Zensky lekar
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zensky lekar  (Přečteno 51829 krát)
marklar



Karma: 0
Příspěvků: 50

No proste Makis...


« : Srpen 28, 2008, 05:13:52 pm »

Ahojky holky, chtela bych se zeptat, zda li by mi nejaka z vas dala kontakt na opravdu dobreho zenskeho lekare?
Jeste bych se chtela zeptat, kdyz se v Mnichove nahlasim ke gynekologovi, jestli po me bude chtit akta z Ceske Republiky s mymi problemy a tak.
Prosim pokud nekdo mate zkusenosti prosim dejte mi vedet
Dekuji
Zaznamenáno

Makis
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Srpen 28, 2008, 05:36:46 pm »

Ahoj,
nejake doporuceni najdes vlevo v článku lékaři, lékárny,..., napr. na p. Pittermann
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Srpen 28, 2008, 06:46:19 pm »

Muzes napsat PM kolegyni "macouch", k Pittermann chodi.
Sve problemy urcite muzes povykladat sama, muzes-li ale dodat ceske podklady, starsi pani Pittermann si je dokaze precist.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #3 : Srpen 29, 2008, 08:23:45 am »

Ahoj, byla jsem take u Pitermann. Sestricka i doktorka jsou opravdu mile. Mrknutí Strida se starsi pani Pitermann se svoji dcerou (te je ale uz asi taky kolem 40ti - tedy muj odhad Škleb). Mladsi Pitermann mluvi jen nemecky. Ode me zadnou lekarskou dokumentaci z CR nechteli - jen probehl standardni pohovor + vysetreni. Preventivni prohlidka probiha velmi podobne jako v CR, jen pozor - pokud chces ultrazvukove vysetreni, ktere mi alespon v CR delali pri kazde prohlidce zadarmo, je to tady brano jako nadstandard - v ramci Krebsvorsorge a musis za to extra zaplatit 40,- EUR (v hotovosti, nebo pak prevodem z uctu). Cena za Krebsvorsorge se u jednotlivych lekaru pravdepodobne lisi - kolegyne z prace mi rikala, ze platila kolem 60,- EUR...U nekterych gynekologu se musis objednavat hodne dopredu, u Pitermann je objednani v pohode  Mrknutí
Jeste aktualni info: maji od 01.09.08 do 15.09.08 dovolenou.
Kdybys mela jeste nejake dotazy, je mozna lepsi napsat mi na email.
Ahoj.
Zaznamenáno
zuzi



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #4 : Září 01, 2008, 10:41:50 am »

Ahoj, ja som bola u Martina Kolbena. je velmi mily a sestricka je tiez v pohode. Lekar sa ta sam opyta ci si mala v minulosti nejake problemy, ziadne zaznamy nemusis nosit. papa
Zaznamenáno
Hani



Karma: 1
Příspěvků: 22


to baby, je me vlastni :-)


« Odpověď #5 : Září 04, 2008, 12:42:04 pm »

Ahojky,ja chodim do Arabella parku.Lekarka se jmenuje Katja Freitag.Je moc mila.Nikdy jsem u ni neplatila nic navic,nez 10 EU za tri mesice.Ona mi dala i kontakt na Martina Kolbena,ktery rodil mou dceru a nasledne i detskeho lekare.Se vsemi jsem byla vzdy maximalne spokojena.Kdyz se objednas,tak urcite do tydne te vezmou.Opravdu doporucuji.
Zaznamenáno
sonicka



Karma: 1
Příspěvků: 56



« Odpověď #6 : Září 08, 2008, 12:51:37 pm »

Ahoj, ja mam velmi dobre skusenosti s lekarkou na juhu, U3 Aidenbachstrasse, cely velky lekarsky dom hned pri UBahne.  Ta zenska lekarka je velmi dobra, priama a otvorena, a napriklad v tehotenstve mi kazdu prehliadku robi novy ultrazvuk, co iny lekari robia spolu tak 3 krat za celych 9 mesiacov.  V tom lekarskom dome mozem odporucit aj zubara, co sa tu niekto iny pytal.
Zaznamenáno
Marquetka



Karma: 0
Příspěvků: 23



« Odpověď #7 : Září 08, 2008, 01:04:50 pm »

Mrkni na stranky bud gyn.de nebo frauenaerzte.de. Tam ti to najde zenskeho doktora podle mesta, reci, jakou hovori a nebo podle PLZ  Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München