Nabídka práce v De - Betriebselektriker, Fleischer, ....
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6   Dolů
 
Autor Téma: Nabídka práce v De - Betriebselektriker, Fleischer, ....  (Přečteno 333669 krát)
Diddi1
Host
« Odpověď #60 : Březen 22, 2015, 04:15:45 pm »

Ehm, ma to, v čom všetkom údajne podnikáš (a ktomu ešte syn a manžel) máš fakt dooosť veľa voľného času! Škleb

Jazyková škola? Podobné si tuším pred rokmi už skúšala a mala si nejaké problémy, niekto ťa obvinil z podvodu, žeee? Škleb


Ty kraaaso, tak bacha na to, ted zajizdis na hodne tenky led. Abys sis na nem nenabila hubu.

Zacinam te mit dost.

A co se toho "podvodu" tyka, tak to byl "podvod", ze jsem neco organizovala, co se neuskutecnilo z duvodu male ucasti. Penize jsem predem nevybirala, aby me prave treba takova kraaasa jako jsi ty nemohla obvinit z podvodu, vis? A fakt jako dej si bacha, tohle uz neni zadna sranda.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #61 : Březen 22, 2015, 04:17:18 pm »

Dotyčná dáma to ale tak nebrala bola poriadne naštvatá a považovala to za podvod ..

Ehm, keď si už vtedy mala problém dosiahnuť nejaký minimálny počet detí v letnom nemeckom tábore, akým zázrakom  si myslíš, že teraz sa ti podarí naplniť celú školu? Škleb

p.s. vyhrázame sa? a že KTO sa tu KOMU vyhráža? Mrknutí
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 04:25:01 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #62 : Březen 22, 2015, 04:23:50 pm »

Tu Hanicku jsi tady klidne mohla nechat, ubozacko.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #63 : Březen 22, 2015, 04:24:44 pm »

Nejaká si predráždená, čo?
Nemala by si radšej zobrať tabletku?
To ťa ukludní Mrknutí
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 04:45:14 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #64 : Březen 22, 2015, 04:28:58 pm »

Dotyčná dáma to ale tak nebrala bola poriadne naštvatá a považovala to za podvod ..

Ehm, keď si už vtedy mala problém dosiahnuť nejaký minimálny počet detí v letnom nemeckom tábore, akým zázrakom  si myslíš, že teraz sa ti podarí naplniť celú školu? Škleb

p.s. vyhrázame sa? a že KTO sa tu KOMU vyhráža? Mrknutí
Nebuď na mňa zlá, a možno ti pomôžem urobiť tomu tentoraz lepšiu reklamu, pretože vtedy si to zjavne spackala! V oblasti reklamy a marketingu mám totiž dosť dobré skúsenosti  Úsměv

Ono je to hoooodne dlouho zpatky, vis? Kazdy nejak zacina a mne bylo tenkrat lito investovat do reklamy, protoze jsme potrebovali penize jinde. Dneska je to jine.

A ja ti nevyhrozuji, ja te varuji, to je rozdil. Protoze to,cos tu zverejnila, plus cast meho jmena, to se nazvva  cybersikana, ty s tim mas jiste  zkusenosti, kdyz ses tu na ni vyptavala. Neni problem te dohledat (ale ne ja, k tomu jsou prislusne organy).
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #65 : Březen 22, 2015, 04:31:44 pm »

Ehm, to je už tvoj problém, keď si tak nemožná, že ťa na svoju spackanú prácu obvinia na nejakon verejnom fóre! Škleb
(Odkial by som to JA inak vedela?)

Ehm, cyberšikana? Ja som myslela, že to je vaša špecialita! Škleb
(teba, jirikeho a hair)
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 04:46:12 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #66 : Březen 22, 2015, 05:11:08 pm »

Tak mila Megho, Megho2, Mayo, Majo, Julie540, Sariko a milion dalsich nicku, vcetne tech, ktere jsi ukradla jinym na Livingu, kde jsi byla na 99% mimoradne "oblibena". Ja s tim nemam problem, klidne sem dam tu diskuzi tak, jak skutecne probehla. Aby takova....... jako jsi ty, nemohla manipulovat a lhat, jak je tvym dobrym zvykem Kdo chce, at si pocte, kdo jsi a ceho jsi schopna. Staci dat nektere tve jmeno do vyhledavani. Rekla sis o to.

« Poslední změna: Březen 22, 2015, 06:53:42 pm od David » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #67 : Březen 22, 2015, 05:21:01 pm »

A timto s tebou koncim a nasleduji Jirku, protoze na takoveho zakerneho magora, jako jsi ty, je mi lito meho casu, i kdyz ho mam docela dost.
Kdyz jsem sem prisla a ty ses ozvala, tak jsem se mylne domnivala, ze ses dala dohromady, ale nic se nezmenilo, jsi porad stejny magor, jakos byla, jak ti to uz pred lety napsal jak ti to uz pred lety  napsal napr. tenhle clovek.Takze zdar, je to tu tvoje Kraaaalovno!!!! Škleb
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 06:54:00 pm od David » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #68 : Březen 22, 2015, 05:26:27 pm »

Vôbec netuším, o čom točíš ani čo to má mať spoločné s faktom, že ako podnikateľka si sa zachovala totálne neseriozne a zbabelo! Škleb

Ináč, len tak na okraj ja nicky kradnúť neviem a nikdy som ani nevedela, ale pokiaľ si dobre spomínam, kradnutie nickov bola špecialita tvojho dobrého kamoša, ktorý sa k tomu aj viac menej priznal a ešte sa chvastal, že ani nepotreboval k tomu heslo  Úsměv
Možno si z tých ukradnutých nickov písala aj ty, kedže ich šlohol tvoj kamoš Mrknutí
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 06:26:38 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #69 : Březen 22, 2015, 05:55:30 pm »

A, no pekné!

Takže ty si si ani nedala námahu panej oznámiť, že kurz bol pre nedostatok záujmu zrušený ... tak to už celkom chápem nielen to, prečo bola pani nazúrená, ale aj to, prečo sa akosi nikdy nedarilo žiadnemu podnikaniu, v ktorom si bola ty Škleb
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #70 : Březen 22, 2015, 09:33:44 pm »

Tak koukam, ze Megha, Megha1, Maya, Maja, Julie540 a milion dalsich nicku, vcetne tech kradenych z Livingu je takova kupa ......, ze nejdriv neco vyprovokuje a pak neunese, kdyz to nekdo uvede na pravou miru a honem honem necha pravdu smazat. No fuj. Z tebe by se jeden fakt pozvracel.

Kdo si chce precist, jak to doopravdy bylo, protoze ja tady o sobe nenecham roznaset lzi, tak se muze docist pravdu na diskuznim serveru Living. Tema se jmenuje "Co s takovou podnikatelkou." Nemam se za co stydet.

Ale nase Kraaalovna zrejme ano, (taky je za co, ve vyhledavaci lze toho spoustu najit, staci zadat prislusny nick) kdyz to nechala zatepla odstranit. Ty uz ani hloubeji klesnout snad nemuzes.

Pro admina: je spravne, ze zde pani Jahoda2010 neprimo(primo) naznacuje, ze jsem podvodnice, kdyz to uvedu na pravou miru, stale naznacuje a kdyz tedy dodam dukaz v podobe odkazu,kde se ukaze pravda, tak je tento odkaz smazan? Z jakeho duvodu?
Toto, co zde provozuje tato pani uz prestava byt legrace,  za chvili se tu muze objevit moje plne jmeno, (jmeno uz tu ostatne jednou napsala )a to uz je Rufmord, pokud vam to neco rika, na to je paragraf. I za naznacovani.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #71 : Březen 22, 2015, 09:40:23 pm »

Ja som nikdy na livingu nicky nekradla, ty krava!
Ani to nedokázem! (dostat sa do niekoho nicku)
To si ma pletieš s tvojím kamošom, ktorý okrem iného ukradol nick aj mne ... špina, bude este aj zámerne klamat!

Navyše JA som ta z podvodu neobvinila, urobili to iní, co mali s tebou docinenia ako s podnikatelkou!

Čo trepeš, aký Rufmord, to by tu jednak muselo visieť tvoje meno a priezvisko a k tomu iné údaje, ktoré ťa jednoznačne identifikujú ako osobu!
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 09:43:05 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #72 : Březen 22, 2015, 09:44:24 pm »

Okrem toho, sama si sem dala odkaz, z ktorého jasne vyplýva, že ako podnikateľka si sa zachovala totálne neseriozne!!!

A ked si s tým bola priamo konfrontovaná, tak namiesto toho, aby si sa panej slušne ospravedlnila, tak si bola ešte aj voči nej totálne arogantná. Takto si zákazníkov nezískaš!

p.s. dodám, že to VŠETKO vyplýva z debaty, na ktorú si sem dala odkaz ty, aby si ma zasa z niečoho neobvinila
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 09:56:24 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #73 : Březen 22, 2015, 09:52:52 pm »

Tak aby si mala srdce na pravom mieste:

"Prosím poraďte.
Můj bývalý manžel přihlásil našeho syna na kurs němčiny, který se měl konat koncem července v Německu. Řádně v termínu vyplnil přihlášku, odeslal pořadatelce, žijící v Německu a považovali jsme věc za objednanou a uzavřenou.
Já jsem si na tento termín proto zaplatila s druhým synem dovolenou u moře a manžel bude také mimo ČR.
S touto "podnikatelkou" manžel nadále často komunikoval, ona ho stále ujišťovala, že se tábor konat bude, i když, dle mého názoru, stále méně přesvědčivě.
Do dnešního dne si ovšem nejsme jisti, že skutečně tábor proběhne, "soudružka podnikatelka" nechce nic potvrdit a my máme obavu, že se tábor konat nebude.
Naštěstí jsme jí neposlali žádné peníze!
Zrušení mé dovolené není možné, případně bude stát dost peněz, na přikoupení dalšího místa pro syna nemám dost prostředků.
Myslíte, že by mi tato "soudružka podnikatelka" měla uhradit ztrátu?
Jak mohou mít takoví lidé vůbec v Německu živnostensky list-lze poslat stížnost na "paní podnikatelku" na živnostenský úřad nebo jiný kontrolní orgán v Německu? Co jiného můžu dělat?
Díky za vaše rady. "

tvoja reakcia na to:

"No pokud to byla prihláska ZÁVAZNÁ a ne pouze PREDBEZNÁ, jak se to v nekterých prípadech delá, pokud není jisto, zda se sejde dostatecný pocet úcastníku, pak se jiste neco dá delat.
Pokud ne, máte smulu.

Jeste dodatek, protoze nemách chut ani náladu si hrát na schovávanou, jiste jste si vsimla, ze v prihlásce, která byla oznacena jako PREDBEZNÁ , stálo, ze poradatel vám v prípade uskutecnení zasle ZÁVAZNOU prihlásku a to do 20. kvetna 2006.
Pokud jste takovou prihlásku ode mne obdrzela, muzete se právem rozcilovat.
Mimochodem, dalsím bodem bylo, ze minimální vek úcastníka v dobe konání je 16 let, coz vás syn nesplnuje.
A naposledy vasemu ex -manzelovi jsem nikdy neríkala, ze kurs se bude URCITE konat, nýbrz, ze se bude konat, pokud do doby 20. kvetna sezenu dostatecný pocet úcastníku. Jelikoz se tak nestalo, oznámila jsem mu, ze konání kursu je nejisté, takze se nemá na me spoléhat. Ze tak neucinil a naopak celkem naléhal, aby se kurs konal a tím pádem tvrdil i vám neco, co není opodstatnené, není moje vina. Spís chyba ve vasí komunikaci, dovolila bych si tvrdit.
Mohu dolozit. Muzete se v prípade zájmu obrátit i na dámu s nickem PROKLE, která mi to jiste potvrdí. Psala jsem jí 20. kvetna mail ve stejném smyslu. Nevsimla jsem si, ze by neco bylo nejasné nebo mela problémy.

Takze moje rada pro príste, nejprve si dukladne prectete, co podepisujete, nez zacnete nekoho napadat."

--------------------------------

moj menší postreh k tomu: po TAKOMTO správaní , čo si tam predviedla, by som ja osobne moje dieta k tebe do tábora už neprihlásila a myslím si, že s týmto názorom nie som iste osamotená! Napokon tvoja kamoska Tigra ti to napísala dobre, ked písala čosi o tvojej neserioznosti ako podnikatelky
« Poslední změna: Březen 22, 2015, 10:14:33 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #74 : Březen 22, 2015, 10:12:32 pm »


Tady je korespondence  mezi udajne podvedenou osobou, (mimochodem ta osoba vubec zadneho syna nemela, jednalo se o syna jejiho pritele) a mnou (K dohledani ve vyse zminene diskuzi)

(jojo, kraaaalovno blbek, mas pravdu, jsem podvodnice, kdyz si to tak prejes) Smích

Prosím poraďte.
Můj bývalý manžel přihlásil našeho syna na kurs němčiny, který se měl konat koncem července v Německu. Řádně v termínu vyplnil přihlášku, odeslal pořadatelce, žijící v Německu a považovali jsme věc za objednanou a uzavřenou.
Já jsem si na tento termín proto zaplatila s druhým synem dovolenou u moře a manžel bude také mimo ČR.
S touto "podnikatelkou" manžel nadále často komunikoval, ona ho stále ujišťovala, že se tábor konat bude, i když, dle mého názoru, stále méně přesvědčivě.
Do dnešního dne si ovšem nejsme jisti, že skutečně tábor proběhne, "soudružka podnikatelka" nechce nic potvrdit a my máme obavu, že se tábor konat nebude.
Naštěstí jsme jí neposlali žádné peníze!
Zrušení mé dovolené není možné, případně bude stát dost peněz, na přikoupení dalšího místa pro syna nemám dost prostředků.
Myslíte, že by mi tato "soudružka podnikatelka" měla uhradit ztrátu?
Jak mohou mít takoví lidé vůbec v Německu živnostensky list-lze poslat stížnost na "paní podnikatelku" na živnostenský úřad nebo jiný kontrolní orgán v Německu? Co jiného můžu dělat?
Díky za vaše rady.

Moje odpoved
No pokud to byla prihláska ZÁVAZNÁ a ne pouze PREDBEZNÁ, jak se to v nekterých prípadech delá, pokud není jisto, zda se sejde dostatecný pocet úcastníku, pak se jiste neco dá delat.
Pokud ne, máte smulu.

Jeste dodatek, protoze nemách chut ani náladu si hrát na schovávanou, jiste jste si vsimla, ze v prihlásce, která byla oznacena jako PREDBEZNÁ , stálo, ze poradatel vám v prípade uskutecnení zasle ZÁVAZNOU prihlásku a to do 20. kvetna 2006.
Pokud jste takovou prihlásku ode mne obdrzela, muzete se právem rozcilovat.
Mimochodem, dalsím bodem bylo, ze minimální vek úcastníka v dobe konání je 16 let, coz vás syn nesplnuje.
A naposledy vasemu ex -manzelovi jsem nikdy neríkala, ze kurs se bude URCITE konat, nýbrz, ze se bude konat, pokud do doby 20. kvetna sezenu dostatecný pocet úcastníku. Jelikoz se tak nestalo, oznámila jsem mu, ze konání kursu je nejisté, takze se nemá na me spoléhat. Ze tak neucinil a naopak celkem naléhal, aby se kurs konal a tím pádem tvrdil i vám neco, co není opodstatnené, není moje vina. Spís chyba ve vasí komunikaci, dovolila bych si tvrdit.
Mohu dolozit. Muzete se v prípade zájmu obrátit i na dámu s nickem PROKLE, která mi to jiste potvrdí. Psala jsem jí 20. kvetna mail ve stejném smyslu. Nevsimla jsem si, ze by neco bylo nejasné nebo mela problémy.

Takze moje rada pro príste, nejprve si dukladne prectete, co podepisujete, nez zacnete nekoho napadat.
Diddi_2    Příspěvky: 6928Registrován: Úte 06. Čer 2006 15:19:40


Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München