Hladam slovenského alebo ceskeho detského lekara
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hladam slovenského alebo ceskeho detského lekara  (Přečteno 38421 krát)
smahelka



Karma: 0
Příspěvků: 22


« : Srpen 27, 2008, 08:41:28 am »

Moze mi niekto poradit najst slovenskeho alebo ceskeho detského lekara v Mnichove. Nakolko som velmi kratko v nemecku a jazyk mi je zatial cudzi, chcela by som najst slovensky, alebo cesky hovoriaceho detskeho lekara. Dakujem
Zaznamenáno
zuzi



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #1 : Září 30, 2008, 11:07:44 am »

Ahoj Smahelka, ak si nasla nejakeho ceskeho al. slovenskeho detskeho lekara mozes poradit aj mne. Zatial som ziadneho neobjavila. dik
Zaznamenáno
katavka



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #2 : Leden 02, 2009, 02:36:41 pm »

Ahoj pokud jste našli toho doktora ráda bych o něm získala info. Půjdem do mnichova a nedovedu si představit, že vysvětluji v němčině obtíže dětí. Umím akorát pár frází ze školy Úsměv
Zaznamenáno
jája



Karma: 0
Příspěvků: 3


S'imon Jan *23.06.2008


« Odpověď #3 : Leden 02, 2009, 03:53:17 pm »

Ahoj MAMKY! Mám úplně stejný problém ... hledám pediatra a s mojí němčinou je to nic moc, taky budu moc ráda, když dá někdo vědět a pošle kontakt na českého či slovenského dětského doktora ... může být i Němec, ale zvyklý trošku na cizince, chápavý a mluvící pomalu ... nejdůležitější však skvělý lékař a milý k dětem ... díky předem za jakoukoliv radu .... zdraví Jája
Zaznamenáno
jana0102
Host
« Odpověď #4 : Leden 03, 2009, 09:51:10 pm »

O.K. dve super detske lekarky, dr. med. Janina Joiko & dr. med. Erika de la Fuente, ja v tej praxis pracujem, mame tam zmiesanu klientelu a cudzincov zo vsetkych kutov sveta. U nas sa hovori aj anglicky, francuzsky, spanielsky, rusky, slovensky a cesky. Ak mate jazykovu barieru a aj iny problem a nie je to pre vas velmi komplikovane dostat sa k nam, tak sa urcite zastavte.U6 smer Klinikum Grosshadern, zastavka Partnachplatz a od metra su to asi 2 minutky, Sachsenkamstr. 3. Najdete nas aj na internete. Jana
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München