Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2828500 krát)
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #60 : Červenec 04, 2013, 07:13:39 pm »

Hele, ty dárečku z Prahy, nelíbilo se ti v Mainzu, odešel jsi údajně za lepším, tak tady nikoho neudávej. Z tvý kapsy ty prachy nejdou, když chceš psa, tak si ho kup sám (to by jsi ovšem nesměl být držgrešle, která si nechá kvůli centu vrtat koleno) a jestli si někdo přivydělává uklízením, to ti taky může být jedno. Přivydělávej si taky, volných míst pro uklízeče je dost. A pokud budeš pucovat i hajzlíky, budeš zcela jistě mezi svými.
Nerad to říkám, mám mezi lidmi z Prahy hromadu dobrých kamarádů, ale jsi ten nejhorší cajzlovský typ, jaký může být. Starej se o svoji šrajtofli, starej se o svoje přídavky, starej se o svoje nehody a nepruď tady. Vyřvával jsi, jak to tady stojí za h...o, jak to bude v Konstaci super, no tak co tě žere, že tady píšeš ty tvoje pražský moudra? Každý druhý by byl rád, že je pryč a že se má líp a vůbec by se tady neukazoval. Jenže ty se asi líp nemáš, a to bude ten problém. V Konstaci je draho jak kráva, bydlíš kdesi za městem, protože na byt by jsi tam neměl, takže hromadu času ti zabere dojíždění (to není jako v Mainzu, že jsi vylezl před barák a za 10 minut jsi byl v práci) no a to co vydáš za benzín/naftu ti těch 200€ zcela spolehlivě sežere. Navíc pokud od tebe vím, máte smlouvu na dobu určitou, což je dost velký handicap. Takže jsi si těžce naběh. Co jiného ale čekat od tupého pražského primitiva, kterému vadí, že žena jeho kolegy pucuje hajzlíky a šůruje mokrým hadrem podlahy? I tohle jsi schopen někomu závidět? Místo uklízečky? Jestli ti těch 200 éček za to stálo. Ale asi stálo, ty by jsi byl schopen za pár korun prodat vlastní děti, kdyby jsi se na nějaké zmohl.  Škleb
« Poslední změna: Červenec 04, 2013, 07:20:18 pm od Michal69 » Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #61 : Červenec 04, 2013, 07:54:01 pm »

Az si prectes mou zpravu jeste jednou tak zjistis, ze jsem ji nepsal tobe, ze nikomu nic nezavidim a ze nikoho neudavam, naopak svemu byvalemu kolegovi a spoluzakovi radim co by mel udelat aby se zbytecne nedostal do problemu. Zrejme te ve skole nenaucili cist a doma te nenaucili slusnemu chovani ze o me pises takove blbosti. Ja to od tebe beru jako provokaci takze na to nebudu reagovat at si ostatni udelaji udelaji svuj nazor o "lidech" kteri pracuji v Mainzu, mel bys ale vedet ze nejsem z Prahy no a o lidech z Ostravy jsem mel vzdy dobre mineni, ale po tvem "odusevnelem" prispevku ho budu muset prehodnitit. Preji ti hodne stesti v Mainzu a at se brzy naucis nemecky abys slysel a rozumel vecem o kterych zatim nemas vubec poneti a prijed nekdy do Konstant tak jako pristi tyden Michal a pak buded psat uplne neco jineho a doufam ze se mi i omluvis, aby si navstevnici techto stranek nemysleli ze ridici autobusu jsou jen nevyuceni primitivove s ridicskym prukazem skupiny D v kapse.

K
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #62 : Červenec 04, 2013, 08:48:48 pm »

Tak teď jsem se málem smíchem po... .  Škleb Už vidím jak se k tobě 200 kilometrů žene někdo, koho jsi na veřejně přístupných stránkách nařknul z týrání zvířat, z podvodu a z ujetí z místa nehody! A když by tam jel, tak jen a jen pro to, aby ti pořádně nakopal do zadele. Ty jsi mu chtěl udělat jen a jen problém, to je zcela jisté. Když už by jsi chtěl někoho varovat před dalším podvodem, jak tady lžeš, tak mu napíšeš přímo na jeho profil, který tady má. Takhle si každý může přečíst, že se tvůj kolega dopouští podvodu. To přece nemůžeš myslet vážně, že jsi ho chtěl uchránit před problémy, když jsi ho do těch problémů vlastně dostal.
A co se týče toho, co si o mě Němci myslí nebo říkají, je mi to úplně jedno. Důležité je, že mi přijdou peníze na účet, že mám zaplacené pojištění a daně. Ne jak u našich slavných podnikatelů, kdy za 4 roky zjistíš, že ti ten grázl neplatil zdravotní pojištění a ty je musíš doplácet. Ale, hlavně, že jsi věděl, co si o tobě říká.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #63 : Červenec 04, 2013, 09:28:13 pm »

Ja chapu ze jsi Michalovi zavazany ze te zrejme doprucil do Mainzu jako kolegu z Ostravy, protoze jsi mel jak pises spatne zkusenosti se svym zamestnavatelem, ale to preci neznamena ze tady budes bezduvodne napadat lidi kteri odesli za lepsim  na zaklade nejakych drbu a pomluv. Michal ma facebooku ze leti na Mallorku a pak k bodamskymu jezeru tak se tam mrkni a pak se muzes treba pokalet... Jinak tato opravdu stupidni diskuze vznikla patrne asi tak od 10. prispevku diky nemu, protoze si zrejme nevidi do pusy aniz by si to uvedomil patrne rikal pred urcitou osobou kraviny. Ja byl taky vspokojeny prvni 3 mesice kdyz mi chodilo 1300 € na ucet a ja si vozil zadek po Mainzu chodil do skoly se vyspat ale pak prislo probuzeni a ja zjistil ze za cca 190 hodin mam na ucte po zaplaceni najmu, TV a jinych poplatku nejakych 900 € a to bylo s prispeakra malo. Jinak tve predchozi prispevky byly docela obsahle a inteligentni proto nechapu proc jsi se snizil k urazkam a zbytecnym vypadum vuci me a mym kolegum, nakaz reputaci kolegum z Ostravy jen proto ze jsi v emocionalnim rozpolozeni a ze sr chces odvdecit Michalovi. Dobrou noc
« Poslední změna: Červenec 04, 2013, 09:32:35 pm od Konstanz » Zaznamenáno
Meenzerin



Karma: -2
Příspěvků: 13



« Odpověď #64 : Srpen 15, 2013, 12:33:12 am »

 Šok Tak mám takovej dojem, že jsem tuhle diskuzi založila pod uplně jiným účelem. Chtěla jsem jednoduše vědět jestli zde bydlí nějací češi - OK ted jsem si udělala obrázek a můžu vám říct, že tady žiju skoro 25 let a nikdy jsem s čechama neměla kontakt - po přečtení téhle diskuze to tak ponechám a nadále se k čechům hlásit nebudu. Děkuji
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #65 : Srpen 15, 2013, 01:57:00 pm »

Ne vsichni cesi jsou idioti... Smutek
Zaznamenáno
prazec



Karma: 1
Příspěvků: 51


« Odpověď #66 : Srpen 18, 2013, 08:39:44 pm »

Jo, jo. I já jsem uvažoval o té práci řidiče autobusu a moc rád bych poznal někoho "normálního" v okolí Mainzu, ale po přečtení těchto příspěvků jsem opravdu hodně znejistěl.
Pavel
Zaznamenáno
Robert Mainz



Karma: -40
Příspěvků: 8


« Odpověď #67 : Srpen 19, 2013, 10:11:26 pm »

No prostě jeden člověk co tady mezi námi pracoval ale už tady není se rozhodl že pošpiní celou firmu a i lidi co tady zůstaly a jsou spokojeni.
A se svým kumpánem co mu podává informace rozjely tuhle kampaň .
Jinak nás tady pracuje asi přibližně kolem 20 Českých řidičů a až na jednoho jsou tady pokud vím všichni spokojeni !

Boužel tihle dva exoti nám ostatním Čechům dělají ostudu a je možné že kvůli nim už firma další České řidiče nepřijme !

To je vše co bych k tomu chtěl zdělit Nazdar  Škleb
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #68 : Srpen 20, 2013, 12:15:39 pm »

 Škleb
« Poslední změna: Listopad 11, 2013, 05:41:54 pm od dochloite » Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #69 : Srpen 22, 2013, 06:02:54 pm »

Ty jsi úplně mimo mísu.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #70 : Srpen 23, 2013, 06:22:21 am »

V mise jsi ty ja jsem jen mimo Mainz  Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #71 : Srpen 24, 2013, 05:41:00 pm »

Pro dochloita, hele já nevím,  že tě to pořád baví no tak jseš mimo Mainz, asi jsi spokojený a já jsem tady a zatím jsem spokojený. Nevím jak tobě, ale mně nikdo žádné zlaté prase nesliboval a to co bylo slíbeno bylo zatím splněno. Jo a německy rozumím docela dobře, k Michalovi  žádné závazky ani nic jiného nemám, většina lidí z Ostravy  ho poznalo až tady V Mainzu, protože v Ostravě jezdil jen krátce a pak šel do Prahy, To jen abys měl přesnější informace. Pokud bys chtěl ještě něco vědět a upřesnit tak se zeptej, ale jinak tady přestaň neustále plodit ty svoje kraviny.
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #72 : Srpen 24, 2013, 07:49:47 pm »

 Škleb
« Poslední změna: Listopad 11, 2013, 05:52:54 pm od dochloite » Zaznamenáno
Robert Mainz



Karma: -40
Příspěvků: 8


« Odpověď #73 : Srpen 24, 2013, 08:31:58 pm »

Pro pana Dochloita mi jsme v Mainzu  spokojeni a máme se tady dobře !!!
Tak už se přestaň do nás srát a dej nám pokoj !!!
A nech se léčit podle tvých příspěvků to nutně potřebuješ a děláš ostatním Čechům v Německu jenom ostudu !!!
A nejsem Michal !!!! kterým ty jsi posedlý !!!

Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #74 : Srpen 24, 2013, 09:00:20 pm »

Takze naposledy dochloite, jediný kdo tady něco řeší jsi ty, a asi ti někdo podáva špatné informace, ale to si vyřiď sám, hele na Goethe nebydlím ani náhodou, chráněnec Michala taky nejsem, v podstatě s ním nemám nic společného. Ani nikdo z nás a soukromě si s tebou dopisovat opravdu netoužím. Takže příště až tady zas budeš  chtít něco chytrého napsat tak si to napřed ověř. Tato diskuse původně začala tím jestli jsou v Mainzu a okolí nějací češi a né o tom kdo kolik bere a za co apod. do té doby než jsi sem začal psát ty své pravdy. A mimochodem tím Michalem jsi fakt nějak posedlý, tak jestli ti něco proved tak si s ním vyřiď a neotravuj s tím pořád dokola ostatní. Nazdar
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München