Negativní zkušenost s prací ve Wirtshaus Lorber
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Negativní zkušenost s prací ve Wirtshaus Lorber  (Přečteno 93520 krát)
Avos



Karma: 1
Příspěvků: 11


« Odpověď #15 : Únor 03, 2013, 08:03:15 pm »

Tak jsme se dočkali Úsměv

Že jsem chodil pozdě do práce není pravda, za celé dva měsíce jsem přišel jednou o 15 minut později, protože se na Aidenbachstrasse porouchala souprava metra. Jinak jsem chodil na čas. Zajímalo by mě, kolik věcí jsem zkazil, vím o jedné poslední neděli, kterou jsem byl v práci (byl jsem přes odpoledne v práci sám a z osmi objednaných jídel se dvě nepovedla - u jednoho jsem okamžitě zjednal nápravu, u druhého jsem se to dozvěděl až později). To, že jsem ze začátku něco nevěděl, jelikož jsem v gastronomii nikdy nedělal, to jste říkal, že se časem naučím. Že jste ke mně museli dodat druhého kuchaře? Tak to se snad ze začátku předpokládá, že nenecháte začínající výpomoc v kuchyni samotnou. Že jsem v odpoledních hodinách vysedával není pravda, pokud jsem tedy zrovna neobědval, jelikož pak již nevím, kdy si vzít pauzu na jídlo. Jinak jsem žádné odpoledne neproseděl, měl jsem zájem něco dělat a když už nebylo co na práci, tak jsem aspoň něco uklidil. Ne že by mě to bavilo, ale právě proto, aby to na mě zaměstnavatel nemohl vytáhnout. Ale on to stejně vytáhl, měl jsem se na to raději vykašlat. Zajímavé je, že o tomto nepadlo za celé dva měsíce ani slovo (že bych byl líný nebo vysedával), až při předávání peněz a teď v tomto příspěvku. Pokud by to byla pravda, očekával bych, že mi to zaměstnavatel vytkne tehdy, kdy se to děje.

Že mi to nikdo neslíbil? Cituji e-mail z 5. ledna doslovně: "Co ti muzeme nabidnout je tech tisic euro na konci mesice" ... takže k tomu asi tolik. Že jsem nebyl do 7. ledna v práci je pravda, však jsem to psal v úvodním příspěvku. 1.-4. bylo zavřeno, otevřeno bylo 5. večer a 6., 7. opět zavřeno. V prosinci mi bylo řečeno, že přes svátky se musí makat a člověk si pak začátkem ledna odpočine (v práci jsem byl od 26. do 31. prosince). Že jsem nedostal zaplaceno za navazující dny volna je opravdu smůla. Také ke konci ledna jsem z posledních 9 dní v práci měl všehovšudy jeden den volna, z toho jsem měl 4x 8 hodin a 4x 12 hodin. To tady k tomuto.

Že se mnou nikdo nevycházel - nechci do toho tahat třetí stranu, mluvit o tom, jestli se mnou vycházeli nebo jsou spokojení. K tomu jen napíšu, že jsme i nadále v kontaktu.

O mých pracovních schopnostech - je mi líto, že takhle píšete o člověku, který i přes nějaké chyby, které udělal, se dva měsíce v práci snažil, makal jako fretka. To, že mi určité práce trvají dvojnásob času než Vám, který máte dvacetiletou praxi v oboru, je očekávaná věc a také podle toho finančně odpočítaná. V práci haníte McDonalds, ale vydělal bych si tam víc i s jistotou, že když se mi něco stane, můžu jít aspoň k doktorovi. Doporučovat mě nikomu nemusíte, nikdy předtím jsem v hlavních pracovním poměru nebyl a nikdy už ani nebudu, v Česku se živím jako osoba samostatně výdělečně činná a vydělám si skoro stejně, jako u Vás, což je při poměru platů ČR vs. Německo celkem zajímavé. Tolik k tomu, víc toho asi nerozebereme. Kdo mě zná, tak to ví, kdo zná Vás, tak to také ví, nezaujatí už si udělají obrázek podle sebe, ale takto bychom se hádat mohli donekonečna.

 
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #16 : Únor 03, 2013, 08:16:33 pm »

Mily MPK 3366,este je tu jedna osoba,ktora s vami nebola spokojna-Vierocka 20.Co ona robila nespravne?Vyjadrite sa!Dakujem.
P.S. Avos,uvidime ako sa vyjadri k druhemu pripevku Úsměv
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #17 : Únor 03, 2013, 08:17:23 pm »

Ahojte,

tiez som tam zacinala, hned po mojom prichode do Mnichova a mam s nimi tiez dost negativnu skusenost. Po tyzdni sa vyjadrili, ze mi ziadnu zmluvu nedaju, pretoze za mna nebudu platit odvody, ze mi mozu dat maximalne zmluvu na 400 Eur mesacne a bez platenia odvodov. Rovno som im povedala, ze pre mna je to nevyhodne, lebo potrebujem poistenie, ale ze zatial nic ine nemam, ze tam zatial mozem zostat. Ale behom par dni som si nasla inu pracu, kde mi platia vsetko oficialne a tak som im oznamila telefonicky, ze na plny uvazok bez zmluvy to uz pre mna neprichadza do uvahy, ze pripadne mozem uz len cez vikendy a odpovedou mi bola nejaka dost neprijemna a agresivna reakcia (uz si fakt nespomeniem, co presne to bolo) a zlozenie telefonu uprostred vety. Ale inak praca to nebola najhorsia..... Takze tak.

Vera
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München