ubytovňa - možem uviest inu adresu?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: ubytovňa - možem uviest inu adresu?  (Přečteno 113829 krát)
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« : Leden 22, 2012, 07:53:09 pm »

mam najdenu ubytovnu,ale chcem sa spytat či možem uviesť adresu ubytovne v burgerbure,Kreisverwaltungsreferat pri prihlaseni,že žijem v tom meste. prosim ak viete tak mi poslite mail na joey.k[at]centrum.sk,alebo odpovedzte aj tu. dakujem za info
« Poslední změna: Leden 22, 2012, 08:25:53 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 22, 2012, 08:24:51 pm »

Tak neni to jak v BeNeLuxu, obecní úřad (KVR) v Německu nekontroluje jestli na dané adrese skutečně bydlíš. Pokud ovšem bydlí v jednom bytě více lidí, tak by se mělo přihlášení psát na jeden papír, ale netrvají na tom.
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #2 : Leden 22, 2012, 09:09:49 pm »

Ja som to celkom nepochopila. Ty chces na tej ubytovni aj byvat? Alebo byvas niekde inde a adresu tej ubytovne chces uviest na KVR ako fiktivne bydlisko?
Ja som mala tu moznost cca 1 mesiac na jednej ubytovni byvat a musela som sa nahlasit kvoli zamestnavatelovi. Na urade mi dali nejake tlacivo, ktore som musela dat na tej ubytovni vyplnit, orazit a doniest spat. Kvoli daniam, ktore je majitej povinny za kazdeho ubytovaneho platit.
Zaznamenáno
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« Odpověď #3 : Leden 22, 2012, 09:35:49 pm »

ja mam som zatial 150km od Mnichova,ale zajtra tam budme a mam len najdeny len byt za 500e msacne do konca februara,ale lacnjsi by bolo pr mna ta ubytovna kym si nenajdm nejaku izbu. Pracu este nemam. No na zaciatok skusim asi mcdonalds,lebo nemam tusenie kde hladat pracu. Som redistrovany v meste Regnsburg,ale musim skocit v Mnichove do KVR a nevime ci mozem uviest adresu ubytovne pri registracii.
Zaznamenáno
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« Odpověď #4 : Leden 22, 2012, 09:55:05 pm »

ja len chcem vediet či možem uviest adresu ubytovne v kvr.  ja som napisal len ubytovňa a ten nadpis (možem uviest inu adresu?) to je hlupost,to som nepisal.
Zaznamenáno
covergirl



Karma: 6
Příspěvků: 106


« Odpověď #5 : Leden 22, 2012, 09:57:47 pm »

Vsak proste na tu ubytovnu zavolaj a spytaj sa, ci si mozes u nich nahlasit pobyt. Niektore ubytovne maju tieto informacie aj na webovej stranke.
Maximalne sa ti moze stat to co mne, ze ti daju na KVR to tlacivo a ubytovna to bude musiet vyplnit a dat tam razitko. Pokial je to solidna ubytovna, tak by nemal byt s tym problem.
Vies, ako sa vola?
« Poslední změna: Leden 22, 2012, 10:00:00 pm od covergirl » Zaznamenáno
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« Odpověď #6 : Leden 22, 2012, 10:09:02 pm »

http://www.wohnheim-muenchen.de toto je ona,ale moja nemcina nieje dobra a zajtra rano musim odist s regensburgu. Nemam moc na vyber,bud si zaistim ubytovnu,alebo zaplatim 500e za byt do konca februara a co potom? nemam tusenie.Na ubytovni mam aspon istotu že mam kde byvat aj buduci mesiac.Pojdem este do tejto agentury http://www.sl110.de/ či tam niečo nemaju,ale pochybujem,že mi daju hned v pondeolk izbu.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #7 : Leden 22, 2012, 11:03:05 pm »

Poku dna te ubytovne budes bydlet, samozrejme muzes - nebo spise musis - uvest jeji adresu. Az se prestehujes, uvedes zase jinou.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« Odpověď #8 : Leden 22, 2012, 11:16:09 pm »

ja len dufam,že to nebude vadit. na kvr,lebo musim za nu zaplatit samozrejme dopredu okolo 500 aj s kauciou. a ak ma nebudu moct kolitomu prihlasit,alebo mi s tym bude robit problem zamestnavatel,tak potom nebudem mat prachy na nieco ine.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #9 : Leden 23, 2012, 02:42:47 am »

Ten nadpis nebyl jasný a já jsem to tak pochopil tak, že budeš bydlet ještě jinde a chceš uvést už adresu do ubytovny, takže jsem ti to opravil.

Někde stálo, že by jsi měl správně do 7mi dnů od přistěhování uvést novou adresu. Na původním KVR se odhlašovat nemusíš.

Vlevo pod ubytováním je několik odkazů, např. tady tohle www.bader-wohnheime.de pro začátek za 9,50/den
Zaznamenáno
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« Odpověď #10 : Leden 23, 2012, 10:49:05 am »

dakujem a sorry za ten nejasny nadpis Úsměv
Zaznamenáno
Nadka



Karma: -17
Příspěvků: 23


« Odpověď #11 : Leden 23, 2012, 12:36:33 pm »

Ahoj, pred par dnami sme tuto otazku poslali na ubytovnu A1. Odpoved:
Eine amtliche Anmeldung ist in der Untersbergstrasse leider nicht möglich. Sie sind lediglich als Mieter bei uns gemeldet.

Sie können gern die Post zu uns schicken lassen.

Vielen Dank für Ihr Verständnis.

Ale urcite su ubytovne,kde si mozes nahlasit pobyt, len sa opytaj dopredu...
Zaznamenáno
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« Odpověď #12 : Leden 23, 2012, 12:39:53 pm »

mam už byt do 1.3.2012 tak na ubytovnu nejdem,možno ak potom nic nenajdem tak budem musiet ist na ubytovnu. Dkujem pekne za info Úsměv
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #13 : Leden 23, 2012, 01:39:35 pm »

Ahoj, pred par dnami sme tuto otazku poslali na ubytovnu A1. Odpoved:
Eine amtliche Anmeldung ist in der Untersbergstrasse leider nicht möglich. Sie sind lediglich als Mieter bei uns gemeldet.

Diky za toto info, to je pro mne novinka. Jelikoz v DE trvaly pobyt nezaklada zadna zvlastni prava (na rozdil od CZ), opravdu bych necekal, ze je mozne chtit mi zakazat, nahlasit si na ubytovne bydliste.
V pripade puvodniho tazatele bych to ale stejne proste udelal, protoze to je misto, kde bydli, k nahlaseni pobytu zadny souhlas od pronajimatele nepotrebuje a az se prestehuje do noveho bytu, prihlasi si proste ten.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
joey



Karma: 1
Příspěvků: 21



« Odpověď #14 : Leden 24, 2012, 01:20:35 pm »

tak veci sa uplne zmenili. musim si najst od 1.2.2012 nieco ine. takze asi pojdem na ubytovnu,lebo pochybujem,ze dovtedy nieco najdem Smutek
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München