Tip na holiče - friseur
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Tip na holiče - friseur  (Přečteno 23852 krát)
Tomisek
Tom



Karma: 0
Příspěvků: 31



« : Březen 01, 2012, 03:12:55 pm »

Mate nejaky dobry tip na holice v Mnichove za rozumny peniz? Úsměv
Zaznamenáno
Akter



Karma: 8
Příspěvků: 111



« Odpověď #1 : Březen 01, 2012, 10:39:06 pm »

1) Na JZ od centra je spusta (tureckych a inych) holicstiev. Tie najlacnejsie boli este donedavna za 5, resp. 6 € (für Herren).  Mali aj dobry obrat, a ine, drazsie holicstva boli takmer prazdne. Jedneho dna vsetky zvysili ceny na 8 €. Podla mojho nazoru na nich bol vyvinuty tlak sposobmi ktore su v prislusnych kruhoch bezne. Takze na konkurenciu zabudni, pod 8 € nepoznam ziadny kram.

2) Kedysi robili Cesi & Slovaci akcie v sukromnych bytoch = raz za cas bol "strihaci den". Holky strihali za rozumny peniaz a kazdy z toho mal vyhody.
Mozno by sa dnes niekto podujal to trozbehnut opät. Urcite by bol zaujem. Len by sa to nesmelo konkretne organizovat cez tento portal (da Gewerbetätigkeit).

3) Ak nic nenajdes a nevadi ti letny strih, kup si strojcek s nastavcom, su aj s max. 24 mm. S tym ta okosi kazdy laik. V nudzi to zvladne clovek aj sam pred zrkadlom.
Stoja od 10 €, po 2 strihaniach ho mas zamortizovany :-)
Zaznamenáno
KP



Karma: 1
Příspěvků: 25


Walking man


WWW
« Odpověď #2 : Březen 29, 2012, 08:23:31 am »

prezeraj si groupon-y obcas su v nich i ponuky z kadernictva/holicstva - a mozes skusit v niektorych kadernictvach, kde maju azubi - pod dohladom sefa strihaju aj zadarmo - bohuzial neviem, kde sa nachadzaju - ale kamoska uz bola takto vo dvoch a bola spokojna  Mrknutí ... inak rozumna cena- ja som bola minule v BA a platila som takmer tolko ako v Mnichove  Šok
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München