HPP v CZ a minijob v DE
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: HPP v CZ a minijob v DE  (Přečteno 23411 krát)
Arnica



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Září 25, 2015, 11:49:50 pm »

Zdravím všechny, měla bych dotaz: Pracuji na hlavní pracovní poměr v ČR a ráda bych pracovala o víkendech v Německu v hotelu na recepci na minijob. Mohu být přihlášena na minijob i bez zdravotního pojištění v Německu, např.s nějakým formulářem z české zdrav.pojištovny? V ČR ho zrušit nemohu abych se přehlásila k německé zdrav.pojištovně kvůli hlavnímu úvazku. Máte s tím nějakou zkušenost jestli to vůbec lze a o je potřeba zařídit atd.? Budu ráda za jakoukoli radu. Děkuji. Míša
arnica[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
zzuzulikz



Karma: -1
Příspěvků: 27


« Odpověď #1 : Listopad 12, 2015, 10:43:15 pm »

ahoj tez takhle pracuji, ale stím že mám teda pobyt v německu...
Já si teda musim ješte do budoucna zaridit abych mela v nemecku plnou zdravotni peči.
ale k tobě.. nic jsem nevyrizovala... pokažde kdyz jdu do prace tak jen podepísi na ten den papír, že jsem v praci pojištěna atd a nic vic...stále pracuji na hpp v čr:-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München