Hledá se au-pair - Fürstenried West
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledá se au-pair - Fürstenried West  (Přečteno 41792 krát)
Lennie01



Karma: 2
Příspěvků: 41



« : Červenec 18, 2010, 06:40:05 pm »

Ahoj, kamarádka mojí Gastmutter hledá novou au-pair, pokud možno s nástupem ihned a na rok. Jedná se o milou rodinku - mamka (Andrea, lékařka, pracuje 3-4 dny v týdnu, 51) a dvě dcery (Theresa 14 a Maria 9 let) a pes Kessi (věk netuším) :-) Taťka s rodinkou nebydlí, holky si bere zpravidla na neděli. Rodinka bydlí v řadovém domku se zahradou. Au-pair má vlastní pokoj s TV, PC, radiem, koupelnou, k dispozici i vlastní kolo. Od rodiny dostane zdravoní pojištění, Monatskarte, 260E kapesné. Práce au-pair zahrnuje péči o obě děvčata, pomoc s domácností (pomoc s přípravou jídla, poklizení domu, žehlení, zalévání květin, pomoc na zahradě, příležitostně vyvenčení psa - celkově toho není moc...) Do rodiny chodí jednou týdně Putzfrau. Rodinka požaduje aspoň základní znalost němčiny, chození do kurzů je samozřejmostí. Pokud byste někdo měl zájem, pište: RutschoA[zavináč]aol.de německy, popřípadě mě česky...
Zaznamenáno
Lennie01



Karma: 2
Příspěvků: 41



« Odpověď #1 : Červenec 20, 2010, 12:05:42 am »

Ahojky, oprava mailu: RutschoA[zavináč]aol.com, omlouvám se... L.
Zaznamenáno
Lennie01



Karma: 2
Příspěvků: 41



« Odpověď #2 : Srpen 04, 2010, 07:19:48 am »

Nabídka je stále platná :-)
Zaznamenáno
minnie.mouseova



Karma: -1
Příspěvků: 10


« Odpověď #3 : Srpen 10, 2010, 10:56:26 am »

Ahoj. Jsem v nemecku uz rok,ale zatim jsem pracovala jen jako putzfrau. Pred tim jsem nikd nemcinu nemnela,akze tedjsem zvladla si tak ty nejmensi zaklady. Uklizni uz mne tak nejak neaplnuje Úsměv tak jsem premyslela,ze bych rada zkusila oupairku. Mohla bys mi ted prosim...pokud je misto jest volone...poradit jak te tedy nejlepe poupovat? DDiky moc. Aice. mail: alice-zoe[zavináč]centrum.cz
Zaznamenáno
volinab



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #4 : Srpen 14, 2010, 06:22:58 pm »

Ahoj, na internetu jsem se dočetla o Tvé nabídce Au-pair  do Německa, měla bych zájem se učit německý jazyk(mám již základy a absolvovala jsem kursNj) a myslím si, že tento způsob pro získání zkušeností s němčinou je nejlepší. Měla bych zájem, ale již mi už není 25 ale 27, takže nesplňuji věkovou podmínku, je to problém?  Děkuji za odpověď
Zaznamenáno
miskin



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Srpen 14, 2010, 09:34:54 pm »

ahoj volam sa martina som zo slovenska, byvam v mnichove v Grosshadern uz asi mesiac s priatelom a hladam si robotu..ak je tvoja ponuka aktualna prosim kontaktuj ma na tel.cisle 015775923299 alebo cez mail:sergio1968[zavináč]azet.sk,nastupit mozem okamzite.
Zaznamenáno
Lennie01



Karma: 2
Příspěvků: 41



« Odpověď #6 : Září 11, 2010, 02:08:22 pm »

No tak, holky, přihlaste se :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München