práca cez Zeitarbeitfirmu - preplácané aj sviatky?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: práca cez Zeitarbeitfirmu - preplácané aj sviatky?  (Přečteno 34988 krát)
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« : Prosinec 13, 2015, 04:33:25 pm »

Ak je pláca vypočítavaná podľa počtu hodín, a pracujem cez Zeitarbeitfirmu, sú preplácané aj sviatky, napr. Vianoce?

Ďakujem dopredu za odpoveď, ak má niekto teraz pred Vianocami chuť a čas odpovedať.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1 : Prosinec 14, 2015, 12:26:42 pm »

Záleží co mas ve smlouvě a jak je postavena...
Ja napriklad, co mam nad 172 h jde do Zeitkonta a je uplne jedno je-li to odmakane v sobotu, nebo nedeli, nebo ve svatek...
Pokud je vyplata podle hodin, asi ty hodiny taky nikdo odlisovat nebude...
Nemakat ani o vikendu ani ve svatek !
To je moje rada, nezavadejte tady ty debilní zvyky z ČR a SR Mrknutí Úsměv
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #2 : Prosinec 14, 2015, 05:09:44 pm »

Ano, já jsem jim také odmítl pracovat v sobotu, což se jim velmi nelíbilo, tak jsem se nechal propustit.

Prý bych o sobotách pracoval je "příležitostně", což může být i 4x do měsíce, takže děkuji, nechci.

Sdírat se nenechám. A vy se také nenechte.

Peníze jsou všude, práce také, jen to chce usilovně hledat.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #3 : Prosinec 18, 2015, 05:24:24 pm »

Asi som sa zle vyjadrila, nešlo o makanie vo sviatok, ale o dovolenku alebo preplatený sviatok, ktorý nemakám. Ale aj tak ďakujem za námahu.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #4 : Prosinec 18, 2015, 06:40:42 pm »

Viz zde: http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=21122.0
Zaznamenáno
Fero1978



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Leden 16, 2016, 10:39:51 pm »

Záleží co mas ve smlouvě a jak je postavena...
Ja napriklad, co mam nad 172 h jde do Zeitkonta a je uplne jedno je-li to odmakane v sobotu, nebo nedeli, nebo ve svatek...
Pokud je vyplata podle hodin, asi ty hodiny taky nikdo odlisovat nebude...
Nemakat ani o vikendu ani ve svatek !
To je moje rada, nezavadejte tady ty debilní zvyky z ČR a SR Mrknutí Úsměv


U nás Personalna agentúra diwa-  je to trochu inak. Všetko čo je nad 150 hodin ide do Zeitkonta, ale za pracu v Nedeľu a sviatok je 25% príplatok, ktorý je vyplatený normálne v mzde. Takze nejake drobne naviac z toho sú.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München