Au pair Mnichov
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Au pair Mnichov  (Přečteno 21146 krát)
elinora23



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 11, 2015, 07:35:51 am »

Ahoj,mám známou v Mnichově-svobodnou maminku ,která  hledá au-pair pro svá trojčata(8 let, dva chlapci a jedna dívka)+pejsek:)
 Hledají au-pair která by pomáhala s dětmi a s lehčími domácími pracemi.
Pracovní doba cca 6hodin denně. Kapesné 260EUR/měsíc ,ubytování a strava zadarmo. Není nutný řidičský průkaz.
Nástup co nejdříve na cca 1 rok-možné prodloužení.
Maminka preferuje znalost němčiny.
Info u mě:)
Zaznamenáno
James3211



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Březen 11, 2015, 09:12:54 pm »

Dobrý Den

Mal by som záujem pracovať vo Vašej rodine. Mám 20 rokov viem pokročilejšie nemecky som priateľsky, komunikativný, zodpovedný, nefajčim mám rád deti nemám problém s domácimy prácami na koľko bývame v rodinnóm dome s nakupovaním a ani s upratovaním s prácami okolo domu. Mám v Mníchove Strýka takže Mníchov čiastočne poznám a viem sa v ňom orientovať. Do budúcna by som chcel pracovať na územi nemecka ako sa aj zdokonaliť v reči preto by som rad chcel pracovať Vo Vašej rodine. Mam 13 ročnu sestru staral som sa o ňu niekoľko krát to týždňa, starával som sa aj o susedovho syna prevažne vo Večerných  hodinách, Pred nedávnom som ukončil jeden pobyt u jednej česko-nemeckej rodine staral som sa o 8 ročného chlapca. Mam rad deti a nemám problém sa s nimi zahrať aj sa o ne postarať. Vlastním aj vodičsky preukaz na osobne auto. Momentálne som bez prace a môj nástup by mohol byt okamžitý.

Prajem Pekný Deň

S Pozdravom

Onufer Martin
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #2 : Březen 13, 2015, 10:08:32 am »

Čo ak je jej kamoška Česka? Potom sa tam po nemecky moc nenaučíš ... (najmä nie, ak sú čisto česká rodina a nemajú tam žiadneho rodilého Nemca)

P.S. a malá rada, myslím, že pri uchádzaní sa o také miesto nemusíš písať, že si komunikatívny, aspoň na mna to pôsobí ako totálna ničnehovoriaca práca.

Napíš radšej, že máš u detí autoritu, vieš si s nimi poradiť, vieš ich zaujať a vymyslieť pre nich zaujímavý program. To je totiž u au-pair dôležité!
« Poslední změna: Březen 13, 2015, 10:20:35 am od jahoda2010 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München