Ako dokazem ze nemam este odpracovanych 90 vollzeit?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ako dokazem ze nemam este odpracovanych 90 vollzeit?  (Přečteno 25190 krát)
puntulinka



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Březen 18, 2009, 10:23:31 am »

ako dokazem zamestnavatelovi, ze ako studentka imatrikulovana na nemeckej VS nemam este odpracovanych 90 vollzeit povolenych zo zakona bez povolenia? vydava nejaky takyto dokaz napr. arbeitsamt, alebo kto vlastne? dik
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #1 : Květen 12, 2009, 09:02:51 am »

Ode me novy zamestnavatel nechtel vubec zadne dukazy. Udala jsem mu pocet odpracovanych dnu, ktere jsem znala z Abrechnung z prvniho zamestnani, dal si to eviduje sam. A ten prvni se ptal taky jenom, jestli uz jsem v tom roce pracovala, taky nevyzadoval zadne potvrzeni.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München