Dane Nemecko
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dane Nemecko  (Přečteno 25869 krát)
tomas1993



Karma: -1
Příspěvků: 12


« : Květen 14, 2015, 09:30:35 pm »

Mám živnosť a je s tym spojených mnoho papierov, ktorým nerozumiem. Je tu niekto kto by mi vedel pomôcť s daňami a s podobnými sračkami? Ďakujem pekne za ochotu Úsměv
email: caba.tomi[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1 : Květen 14, 2015, 10:12:22 pm »

Napsal jsi malo informaci.
S MwSt. nebo bez..?. V jakem oboru ?
Pres 3roky sem makal pouze na živnost,  ted ji mam jako vedlejsi...
Urcite bych to nezvladl bez dobre účetní. ..
Jen seznam povinnosti živnostníka je dost dlouhy, myslim co je povinne platit a co ne.
Pak co je dobre mit a co ne.
Dane jsou jen mala část všeho,  socialni, zdravotni, pecovatelske, duchodove....
X dopisu a dotazu ktere musi clovek vyplnovat nekolikrat rocne pro dalsi organizace...
Co je mozne odecitat a co ne. Jestli mas rodinu a deti, zas je to jine...
Tohle vsechno a mozna i vic na co jsem si ted hned nevzpomel je nutne mit v poradku a jen tak si Te nikdo nebude vsimat.
Jeden muj kolega, ackoli velmi dobre vydelaval, musel loni spachat Harakiri,  tedy osobni bankrot...
Nemec abych byl konkrétní. .. Pytlikoval si to sam s ,, chytrým " kamaradem...
Nevim proc, asi aby usetril tech 50-100eur měsíčne Mrknutí

Moje rada je : Najdi účetní/ho, nejlepe německého
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #2 : Květen 14, 2015, 10:34:33 pm »

zadarmo? Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Květen 15, 2015, 02:07:17 pm »

zadarmo? Mrknutí
Zadarmo co?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #4 : Květen 15, 2015, 03:46:51 pm »

Otázka bola na zakladatela témy a mala znieť správne asi takto:
Čakáš, že niekto ti takto dosť rozsiahlo pomôže zadarmo?
« Poslední změna: Květen 15, 2015, 09:44:47 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München