Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2844851 krát)
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #195 : Duben 12, 2014, 06:57:11 am »

Jo jo to víte že jo chlapci,  Úsměv, a ještě tu o červené karkulce, prosím.
Jo souhlasím Michal 69 plzeň je výborná, no že je tam občas nakouřeno, tak není to mléčný bar, že. Ale teď bude léto a teplo, tak budou mít otevřený vrata, tak to bude ještě lepší, jestli jsem se trefil kdo jsi tak by sis měl už koupit to kolo ať se může vyrazit i jinam a mohli by jsme přibrat i třeba Meenzerin nebo někoho dalšího. Hlavně někoho kdo nemá psychické problémy. Úsměv
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #196 : Duben 12, 2014, 08:24:59 am »

Ještě bych doplnil pro nevěřící, že ti řidiči v Mainzu, kteří pracují pro MVG mají také o 1/3 vyšší platy než řidiči CBM. Mají placené přestávky, více dovolené v závislosti na odpracovaných letech a také se jim každoročně zvyšuje plat o 3,5%. někteří jezdí jen od pondělí do pátku a spoustu jiných výhod, které jim zaručuje stará smlouva. Jsou to ti co sedí u toho dlouhého stolu kolmo k oknu hned vedle kasy v kantýně. Oni by se jich nejraději zbavili, ale museli by jim dát velké odstupné, takže je tam "trpí" do doby než půjdou do důchodu popř. dají výpověď. Je jich tak ještě kolem 80. Byl to jeden z důvodů proč někteří lidé odešli tam kde mají podobné platové podmínky, protože je demotivující a frustrující, když děláte stejnou práci za daleko méně peněz jako váš kolega/ové, aspoň ta tomto se shodnem.
« Poslední změna: Duben 12, 2014, 08:27:33 am od Konstanz » Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #197 : Duben 12, 2014, 05:21:26 pm »

Dneska se mi stala neuvěřitelná věc...jdu si tak po ulici a proti mne chodí lidi Šok mezi jinými které jsem dnes potkala byli i dva, kterým jsem rozuměla  Mrknutí oba byli plnoštíhlejší a oslovovali se "Džery" a "hele".
 Bohužel jsem nesmělá a neměla čas, tak jsem šla dál...kdo to asi tak mohl být? Že by nějaký výlet z Prahy, nebo z Kostnice?  Škleb
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #198 : Duben 13, 2014, 02:58:14 pm »

Zikmund ty jsi taky pripad čeče.... jednou pises v muzskem rode a podruhe v zenskem. Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #199 : Duben 13, 2014, 09:38:11 pm »

Tak mléčný bar to fakt není, i když jedna ta šenkýřka má takový napajedla, no, darmo mluvit. S tím kolem to není špatný nápad.
Zaznamenáno
prazec



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #200 : Duben 17, 2014, 09:02:14 pm »

Hoši, hoši. Nějakou dobu jsem tyto stránky nenavštěvoval a vidím, že se tu nic nezměnilo...  Mrknutí
Jinak s tím kolem je to fajn nápad. Já minulý týden jel z Raunheimu do Mainzu a zpět a bylo to fakt dobrý. Samá rovina a stále bylo na co koukat. Já jsem z Liberce a tam, jedeš buď z kopce a nebo do kopce. Takže tyhle roviny mě baví, protože můžu koukat kolem sebe.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #201 : Květen 30, 2014, 10:18:36 pm »

Tak jsem dnes otevrel vyplatni pasku a ejhle 270 ecek brutto navic zpetne za posledni 3 mesice plus  zvyseni platu o 90 ecek/mesic, tak jak bylo avizovano v souvislosti se stavkou myslim nekdy v breznu na podnet Verdi. Volam tedy svemu vernemu spojenci do Mainzu co pracuje pro CBM,  zda jim take konecne pridali na vyplate, neb si to zaslouzi, bohuzel ani prd rika mi. Tak nevim zda to neni dostatecny argument pro ty radoby "spokojence" z CBM co nas tady napadali a primitivnimi urazkami castovali, aby si uvedomili do jake ze to zumpy  na dva roky nucenych praci zabredli a okradti se nechali....Doufejme jen ze tot dostatecny argument, ktery vyvratit se neda, aby hrdy lid z moravskych zemi nenechal se zlakati na pozlatko bezcene a jazyk jedovaty, jenz z ust ukrajinske devy lehkych mravu vabne se nese do usi od smogu a popele z Mitallu, jenz mysleni utlumuje pro falesnou budoucnost, ktera se ve smradu z prazeni kavy fabriky Neslte rozplyne jak para nad hrncema a oci pro plac zustanou mezi stenami propujcneho poloplesniveho bytu bez oken a smradu z Liebickstrasse jenz se vtira do uniformy z bilo modrych pruhu a usmevaveho zluteho autobusu...Tot realita CBM Ostrava
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #202 : Květen 31, 2014, 12:12:13 pm »

 Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #203 : Červen 03, 2014, 06:15:36 pm »

 Smích Smích,Konsanz, tobě nemusí ani nikdo odpovídat ty si vystačíš sám viď?
Ale když tě to baví, tak si to užij, někteří se tady zkoušeli bavit taky o něčem jiném, ale to ty ne jako kolovrátek. Smích
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #204 : Červen 03, 2014, 08:51:43 pm »

Kluci ostravsky, vzdyt ja vam to preju, sice uz mate mene nez ve vychodonemeckych Drazdanech, ale hlavne ze jste se upisovali na dva roky jako ovce a porad to tady nejaci jedinci slepe obhajuji... Co??? Kroutím očima Co???
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #205 : Červen 04, 2014, 01:25:15 pm »

 Smích Smích Smích
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #206 : Červen 04, 2014, 08:14:46 pm »

To upsani na dva roky je neplatne. Potvrdil mi to advokat na pracovni pravo. Max. kdyz odejdes nejak ze zacatku, tak muzou pozadovat uhradit nejake nejnutnejsi naklady, ale to se resi az u soudu. Kazdopadne ta castka co po lidech pozaduji je naprosty nesmysl.
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #207 : Červen 05, 2014, 08:47:45 am »

......a už je to tu zase.........to snad nééééééééé
Zaznamenáno
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #208 : Červen 05, 2014, 08:54:10 am »

Sed a soupej nohama, kdyz se bavi dospeli....  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #209 : Červen 05, 2014, 09:30:10 pm »

Kluci neblaznete, vzdyt z vas dela SL pitomce.... Prodavate svuj cas za almuznu plus smradlave byty, ktere nechtej ani Turci Šok Uz jenom to ze vas okradaji na odpracovanych hodinach, mrknete se na vyplatnici a porovnejte si to z s tim co jste opravdu odpracovali a budete koukat  Co??? Pak se podivejte po necem jinem az vam vyprsi to dvoulete otroctvi, vzdyt se nachavate uplacet za 40. eurovou kartu na palivo, aby jste drzeli usta  Šok resp.  volili toho koho vam SL podstrci...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München