Prosim hladam pracu v Mnichove za financnu odmenu.
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prosim hladam pracu v Mnichove za financnu odmenu.  (Přečteno 11164 krát)
Robko Gold



Karma: 0
Příspěvků: 8



« : Květen 13, 2015, 12:47:28 pm »

Kedze viem ze na tomto svete nieje nic zadarmo prosim Vas za financnu odmenu o pomoc. Prosim Vas pracoval som v Nemecku 5 rokov no teraz som vyse mesiaca nezamestnany a surne hladame pracu v Mnichove ak je to mozne aj s ubytovanim. Ubytovanie hladam maximalne na mesiac alebo 2 kym si najdem vlastne ubytovanie. Nemecky jazyk ovladam dobre takze s kominikaciou nieje ziaden problem. Pocas pobytu a prace v Nemecku som navstevoval Nemecku skolu.

Moje pracovne skusenosti v Nemecku su : praca v mäsokombinate hydinarske zavody ako pomocny pracovnik vo vyrobe, rozne prace ako rezanie porcovanie mäsa, balenie aj vazenie, uskladnovanie, vyskladnovanie tovaru, kontrola kvality vyrobkov. Dalsia praca rovnakeho smeru ale vo vyrobe salamy, sunky, a rozne mäsiarenkse vyrobky. Dalsia praca vo vyrobe salatov... rozne druhy a cinnosti ako pri predoslich pracach cez pomocne prace, uskladnovanie, vyskladnovanie vyrobkov. Kontrola kvality.

Neskor konstrukcne prace ako su vyroba cistenie,  brusenie striekanie rozne ocelove konstrukcie, kontajere a ine vyrobky ocelovych konstrukcii.



Pomocnik v kuchyni: umyvanie riadou a rozne prace ako su pomoc pri priprave studenej kuchyne... salaty oblohy cistenie priprava zeleniny na spracovanie,  pomoc pri priprave teplich jedal. Upratovanie pomoc pri upratovani apartmanov rovnako ako aj pomoc v pracovni.






Prosim ak mi viete pomoct s akou kolvek pracovnou ponukou v Mnichove s moznostou ubytovania budem Vam velmi vdacny.

Prosim vas o zasielanie ponuky na moju sukromnu emailovu adresu ktoru mam uvedenu v profile aby sa predoslo tomu ked ju zverejnite tu v mojom inzerate aby som stihol vcas reagovat a neobsadil mi pracovnu ponuku niekto iny stadialto:

Dakujem s pozdravom Robert

  

« Poslední změna: Květen 18, 2015, 01:50:33 pm od Robko Gold » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München