učitel němčiny
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: učitel němčiny  (Přečteno 60296 krát)
učitel němčiny
Host
« : Květen 03, 2015, 05:11:24 pm »

V Mnichově žiji 33 roků, mám vysokoškolské vzdělání, právě jsem se vrátil z Prahy, kde jsem poslední dva roky vyučoval němčinu na všech úrovních. Na jazykovkách i soukromě. Privátně nabízím to samé i zde. Kdekoliv ve městě, u Vás doma, u mne doma /na konci Leopoldstrasse/ nebo přes skype. Časově kdykoliv, jsem v předčasném důchodu. Pečlivě vysvětlím gramatiku a němčinu Vám zdokonalím, případně od základu naučím. Jednotlivce i malé skupinky, cena za vyučovací hodinu /60 minut/ dohodou.
Zaznamenáno
Jájina Fruhwirtová



Karma: 2
Příspěvků: 12


« Odpověď #1 : Květen 22, 2015, 06:00:06 pm »

Dobrý den,měla bych zájem o gramatiku. Bohužel přes Skype nemohu,mám tady slabý signál a tak se chci optat,pokud by jste dojížděl za mnou?A pokud ano,tak  jaká by byla cena za 1 vyučovací hodinu?Bydlím u Erding / kousek od letiště a tak nevím zda se vám někdo ozval z těchto míst? V případě nějak nás sloučit.? Musím se přiznat,že s časového duvodu nezvládnu dojíždět do Mnichova. Pracuji do 17h a s S-banem i tak na cestu potřebuji 50min do Mnichova.
Děkuji předem za vaši odpověd. Přeji hezký večer a hezký víkend.
S pozdravem
Jarka.
Zaznamenáno
Ivan 81



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #2 : Červen 04, 2015, 04:06:00 pm »

Dobry den chcel by som sa opytat na peniaze kolko beriete za tu vyucovaciu hodinu,mal by som zaujem
Zaznamenáno
Daniela231



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Červen 14, 2015, 10:21:44 am »

Dobrý deň,
Našla som Vás inzerát a chcela by som sa opýtať, či sa dá k Vám chodiť na doučovanie. Mala by som záujem, som začiatočníčka. Zároveň by som sa chcela informovať koľko beriete na hodinu.

Ďakujem a pekný deň,
S pozdravom
                                 Danka
Zaznamenáno
Keith



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Červenec 20, 2015, 03:07:38 pm »

Zdravím.
Mám zájem o doučování NJ, pracuji zejmíéna  v okolí Mnichova, většinou dva měsíce vcelku. Volno mívám nepravidelně v sobotu nebo neděli, dojíždění nečiní problémy. Prosím, můžete se mi ozvat na můj e-mail?
Upřesnili bychom podmínky, nemám na mysli finance, ale spíše čas....
Děkuji Keith

keith[zavináč]centrum.cz
Zaznamenáno
kate007



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #5 : Srpen 05, 2015, 09:37:03 am »

Dobry den,

rada by som sa Vas spytala,kolko beriete za hodinu?
Dakujem!

Katarina
Zaznamenáno
Melanie2



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #6 : Srpen 05, 2015, 10:42:30 am »

Dobry den, chci se zeptat kolik stoji ta Vaše hodina v případě dojíždění k vám dekuji P.
Zaznamenáno
Berenika30



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Srpen 08, 2015, 10:59:16 pm »

V Mnichově žiji 33 roků, mám vysokoškolské vzdělání, právě jsem se vrátil z Prahy, kde jsem poslední dva roky vyučoval němčinu na všech úrovních. Na jazykovkách i soukromě. Privátně nabízím to samé i zde. Kdekoliv ve městě, u Vás doma, u mne doma /na konci Leopoldstrasse/ nebo přes skype. Časově kdykoliv, jsem v předčasném důchodu. Pečlivě vysvětlím gramatiku a němčinu Vám zdokonalím, případně od základu naučím. Jednotlivce i malé skupinky, cena za vyučovací hodinu /60 minut/ dohodou.

Také bych měla zájem, bydlím v čechách, chci pracovat v Německu. Jaká je cena? jen orientačně..děkuji Berenika
Zaznamenáno
Jitulka5



Karma: 4
Příspěvků: 74



« Odpověď #8 : Srpen 09, 2015, 11:28:07 pm »

Dobry den schanim pro kamaradku co tady Majka -slovenka vyucuje vecer tak tam to lidem moc nejde nevim proc
Zaznamenáno
verunda3



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Leden 05, 2016, 03:27:04 pm »

Dobry den,mela bych take zajem o doucovani nemciny...jsem z Mnichova..
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #10 : Leden 08, 2016, 11:03:06 pm »

To je dobrý sběr zákazníků ( zákaznic ).   Úsměv

No a kolik stojí ta hodina ?   Škleb
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München