založení bankovního učtu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: založení bankovního učtu  (Přečteno 47387 krát)
sandrasolbachova



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 05, 2009, 10:49:36 am »

Zajímalo by mne, u které banky se dá založit bankovní učet bez poplatku. Jsem tu jen na 5 mesicu a jedinou platbu, kterou chci provadet je vklad hotovosti na muj ucet a platba najmu za byt. Zatim jsem narazila jen na extremne vysoke poplatky, jako 25 euro za uzavreni uctu, 6.50 za vklad platby na ucet atd. Diky za radu.
Zaznamenáno
goody28



Karma: 0
Příspěvků: 9



« Odpověď #1 : Červenec 06, 2009, 08:19:57 pm »

Ahoj, na poste se da zalozit ucet, za ktery se neplati.
Zaznamenáno
Mydlovka
Host
« Odpověď #2 : Červenec 27, 2009, 08:17:32 pm »

AHoj. Ja jsem mela ucet u banky Spuerkasse (uz presne nevim jak se to pise:))ale zalozeni a vedeni uctu bylo zdarma a vse bez poplatku. Ucet mam do ted a neplatim nic.
Zaznamenáno
Martule



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Srpen 01, 2009, 11:32:31 am »

Taky jsem měla účet u Spuerkasse (BCEE), zřízení, vedení účtu a výběry z bankomatu byly zdarma, ale zrušení účtu stálo 25 E.
Zaznamenáno
Eva.j



Karma: 1
Příspěvků: 17


« Odpověď #4 : Září 04, 2009, 12:36:16 pm »

Dnes jsem si zakladala ucet v DEXII a chteli po me jen obcansky prukaz a nic jineho.Zalozeni uctu je zdarma,karta bancomat prijde do 3 tydnu
Zaznamenáno
joujou



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #5 : Únor 07, 2010, 08:52:53 pm »

Ahoj, ráda bych se zeptala, jak je to s výběrem z účtu v ČR..myslím tím, kdybych si založila učet v Luxu a pak chtěla vybrat peníze v ČR?Bude to něco stát?případně kolik? Která banka v Luxu je nejvýhodnější co se týče toho, že bez poplatků a ještě k tomu vám přičte ňáký peníz za to, že v té bance skladujete své prachy, děkuji
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München