Aupair Muenchen ab September
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Aupair Muenchen ab September  (Přečteno 14604 krát)
gabra



Karma: 1
Příspěvků: 10


« : Duben 13, 2011, 09:54:46 pm »

Ahoj ...

Momentálně jsem jako aupairka u jedné super schweeeeedské rodiny v Mnichově, jelikož v červnu končím a má domácí by chtěla opět češku nebo slovenku, pomáhám a inzeruji touto cestou ...rodina mluví pěkně hochdeutsch  mají 2 šikovné chlapce (7,9) když jsem s nimi mluví pouze německy ..bydlí v normálním domku 10 minut od S-bahnu nebo 2 minuty od strassen-bahnu (zirka 20 minut jízdy k marienplatzu) ...

 HLEDAJÍ:
-nekuřačku s řidičským průkazem

........a já osobně doporučuji aj aspoň trochu vztah ke sportu ..pač páni kluci rádi fussball a veškeré pinkání ( tak dámy trochu ze sportovním duchem) ..ALE MOC ČASU NA TO NENÍ PAČ JSOU HODNĚ ZAMĚSTNÁNI - fussball, hokej, plavání atd. mají hodně koníčků ....

MŮJ DEN:
-dopoledne volno -
-navařit (kluci po skušenosti s mojí osobou budou opravdu jíst skoro vše co připravíte:)
-a pak úkoly s malým ( ten starší dělá vše sám)
-odvést a přivést do a z koníčků ... (často se střídám po telefonátu s matkama od ostatních dětí ..tak nebudete jezdit pořád)
-a to je vše

JEDEN KURZ VÁM HRADÍ RODINA - HRADÍ TAKÉ MĚSÍČNÍ PO MNICHOVĚ ....pracovat nemusíte jen takové ty drobnosti co vám logicky (pokud jste ASPOŇ TROCHU ČISTOTNÁ) padnou do očí ...jinak každej pátek tu uklízíme společně ..ale to dostaneš extra zaplacené ...ale dělat to nemusíš ..fakt ne ..řekni prostě hned bescheid ...

RODINA JE FAKT ÚŽASNÁ ..S DOMÁCÍ SI HODNĚ ROZUMÍM ..A MÁME HODNĚ SPOLEČNÉHO - JE MLADÁ, MÁ VLASTNÍ FIRMU S KOSMETIKOU A PÁN PRACUJE PŘES TÝDEN MIMO MNICHOV A DOJÍŽDÍ VE ČTVRTEK DOMŮ  ..ALE JE TO STRAŠNEJ SRANDYSTA ..DĚTI NA NĚMECKÉ PODMÍNKY DOST DRTIJOU  ...JSOU FAKT VYCHOVANÍ AŽ JSEM BYLA V ŠOKU  ..I KDYŽ OBČAS ZLOBÍ ..ALE TAK TO JE NORMÁLNÍ Úsměv) ..JELIKOŽ JSEM UŽ JAKO AUPAIR BYLA VE VÍDNI, TAK JSOU S MOJI BÝVALOU RODINOU NEPOROVNATELNÍ ..TADY NENÍ ŽÁDNÝ STRES ..ŽÁDNEJ TLAK ..NEKOMANDUJOU ..NEKONTROLUJÍ KOLIK TOHO SNÍŠ A JAK DLOUHO SE SPRCHUJEŠ ...NEBO JESTLI JSI DOŠLA DOMŮ (to jako jo ..ale když nedojdeš, nedělá divadlo kde jsi byla a co jsi dělala a s kým Úsměv)) JINAK PANÍ JEZDÍ ČASTO PO NĚMECKU NA PREZENTACE, TO BY JSI JEZDÍVALA S RODINOU ..A OBČAS JSOU O VÍKENDECH OBA PRACOVNĚ PRYČ ( za celou dobu co jsem tu to bylo jen 3krát:)  - DOSTANEŠ ZA TO ALE VELICE DOBŘE ZAPLACENO .. JINAK ČISTÉHO 280,- PLUS JÍZDENKA

JESTLI MÁ NĚKDO  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O - P - R - A - V - D -U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ZÁJEM  pište na      e.bergvall[at]nordesta.com

JO TO JE VŠE ....

JO A DOMŮ JSEM JEZDÍVALA KDY JSEM SI ŘEKLA ..MINIMÁLNĚ JEDNOU ZA MĚSÍC (JSEM OD BRNA)
MÁM TAKÉ HODNĚ VOLNOSTI ..ŽÁDNÉ KINDERABENDY  ... A JE ZDE AUPAIR-CLUBIN ..KDE SE SEZNÁMÍŠ Z MNOHA MNOHA AUPAIRKAMA ..BA I AUPAIRAMA Úsměv



 



« Poslední změna: Duben 13, 2011, 10:23:02 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München