Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2835900 krát)
Řidič



Karma: -1
Příspěvků: 3


« Odpověď #105 : Únor 12, 2014, 11:50:08 am »

Nechápu proč bys měl platit za byt 850 eur já platím 400 eur komplet ze vším sice malý byt ale stačí a sehnala ho firma !
A nejsi ty náhodou jeden s těch 2 co neudělal ty zkoušky a firma tě nevzala že tu ted píšeš tak kritický článek ?

Zaznamenáno
prazec



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #106 : Únor 13, 2014, 10:35:59 pm »

Ahoj hoši, já byl také v prosinci na tom pohovoru na té Folmavě. Přiznávám, že pan Loehner na mě nepůsobil nijak špatně a ani jsem z toho neměl nijak špatný dojem. Bohužel nebo bohudík jsem vybrán nebyl a prý mám zdokonalovat němčinu. Máte pravdu v tom, že nejlepší je si zaplatit lektora a věnovat se té němčině dvakrát až třikrát týdně.
Přiznávám, že z tohoto vlákna mám tak trochu smíšené pocity. Také jsem byl v kontaktu s již zmiňovaným Dochloitem a absolutně proti němu nic nemám. Dostal jsem od něj pár užitečných rad, za které jsem mu byl vděčný. Ale jak to tady všechno čtu, asi se tu němčinu budu šprtat dál, byť to není zrovna laciná záležitost a věřím, že v létě si třeba nějakou tu práci seženu sám.
Jinak kolem Mainzu se dost často pohybuji, byť stále bydlím v čechách a třeba se s někým z CBM osobně poznám.
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #107 : Únor 13, 2014, 11:30:14 pm »

Sežen si praci sam a budes rozhodovat o svem zivote sam a nikdo te nebude mit za loutku. Nebudes napr. sedet v hospode se sefem a on ti prikaze, ze dnes s nim budes pit a zitra mas volno ikdyz mas jit rano na smenu.... Tohle presne ukazuje jaky je Loehner charakter. Ti co tam u toho stolu sedeli moc dobre vedi o cem tady ted mluvim. Ten svuj prispevek co jsem napsal nemel smerovat proti CBM, Loeherovi a ostatnim. Napsal jsem jen co jsem videl a slysel. A pokud je Herr Loehner tak ferovy chlap a vsechno na pohovoru na Folmave rekl, tak proc nekteri vubec nevedeli o upsani se firme na 24 mesicu a nasledcich toho kdyz odejdu...... Proc nebyla smlouva i v ceskem jazyce, kdyz 5 ze 6lidi co tam byli nemluvi nemecky?? Jen tupy osel podepise neco cemu nerozumi. Premyslel nekdo z vas tady proc jim chybi 100ridicu?? A k tem psychotestum co tam dva neudelali reknu jen tohle. Vedel nekdo z vas, ze se da na tom pocitaci manipulovat s jejich urovni? Ze se da snizovat a zvysovat? Jaky muze mit clovek dojem, kdyz udela urcity test a jeste pred jeho vyhodnocenim ho poslou do jine mistnosti a pak tam 10minut nikoho nepusti.... Na me to dojem moc nedela.
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #108 : Únor 14, 2014, 01:19:09 am »

A co se tyka nemciny, tak na tom vubec nezalezi, protoze tam nikdo nemecky nemluvil. Jen jeden a toho nevzali. Zbytek byl dost bezradny i v obycejnych situacich. Timhle nikoho nekritizuju. Jen chci poukazat na to, ze na nemcine Loehnerovi vubec nezalezi. Podle me bere lidi podle ksichtu.... Ono rekneme si uprimne, ze presne tyhle lidi hledaji....  Úsměv
Zaznamenáno
Řidič



Karma: -1
Příspěvků: 3


« Odpověď #109 : Únor 14, 2014, 10:19:46 am »

Fakt by mě zajímalo kde chodíte na ty informace ? Třeba že tady chybí 100 řidičů takový nesmysl !!!  Kroutím očima
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #110 : Únor 14, 2014, 12:16:04 pm »

Ty poslouchej ridic, uz me zacinas sra..... ja tam byl 3dny a to o tech 100 ridicich rekl sam Loehner, ze je potrebuje. Prestan tady neco vyvracet nekomu kdo tam byl. Ja tady nepisu nesmysly, ale jen to co jsem videl a slysel. Co dalsiho je nesmysl? Rekl Loehner nekomu, ze se musi upsat na 24mesicu?? Ja byl cele 3dny u vseho co se tam delo a nemecky rozumim. Loehner donesl smlouvy v obalce a nic k tomu nerekl. Jen je chctel podepsat a co mozna nejdrive. Jeden kluk dostal smlouvu a rekl, ze dekuje, ale ze potrebuje cas na rozmyslenou a kdyz to ukrajinka uslysela, tak jsem myslel, ze ho rozcupuje. Venku mu rekla, ze nema delat ostudu a nic si nema rozmyslet. Ze mu dali sanci a on jeste vaha. Byla na neho dost neprijemna. Co dasiho je nesmysl? Ze dali tem klukum smlouvu v jinem jazyce a nikdo nevedel co tam je? To je taky nesmysl? Ti chlapi maji v cesku rodiny a zijou od vyplaty k vyplate a tim, ze jim da firma byt za 800euro na tom budou stejne a nebo hure a s tim, ze budou i 900km od domova a rodiny. Ja myslim, ze nejden ridic co tam z ceska prisel to sam pochopil a dost jich slo zpet do cech. Tim koncim tuhle diskuzi a dal se tim nebudu zabyvat.
« Poslední změna: Únor 15, 2014, 12:02:30 am od tajnyctitel » Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #111 : Únor 15, 2014, 07:11:17 am »

Vzhledem k tomu, ze prumerna zivotnost ridicu CBM v Mainzu je 1 rok a tedy jejich trvaly nedostatek, tak zadavaji linky externim spol. jako  Sipple nebo Wiesbadenska ESWE. Muzete sami videt ze linku c. 76 zacala jezdit ESWE. Z toho plyne ze by potrebovali ne pouhych 100 ridicu ale minimalne 100 ridicu, aby nemuseli platit tyto externi spol. Pokud tady chcete placat nesmysly viz. staronovy prispivatel "ridic"nebo evergreenovy Evropan7 zajdete si za jednim z Betriebsratu a on vam to rekne sam jak se situace ma, pokud vam to vase nemcina ovsem dovoli, pak tady prestanete psat nesmysly a hlavne zbytecne ze sebe delat cipaky. Ta smlouva 24 mesicu je zamozrejme ne jen neplatna, ale zaroven je nevyvazena a to z toho duvodu, ze vy nesmite dat vypoved po dobu dvou let, ale oni vam ji flaknou hned, tak jako se to stalo jendomu padesatiletymu frajerovi z Prahy, ktery po 20 letech skoncil u DP v Praze a po trech mesicich v Mainzu mu dal pan SL okamzitou vypoved protoze pry neumel nemecky(nemecky umel duvod byl vek)....Betribsrat to samo nepodepsal ale ten chlapek se neumel branit, nemel ani Rechtssuchtz, tak se vratil do Prahy a nemusim tady psat jak se tezko hldeda prace pokud je vam 50 a vice, takze toliko k radoby lidumilstvi pana SL a jeho Marfusky a jejich smlouve na 2 roky.
Co se tyka odchodu 4 lidi z Mainzu do Konstanz za daleko vyssim platem, tak by si meli jisti lide zde uvedomit, ze nikdo z nas nenastupval k CBM proto, aby tam pracoval do konce zivota! A uz vubec ne, abychom jsme meli  byti nekomu vdecni za to, ze jsme prodvali svuj cas za mizerny plat  a predrazene bydleni od CBM. Me bylo receno ze mohu kdykoliv odejit, pokud si neco najdu, nikdo ani pan SL mi taky nikdy nevycital ze jsem odesel (snad krome zavistivcu jako je pan Skupien a jeho pohunci).  Ten projekt byl nastaven tak, aby v pripade i miziveho uspechu co se zvladnuti nemciny tyce, mohli verbovat lidi z vychodu resp. lidi kteri nepotrebuji prac. povoleni do SRN tedy i do CBM. Tohle neni vycucane z prstu, tohle mam pisemne od Betriebsrata jako  i spousty dalsich zajimavych veci.
« Poslední změna: Únor 15, 2014, 08:06:58 am od Konstanz » Zaznamenáno
DSG



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #112 : Únor 20, 2014, 10:41:57 am »

Pro tajného ctitele:nevím,co sleduješ tady těmi svými příspěvky.Přece je každému jasné,že pokud do tebe firma strčí prachy,tříměsíčním zácvikem,zaplatí jazykovou školu ikdyž s rodilým mluvčím ale pokud žádáš o práci v Německu tak každý předpokládá,že už něco umíš,protože my jsme to zvládli všechno v pohodě,tak asi za to něco budou chtít!!!!!!A nebýt dvou vychcaných lidí,kteří firmu přes tohle všechno podrazili tak tady dvouletá podmínka není,můžeš poděkovat jen jim.Píšeš,že jsi tady strávil celé tři dny,no podle mě trochu krátká doba na to,abys mohl něco posuzovat ale možná,že jsi extrémně vnímavý a ještě by mě hodně zajímalo,s kým jsi se bavil.Já jsem tady už delší dobu a ještě jsem se nesetkal s někým,kdo by tvrdil něco,co tady píšeš.Nikde to není dokonalé,ani tady ne ale rozhodně je to lepší než v Čr.Asi budeš jeden z těch odmítnutých žadatelů ale všechno to,co tady píšeš,sis mohl zjistit už dříve kdybys projevil trochu snahy než jsi jel na pohovor.Já tohle všechno udělal a věděl jsem do čeho jdu,právě proto jsem nezůstal vyjevený jako ty.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #113 : Únor 20, 2014, 01:39:13 pm »

DSG :
A nebýt dvou vychcaných lidí,kteří firmu přes tohle všechno podrazili tak tady dvouletá podmínka není,můžeš poděkovat jen jim.

Tak ti dva radoby "vychcani" po roce u CBM uplne normalne prisli za SL a rekli mu, ze si nasli lepe placenou praci s tim jestli jim umozni odejit drive nez je ve smlouve. Pan SL rek,l ze ho to sice mrzi ale ze jim branit nebude! Dokonce oba dostali velice kladna hodnoceni resp. feedback. Po cca 14 dnech co odesli, tak si Vas cipaky nechal zavolat do kanclu a tam vam Marfuska nahustila do hlavy, aby jste podepsali dodatek ke smlouve s tim ze se zavazujete pracovat 2 roky pro CBM s nekolika protizak. poddodatky(napr ze v dobe nemoci musis byt doma). Krome dvou to vsichni podepsali, jak ovce.....A pri tom ten dodatek byl jen v nemcine, takze tomu ani jedna ovce nerozumela :-))) Jen se ridili bacou Skupienem, ktery to podepsal jako prvni i kdyz na chodbe machroval, ze nic podepisovat nebude :-)))
Tenhle staronovy prispivatel DSG, ktery pise ze stejne IP adresy jen pod jinym nickem by tedy nemel zaplavovat tuto diskuzy nesmysly a polopravdy jen pro to, ze se chce nekomu zavdecit aa taky aby mohl v cipakove vypravet jaky je KING ze pracuje v Mainzu :-)
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #114 : Únor 20, 2014, 02:01:51 pm »

Poslouchej ty debile(DSG) Za 3mesicni priblbly kurz nemciny a za dva mesice bydleni na hotelu pak vymahaji 20 000eur. Ty jsi opravdu trotl jakeho svet nevidel. Presne jak to rekl Konstanz. Hloupe ovce.....
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #115 : Březen 22, 2014, 11:08:39 pm »

No vidím, že jste se tady zas pěkně rozdováděli, chlapci.
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #116 : Březen 22, 2014, 11:55:36 pm »

 Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #117 : Březen 23, 2014, 11:22:27 am »

Ten kdo se včera díval na zápas Ostrave-Sparta ví jací "lidé" pracují v Mainzu u CBM viz. Michal Skupien, co si myslel že bude donekonečna jezdit v SRN na čekých SPZ :-)))
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #118 : Březen 23, 2014, 01:46:12 pm »

Formuluj přesně!!!  Škleb Škleb
Zaznamenáno
prazec



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #119 : Březen 23, 2014, 05:38:28 pm »

Možná trochu odbočuji od tématu, ale on je hodně velký problém žít a pracovat v Německu a při tom jezdit s autem, které je přihlášeno v ČR ?
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München