stavebnictvi - Nabizim praci: Fliesenleger, Maler
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: stavebnictvi - Nabizim praci: Fliesenleger, Maler  (Přečteno 37128 krát)
picki



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Květen 14, 2011, 07:40:11 pm »

Nabizim praci: Fliesenleger,Maler und alles was die Rekonstruktion der Wohnung betrifft.
Podminkou Zivnostensky list a castecna znalost NJ
Kontaktni telefon:  +491608464571
je.to.to.tu[at]seznam.cz
« Poslední změna: Květen 25, 2011, 08:19:21 pm od David » Zaznamenáno
Isaluka



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #1 : Květen 16, 2011, 06:50:12 pm »

 



Hallo,
ich bin an Ihrer Arbeit interessiert angeboten.Bitte mailen Sie mir, wenn Sie Ihre Arbeit noch aktuell ist.Vielen Dank für Ihre Antwort.Jarda


 
 
« Poslední změna: Květen 16, 2011, 07:02:24 pm od Isaluka » Zaznamenáno
1jack



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Květen 22, 2011, 04:27:52 pm »

Dobrý den, měl bych zájem o Vaši nabízenou práci. Zkušenosti v tomto oboru mám, pracoval jsem pro správu budov v Dlouhé 39 a pro realitní kancelář Healy and Backer ... správa budov , při rekonstrukcích bytú a kanceláří , které jsem měl na starosti od rozpočtů po realizaci. Mimo elektroinstalace, vody a plynu. Mohu se obklopit spolehlivými lidmi v realizacích interierů.  Mám živnostenský list nebo mám živnost jako firma. Je li Vaše nabídka aktuální, rád bych dlouhodobě spolupracoval. S přáním hezkého dne Zdeněk Procházka
Email : stavebni[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Květen 23, 2011, 10:11:43 am »

jen tak mimochodem - "Fliesenleger"
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
tomula



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #4 : Květen 27, 2011, 12:22:48 pm »

Zdravím vas,mam vázný zájem o vámi nabízenou práci ve stejném oboru mám 10ti letou praxi z usa LA a 5ti letou z londýna,základy NJ,angličtina plynuá po celou dobu v zahraničí jsem byl zaměstnaný ve stavebnictví konkretně remodelování apármentu ze 70%malování ostatní sád.kart.,podlahy,okna,obklady aj.asi takhle kromě elektřiny a vody zvladnu vse co se interieru a exteriéru týká,nemám problém s pracovními víkendy ani presčasy jsem svobodný a momentálně bez závazků.Jestli je vámi nabízené místo stále k dispozici prosím ozvěte se,ďík s pozdravem.      Tomas Stanton   +420733480446   Thomas.Stanton[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München