Küchenhilfe gesucht - výpomoc do kuchyně
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Küchenhilfe gesucht - výpomoc do kuchyně  (Přečteno 44228 krát)
Machotka



Karma: 2
Příspěvků: 24



« : Listopad 28, 2011, 03:50:27 pm »

Hotel Kandler, 3* hotel v bavorském Notzing/Oberding, hledá k nejbližšímu možnému nástupu

Výpomoc do Kuchyně!

Základní znalost německého jazyka vítána.

Jedná se o směnný provoz se dvěma dny volna v týdnu.

Platové podmínky dohodou.
Strava zajištěna.
Ubytování v případě zájmu zajištěno.

V případě zájmu zašlete životopis v německém jazyce  na adresu:

Hotel Kandler
Erdingermoosstrasse 11
85445 Notzing/Oberding
info[zavináč]hotelkandler.de

Tel. 08122/2826
Zaznamenáno

Ivoš
Ricolla
Host
« Odpověď #1 : Listopad 29, 2011, 09:50:20 am »

Dobre Rano,

jmenuji se Ladislav Beckmann a chtel jsem se zeptat zda to misto je jeste volne?Pokud ano poslu vam co nejdrive Zivotopis.Dekuji a tesim se na odpoved
Zaznamenáno
Machotka



Karma: 2
Příspěvků: 24



« Odpověď #2 : Listopad 30, 2011, 02:55:40 pm »

misto je stale volne. budeme se tesit na zivotopis
Zaznamenáno

Ivoš
herecka1980



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #3 : Prosinec 02, 2011, 02:40:16 pm »

ahoj mam zaujem o tu pracu som vyucena v obore takze by ste boli urcite spokojni.mam 31 rokou a teraz prave pracujem ako coordinatorka .opatrovala som 1,5 roka takze nemecky jazyk trochu ovladam.najdete ma na facebooku EVA BUTOROVA.MOJE CISLO JE 773176622.
Zaznamenáno
tobolova martina



Karma: 0
Příspěvků: 6



WWW
« Odpověď #4 : Prosinec 04, 2011, 06:15:22 pm »

Ahoj a co pokojské? ;)jsem 2 roky v Německu Koln....nemáš nějakou nabídku? ;)Martina díky
Zaznamenáno
tobolova martina



Karma: 0
Příspěvků: 6



WWW
« Odpověď #5 : Prosinec 04, 2011, 06:36:37 pm »

Jěště jednou Ahoj , koukala jsme na stránky hotelu, opravdu moc hezký, 13 let praxe v hotelu od recepce až po vedení hotelu......ted jsem v Německu 2 roky jako pečovatelka v Koln, bydlím tady, ale momentálně pracuji na český živnostenský list.....kdyby něco bylo prosím na meil tobolova.martina[zavináč]seznam.cz
Děkuji mockrát
Zaznamenáno
herecka1980



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #6 : Leden 04, 2012, 09:27:25 am »

ahoj chcem sa opytat ci je ta pracovna nabidka este volna Úsměv
Zaznamenáno
20tomas90



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #7 : Leden 08, 2012, 09:53:30 pm »

ahoj ... mal by som záujem o tú prácu v hoteli , som vyučený kuchár nejake zaklady nemčiny mám aj anglicky viem niečo ale chcel by som sa spýtat či nieje nejaka e-mailova adresa na ktoru by sa dal poslat ten životopis ... diki
Zaznamenáno
Machotka



Karma: 2
Příspěvků: 24



« Odpověď #8 : Leden 15, 2012, 08:17:46 pm »

Ahoj všem, momentálně je místo obsazeno. jakmile se něco změní, dám vědět.
Zaznamenáno

Ivoš
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München