Pomoc s autom
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pomoc s autom  (Přečteno 32001 krát)
vanicka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 18, 2009, 05:51:27 pm »

Ahoj ludia,

vedel by mi niekto pomoct s mojim autom?
V poslednej dobe ma nejako nechce posluchat, najvacsie problemy mam so startovanim, obcas sa stane ze nastartuje az na niekolky pokus.
Ak by sa tu nasiel nejaky sikovny clovek co rozumie autam budem rada.
Prosim kontakt na moj mail: vanova.martina56[zavináč]gmail.com

Budem velmi rada ak mi niekto pomoze

Martina
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Březen 19, 2009, 02:13:20 pm »

Obavam se, ze moc kvalifikovanych automechaniku s dilnou se tu nepohybuje, ale pokud chces radu i od amatera, zkus trosku lepe popsat
- typ auta
- diesel/benzin
- co to dela, kdyz "nestartuje" (toci ale nechyta/neudela vubec nic/buhvi co jineho)
- jake jsou ty jine problemy

jinak ti muzu dat tip na automechanika, se kterym jsem osobne velmi spokojen, dela i malickosti za prijatelny peniz:

Adam Fijak "die autowerkstatt"
München Autowerkstatt Sendling
Passauerstr. 43 a
81369 München
Tel.: (0 89) 76 99 1520

http://www.google.de/search?hl=de&q=autowerkstatt+fijak&btnG=Suche&meta=
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Březen 19, 2009, 02:22:03 pm »

Díky Viktore, to se může hodit.

Přesunuju z inzerce pod "Život v Mnichově"
Zaznamenáno
monka



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #3 : Březen 20, 2009, 10:13:55 pm »

S manzelom vlastnime KFZ-Werkstatt v Oberschleißheim, ak mas zaujem zavolaj mi  na 0179/ 76 56 907
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München