32:11 pm »

Největší přitroublík a inteligent jsi Michal69 pouze a jen ty sám. Čouhá ti sláma z bot  v životě jsi byt v německu nehledal a budeš tady plkat o tom kde je to dražší nebo ne, tak takový paka vylízaný mám fakt nejdradši! pro příklad  v Mainzu se ve smradlavém činžáku v Goethestr. 3+1 bez balkonu platilo 630 EUR warm v Kostnici 4+1 s dvěma balkony 710 warm, ale plat je o 1/3  vyšší. Např. v Drážďanech mi teď známej nabízí 3+1 za 420 warm a plat resp. základ je jen o 80 eur menší než v Mainzu plus Vánoční double plus Urlaubsgeld. A ty prémie nejsou vázány na to jestli jste byl nemocný nebo jestli jste někde škrtnul autobus nebo si někdo na vás stěžoval, tak jak je to nastavené  v Mainzu, ale to ani dnes z tšch expertů co sem píšou vůbec neví. Kdo byl nakupovat v Drážďanech, tak ví že je to tam levnější než na západě, třeba nafta nešla v Kostnici pod 1,45, ale minulý týden jsem tankoval u Esso v Dresden za 1,29. Tohle není vycucané z prstu, jak v případě rádoby znalce na německé poměry Michala69, který asi moc poslouchá Skupiena nebo tu čubičku co leští Stef. vejce. V obou městech to vychází platově i nákladově daleko lépe než v Mainzu, bohužel pánové. Běž si dát Michal 69radši to pivo nebo se běž nadýchat pražený kávy z Nsstlé a vem sebou i mezzerin a nepiš sem takový kraviny, ty odborníku z nemanic. Stejně z vás věčných rýpalů nikdy žádný argument nevyleze,.
« Poslední změna: Duben 11, 2014, 04:12:45 pm od Konstanz » Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #189 : Duben 11, 2014, 06:08:54 pm »

Michal69..Meenzerin..evropan7.. poslední dílo od Konstanz zase dokazuje, jaký obrovský talent ta Konstanz má. Nechci Konstanz nikterak lichotit, ale ""ona""je vážně úpně.............""chytrá"" Škleb
 V posledním díle si zase bere na paškál Michala69. Asi doufá, že zase rozproudí debatu. Já doufám, že ne, protože v debatě by nás Konstanz roznesla na kopytech....jen ona totiž všechno ví a všude byla třikrát. Jen ona bere moudrost z vesmíru a umí mluvit i s delfínama. Jen ona dostala padák, skočila z věže a doplachtila až do Kostnice. V Kostnici dostala darem za služby pozlacené kopačky a podebatovala s Mistrem a teď v Čechách vydává písemně svoje paměti a rozumy. Někdo by mohl napsat..ať si Konstan strčí své paměti a rozumy do prdele...ale já na to, to né! Ať je vydá písemně. Někdo by mohl také napsat, že už je Konstanz trapná, trapná, trapná...ale já na to, né! Konstanz je skvělá a výborná Škleb
Teď si jdu vzít prášek, neb se mi chce zase zvracet  Kroutím očima mějte se Mrknutí
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #190 : Duben 11, 2014, 07:59:35 pm »

 Škleb Cha cha, o jednu třetinu vyšší, jo? Vždyť jsi říkal o 200 € a najednou je z toho jedna třetina? No, lhář musí mít dobrou paměť, aby věděl, kde co plácnul, chlape. To by jsi musel mít plat tak 3 500, a tak dobře řidiče nikde neplatí. A co se bytů týče, stačí sledovat tyto odkazy: http://www.immowelt.de/immobilien/immoliste.aspx?geoid=10808335043&etype=1&esr=2&extcid=sem-google-6-konstanz-konstanz-wohnung_mieten-exact
http://www.immonet.de/baden-wuerttemberg/konstanz-wohnung-mieten.html?popup=n&ext=-1&gclid=CKbaiPuN2b0CFXMPtAodzDkAog.
Internet, hlupáčku je zkrátka svinstvo.  Mrknutí Mrknutí
A proč ti známý nabízel byt v Drážďanech, když pracuješ na druhým konci Německa? To budeš mít do práce trochu z ruky, ne?
« Poslední změna: Duben 11, 2014, 08:02:25 pm od Michal69 » Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #191 : Duben 11, 2014, 08:00:52 pm »

Zikmund/ko nekdo proste ty zkusenosti ma no a nekdo ne, tak uz zanech sveho vecneho monologu, bez se vyzvracet , nebo si vem Gutalax a bez se vykaknout a pokud neumis nic jineho nez zbytecne bez vecnych argumentu rozebirat to co sem z vlastni zkusenosti pisou jini, tak uz sem nic radeji nepis. Stejne mas zalozeny nick jen proto abys tady soudrzne provokoval/a a komentovala neco o cem nemas vubec paru.
« Poslední změna: Duben 11, 2014, 08:03:34 pm od dochloite » Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #192 : Duben 11, 2014, 08:35:39 pm »

Michal69, pokud v Mainzu máte 1980 EUR brutto tak si spočítej kolik je o třetinu vyšší plat v brutto a dostaneš se na to co tím bylo myšleno. Přes immobilienscout a podobné webovky opravdu byt nemám, protože tam jsou předražené byty, ale existuje Wobak což je něco jako v Mainzu Wobaum, ale to ty asi nevíš, jinak by jsi tady opět a znovu nepsal kraviny, tak hoď zpátečku a za toho hlupáčka se mi omluv, pač jinak jsi hlupáček TY. Ty Drážďany jsem uvedl jako příklad, že i ve východním německu ti z výplaty zbyde více než v Mainzu a to na základě tvých mylných informací viz. tvůj příspěvek  ze včerejška kde ujišťuješ, že nejlépe je v Mainzu.
« Poslední změna: Duben 11, 2014, 08:55:12 pm od Konstanz » Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #193 : Duben 11, 2014, 09:45:27 pm »

Stejne mas zalozeny nick jen proto abys tady soudrzne provokoval/a....dochloite....to asi nebylo pro mne,viď. Ty jsi jen asi někde něco špatně odklik či zmáčknul. Takže příště více štěstíčka.  Jo a když jsem Tě v mém minulém příspěvku nejmenoval, stejně jako Konstanz, tak to znamenalo, že jsem se s Tebou vůůůůbec "nebavil". Ale já Tě chápu. Je to veřejná diskuse a někdo to třeba nepochopil, že? Mrknutí mě se
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #194 : Duben 11, 2014, 10:26:56 pm »

Ahoj Konstanz...dochloit mne vyčetl že mám věčný monolog....a tak toho monologu nechám. Mohu se Ti na něco zeptat? Proč sem stále píšeš? Díky za odpověď. Měj se Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München