Práce v MHD v Mohuči
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2843332 krát)
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #330 : Leden 04, 2015, 03:50:09 pm »

Ne, že je sníh oranžový to opravdu tvrdit nebudu, ale taky nebudu říkat že dělám 220 hodin měsíčně, když to není pravda, ani omylem. A předražené byty? Tak není nic lehčího, než si sednout na net a podívat se kolik stojí v Mainz byty. ale také jinde. Ano byty jsou tady dražší, ale když člověk hledá a nespěchá tak se dá najít. Ale silně pochybuji, že za cenami bytů v tady stojí CBM Škleb. A ti kluci kteří šli na tu jak vy nazýváte ubytovnu, protože se jim naskytla příležitost, bylo to po známosti, nemají rodiny a je tam dobrá cena. Tak proč ne? Přece není řečeno, že musím bydlet na stejném místě až do smrti. A ono to opravdu nemá s ubytovnou společného téměř nic. Takže já fakt nevím kde je problém.
  A chlapci, Michal 69 opravdu není člověk za kterého jej pokládáte, možná vás to ještě nenapadlo, ale nejen skupien se jmenuje Michal.
 Na silvestra pokud vím tak jezdil vyloženě noční  jeden čech. Já nevím proč pořád hledáte nějaké problémy.
Ano nevyšel příspěvek, že nám dávají jen staré vozy, protože je to holý nesmysl a dobře to víte, tak jste zase přišli s tím, že nám schválně dají noční na silvestra, ale ono to taky není pravda, pořád odpolední taky opravdu nemáme, máme normální turnusy jako ostatní. A v měsíčním plánu 10 volných polí plus VFG, to je taky jen k smíchu, nevím kam na to chodíte,. Však přijeďte a podívejte se na měsíční plány, A nevím jak vy já a kolegové, kteří se mnou byli na pohovoru, jsme věděli jaká je hrubá nástupní mzda , jaká bude čistá, v jakém turnusu se jezdí, a vše bylo splněno, kolik stojí nájmy v Mainz jsem si zjistil ještě před nástupem, takže opravdu jsem překvapen nebyl. Ani v německu není vše jen růžové, ale pořad se tady žije podstatně líp než v česku, takže já fakt nevím co pořád řešíte. Jo jinak nechodí tady jen lidi z ostravy , ale stále, budete se divit i z prahy. A proč tady jdou jestli mají dluhy nebo ne, to je mi srdečně u prdele. A jelikož tady tyhle všechny výše popsané informace jdou dnes v době internetu zjistit celkem snadno, pak nechápu proč jste sem vůbec nastupovali a nebo z čeho jste byli tak překvapeni. A nebo jste si nic předem nezjišťovali a šli úplně na slepo, ale v tom případě můžete nadávat akorát sami sobě. Ale fajn, šli jste někam jinam, v pohodě, nikdo s tím nemá problém, tak nevím proč máte pořád nějaký problém vy.  Úsměv
Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #331 : Leden 06, 2015, 05:18:45 pm »

Dokud sem nevlozis rozpis na mesic, kde budou jasne videt naplacene a nucene prestavky, odpoledni na konci tydne, ucet za mesicni pronajem bytu od CBM jako i ostatni zde popsane naslibovane a nesplnene veci, tak si ty tve dlouhosahle slinty muzes strcit za ten svuj alimenty a dluhy zatizeny klobouk.
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #332 : Leden 06, 2015, 06:34:14 pm »

Dluhy zatížený nejsem a alimenty taky žádné neplatím nevím jak jsi na to přišel, to mi přijde jako slinty a opravdu nemíním tady vystavovat své doklady, ale jestli chceš tak dojeď a já ti rád vše ukážu. V rozpisu na měsíc máš jen číslo služby , ale to ty přece  dobře víš , ano pokud máš přestávku s tím že jsi vystřídán a pak jdeš na další vůz, tak ta je neplacená. Ale pokud stojíš s vozem na konečné tak to je normálně placeno. Ale nějak jsi opoměl odpovědět na poznámku, jestli jste šli na slepo a nic si dopředu nezjistili, že jste posléze byli tak rozčarováni. Já bych teda nikam nenastupoval, ani v česku natož do zahraničí, bez toho abych věděl všechny dostupné informace. Mimochodem na pohovoru v Domažlicích jsme nástupní podmínky včetně hrubé mzdy dostali všichni i v tištěné podobě, možná že bych to ještě někde i vyhrabal. A o jakých odpoledních na konci týdne mluvíš? Standartně se jezdí turnus 5/2 a 4/1 s tím že dvě poslední odpolední jsou mittel diensty, čili konec tak mezi 18,30 až 20,00. Ale to přece taky víš . Takže co to tu meleš za nesmysly. A je několik jedinců kteří si zařídili jiné turnusy, a nebyl s tím problém.
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #333 : Leden 07, 2015, 09:01:24 am »

Dochloite, ty jsi se snad pos..., pardon, pokálel ne? A nebo ti v Bohnicích vysadili léky? Von tady někdo bude zveřejňovat služby a výplatní pásku, ne? Co takhle číslo účtu, heslo do internetbenkingu  a PIN od karty, to by jsi nechtě? Proč jsi tady ta tu dobu, kdy tady vypouštíš svoje plky pásku nebo rozpis služeb nevyvěsil? Protože by jsi mohl tak maximálně zveřejnit neschopenku z Bohnic.
« Poslední změna: Leden 07, 2015, 04:42:36 pm od Michal69 » Zaznamenáno
dochloite



Karma: -12
Příspěvků: 92


« Odpověď #334 : Leden 07, 2015, 05:53:28 pm »

Blbe z Ostravy co se narodil ve Wroclavi, ty nrozumis psanemu slovu? Nekdo tady chce vyplatni pasku? Rozpis sluzeb je na netu ty vejce, ale to ty s tim tvym polskym IQ asi nevis co ty hnupe. Tobe tam nekdo musi napovidat, nebo obcas psat ty tvoje vyplody misto tebe. Evropan 7 uz to ze delate posledni dva dny v turnusech do 18 az 20h je proti puvodni dohode, proroze pak zacinate vzdy ranni a proto mate logicky kratsi volno. Nezlehcuj to, ze jsi jen vystridan a cekas na dalsi bus, protoze ta neplacena pauza dela na Bahnhofu i 1,5 hodiny a pokud prosvihmes prestavku na 6 nahore ve Wiesbadenu kvuli zpozdeni, tak mas proste smulu, otocis se a jedes dalsi kolo. Taky kdyz musis byt 20 min. pred zacatkem ve vypravne kvuli prideleni autobusu to ti taky nikdo nezaplati. Kdopak si zaridil jine turnusy? Na to je kamo poradnik tak tady nelzi!
« Poslední změna: Leden 07, 2015, 05:57:25 pm od dochloite » Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #335 : Leden 08, 2015, 11:06:13 pm »

 Škleb když myslíš dochloite, ty jsi úplně marný
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #336 : Leden 09, 2015, 07:38:21 am »

Evropane 7 asi ti došli argumenty co? Hele nic si z toho nedělej, práce je v SRN momentálně hodně a nemusíte zrovna všichni dělat celý život v té žumpě zvané CBM. Řidiče autobusu hledají po celém německu a to i za daleko lepších platových a jiných podmínek než u CBM, takže jak už tady několikrát zaznělo: přijít do CBM, naučit se jazyk, vydržet ty 2 roky galejí a otroctví za almužnu a pak vypadnout za lepším  Škleb Smích Šok
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #337 : Leden 09, 2015, 12:56:52 pm »

Jak může někdo z Bohnic vědět, jak to chodí v SRN? Nevíš ani, že na webu není rozpis služeb, je tam jen seznam všech služeb, které se v daný den jezdí. Tomu se ale rozpis neříká, není u toho jméno, kdo danou službu jezdí. To není jako u vás, že máte na internetu rozpis, kdy se mění ústavní prádlo, kdy je vodoléčba, kdy si máš vzít tlumící léky (evidentně to zanedbáváš), kdy máš pohovor s psychiatrem a tak.
Zas je třeba říct, že věda přece jen urazila pořádný kus cesty, dříve si pacient myslel, že je  Napoleon, teď už se to zredukovalo na řidiče ve Švýcarsku. Ale ještě to není ono, psychiatrii čeká ještě mnoho, mnoho práce, než si ty a ten druhý kašpar uvědomíte, že jste jen a jen hlupáčci.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #338 : Leden 09, 2015, 02:39:53 pm »

Michal 69 jsi neuvěřitelný závistivec a totálně zakomplexovaný primitiv! Tvé přihlouplé koméntáře ti zřejmě slouží k tomu, aby jsi si pozvedl sebevědomí neb máš malý úd a aby jsi se předvedl před stejnýma pitomcema jako jsi ty sám. Zalez do starého busu a běž si odpracovat svých 220h/měsíc za almužnu ty ubožáku a neotravuj tady, stejně z tebe nikdy nic inteligentního nevylezlo a ani nevyleze, protože jsi koště!
« Poslední změna: Leden 09, 2015, 05:48:55 pm od Konstanz » Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #339 : Leden 10, 2015, 02:20:54 am »

Ne argumenty nedošly, ale neustále reagovat na polopravdy a někdy úplné nesmysly mne už nebaví, samozřejmě že určitě jsou někde v německu lepší podmínky a samozřejmě taky horší. Jen pořád nechápu proč jste teda do CBM lezli, když je to taková žumpa a za málo peněz a drahé byty, nechce se mi věřit,  že jste nevěděli za kolik nastupujete, a třeba kolik stojí v Mainzu bydlení. Ale já jsem zatím spokojený až nebudu tak půjdu jinam. Vy jste nejspíš taky spokojení, tak v čem je problém? Co pořád řešíte.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #340 : Leden 10, 2015, 09:29:50 am »

Nám slíbili 2000 čistého za 170h a byty za 350 až 400 EUR, realita byla ale úplně někde jinde, proto tam taky z 10. lidí zůstali jen 3. Dostávali jsme nejstarší autobusy, nejdelší služby, nejhorší linky atd. a ve finále jsme zjistilii, že nás okrádají i na hodinách. Slíbili zařízené byty a pak po nás mimo dohodu chtěli abysme platili 70 eur/měsíc navíc za zařízení z Ikei v hodnotě 500 EUR a to na pořád. Já jsem reklamoval každý měsíc odpracované hodiny, vždy mě obrali o cca 6 až 10 hodin buď na příplatku za soboty nebo neděle nebo celkově, pokaždé mi ale účetní řekla "das kann doch passieren", ale mě už ten bordel přestal bavit. Nebo jsme přijeli z ČR v určitý den 600km resp. 1200 km kvůli prohlídkám bytu a ukázali nám jen vchod a okna a to tam jela i Skupienova žena v 9. měsíci těhotenství a viděla jen vchod a okna v přízemí...No prostě konec.  Finále pak bylo, že mě chtěli žalovat, že jsem odešel ale utřeli hubu, protože jsem si platil právní pojištění a naopak moc nechybělo, aby můj anwalt žaloval je, při tom ta polointeligentí ukrajinka vyprávěla jaké mají skvělé advokáty a že mě zničí a podobné slinty. Dva kluky okradli o 1800 eur, jakoby za tří měsíční post nájemné, při tom do jejich bytu se hned nastěhoval nějaký kluk co bydlel s rodinou u Skupiena. Při tom na samém začátku nám bylo jen sděleno, že kdo bude chtít, tak může odejít. No prostě mstivý hajzlíčci!!! Já něříkam, že musíte být nespokojení, ale každý kdo tam příjde by měl vědět  věci o kterých díky jazykové bariéře nemá ani tušení.
« Poslední změna: Leden 10, 2015, 09:31:08 am od Konstanz » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #341 : Leden 10, 2015, 11:32:00 am »

No jo, napsat zde můžeš cokoliv, papír a web snese vše. To tvoje tvrzení má ale vady na kráse, především v Německu (a i v ČR) se udává plat hrubý, ne čistý, jak tady tvrdíš, dostávat nejhorší vozy jste taky nemohli, neboť je to technicky neproveditelné z důvodů stání v depu a střídání posádek, nejhorší linky je také hloupost, už kvůli tomu, že každému vyhovuje jiná trasa, nejdelší služby je také výmysl, délka služeb se liší tak o hodinu mezi nejdelší a nejkratší a těch bylo málo (teď už je to o něco horší) atd. Hodiny mě tady vždy seděly, 6 až 10 hodin mínus je lež, stejně jako spousty jiných tvrzení. Co se jazykové bariéry týče, v Německu mají snad stejné čísla a sčítají taky stejně, fakt nevím, proč by zrovna tebe a ještě ty dva zvratky, co odešli pryč, obírali o hodiny, když všem ostatním sedí. Vy jste zde zkrátka neuspěli, neboť máte představu, že před někým, kdo je z hlavního města musí všude padnout na řiť. Mají to povaze především tupé, méně inteligentní osoby, hodně jsem jich poznal v předchozím zaměstnání (mezi námi, jednalo se většinou o náplavy nebo potomky náplav, echt pražáci to nikdy nebyli). Pokud s touto představou jdete kamkoliv, musí být střet s realitou hodně drsný, o tom nelze pochybovat. Jinak, nastupuje zde z ČR dalších 10 lidí, někteří z těch starších slupin odešli, ale tomu se nelze divit, v každé práci je nějaké fluktuace. Čechů je zde ale stále více, nejen z Ostravy, kterou tak milujete, ale i z Prahy a ostatních měst. Už nyní je tady kolem 10% Čechů a Slováků, což je na město, které je cca 400 km od hranic a 600 km od středu republiky poměrně dost. Což by díky svému informátorovi musíte velmi dobře vědět a také vás to děsně vytáči.
Takže, na vodoléčbu, spolknout pilulku, na oběd a šup do postele, doktoři budou mít vizitu.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #342 : Leden 10, 2015, 12:51:05 pm »

Později jsme také zjisitli, že nám nejsou propláceny ani přestávky na konečné a to nejen, když bus zpožděn, ale i čekání na další bus na bismarcku nebo na nádraží, dělalo to v průměru 17h za měsíc. Školní autobusy, čili jeden z nejlepších dienstu vůbec a také rezervy vždy vyzobali řidiči MVG, kteří mají staré smlouvy a plat o 500 EUR brutto vyšší za méně práce. To je možné jen v Mainzu. Také jsme měli končit poslední den vždy ranní směnou, aby jsme měli delší volno, ale vždy jsme poslední den dělali do 18 až 20h, takže jsme měli kratší volno. Jinak přímo z Prahy tam byly jen 3, ostatní z jiných měst v ČR. Když vám někdo něco slíbí a pak to nedodrží, je to jako by vám lhal! Proto 4 lidi odešli do jiného města v SRN kde byl nástupní plat 2551 brutto plus příplatky pro ty co měli praxi do 5 let, ostatní až o 100 EUR brutto dle délky praxe. Placené přestávky, 30 dní dovolené, 12 dní placené volno, trajekt, atuobus plus příměstský vlak pro celou rodinu zdarma, automatické navyšování mzdy o 2,8% ročně plus každé 2 roky plus 45 EUR brutto. Mytí vozu plus drobné opravy soukromého auta v garážích zdarma, 100 eur příspěvek na fitko, 10 voucherů na čistírnu atd. A hlavně všichni dělali stejné služby, žádné vyjímky a autobusy pouze Mercedes Benz. Žádné vyhrožování, že musím být v době nemoci doma, protože to SL osobně kontroluje a podobné zastrašování prostě nic takového. Vše co při pohovoru bylo slíbeno bylo na 150% splněno. Teď všichni děláme ve Švýcarsku, kde jsou sice daleko vyšší peníze, ale míň volna atd. Všude je něco, ale taková žumpa jako v Mainzu snad není nikde!!!
« Poslední změna: Leden 10, 2015, 12:54:29 pm od Konstanz » Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #343 : Leden 10, 2015, 01:11:15 pm »

Ano, jste v podstatě v ráji na zemi, placení lépe než Němci, všichni vás mají rádi, máte se tak, jako se nemají v Německu často ani vysokoškoláci.  Smích Smích Ó Bože, jak strašně vám závidím.  Pláč Pláč Pláč
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #344 : Leden 10, 2015, 02:50:09 pm »

To s tím strháváním za pronájem nábytku v pronajatém bytě od CBM je pravda a je to pěkné svinstvo. Už tehdy jsem si říkal, že něco nehraje..... Samořejmě, že to šlo odmítnout a najít si něco sám, ale na to např. takový člověk, který jezdí v DP Ostrava, který přijel do Mainzu v mikině s nápisem dopravní podnik Ostrava si neumí objednat ani pivo si pronájem bytu nedokáže díky jazykové bariéře vyřešit. To tam vědí a proto ty lidi takhle využívají. Jen vůl to neprokoukne.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München