hledame aupair
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledame aupair  (Přečteno 32466 krát)
josef.ko



Karma: 1
Příspěvků: 66


« : Leden 08, 2015, 04:41:32 pm »

Jsme Nemecko-ceska rodina a hledame operku
ubytovani stravovani zajisteno
nemcina není nutna
NASTUP Mozny ihned
v pripade zajmu me kontaktujte na muj tel 00491749029395 Josef
Zaznamenáno
James3211



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Leden 08, 2015, 05:17:29 pm »

Dobrý Den

Mal by som záujem pracovať vo Vašej rodine. Mám 20 rokov viem trochu nemecky som priateľsky, komunikativný, zodpovedný, nefajčim mám rád deti nemám problém s domácimy prácami na koľko bývame v rodinnóm dome s nakupovaním a ani s upratovaním s prácami okolo domu. Mám v Mníchove Strýka. Do budúcna by som chcel pracovať na územi nemecka ako sa aj zdokonaliť v reči preto by som rad chcel pracovať Vo Vašej rodine. Mam 13 ročnu sestru, Mam rad deti a nemám problém sa s nimi zahrať aj sa o ne postarať. Vlastním aj vodičsky preukaz na osobne auto. Momentálne som bez prace a môj nástup by mohol byt okamžitý. Požiadavky momentálne nemám žiadne okrem zdokonalenia a naučenia sa nemeckého jazyka.

Hallo

Ich möchte in Ihrer Familie zu arbeiten. Ich bin 20 Jahre, ich weiß, ein wenig Deutsch freundlich, kommunikativ, verantwortungsbewusst, nicht rauchen Ich liebe Kinder, ich habe kein Problem mit Hausarbeit, wie wir in einem Familienhaus mit Einkaufs-und auch bei der Reinigung mit Aufgaben rund um das Haus zu leben. Ich bin in München Onkel. In der Zukunft möchte Ich mag, um in Deutschland arbeiten zu verbessern sowie die Rede, weil ich gerne in Ihrer Familie zu arbeiten. Ich habe eine 13-jährige Schwester, ich liebe Kinder, und ich habe kein Problem mit ihnen spielen und sie kümmern. Ich besitze einen Führerschein für PKW. Ich bin derzeit ohne Arbeit und mein Erwachen könnte unmittelbar. Nun weiß ich nicht irgendwelche Anforderungen zusätzlich zur Verbesserung und das Erlernen der deutschen Sprache.

Danke Schön

Mit freundlichen Grüßen Martin Onufer
Zaznamenáno
Naťka2041994



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #2 : Leden 08, 2015, 05:39:36 pm »

Dobry den,Volam sa Natália mam 20 rokov a mala by som zaujem o tuto pracu u Vás. Pracovala som už v okoli Mnichova,takze to tam už poznam. Som komunikativna,priatelska,rada mam deti,kedze v rodine ich mam vela.
Zaznamenáno
josef.ko



Karma: 1
Příspěvků: 66


« Odpověď #3 : Leden 08, 2015, 05:42:48 pm »

predem dekuji . moje emailova  adresa je Josef.kuzumplik[zavináč]gmail.com prosim o zaslani fota a moznost prijezdu do DE
Zaznamenáno
Lorena



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Leden 08, 2015, 06:56:15 pm »

Dobrý den,

je mně 27 let, jsem vdaná, zatím bezdětná, a žiji s manželem v Mnichově (centrum). Upustíte-li od požadavku klasické au-pair (bydlení mám zajištěné a 1x v měsíci jezdím na víkend domů do ČR za rodiči), budu ráda, pokud mne kontaktujete, a můžeme si dohodnout osobní setkání. Budeme-li si vzájemně sympatičtí, o domácnost i dítě/děti, v závislosti na jejich věku, jsem ochotna a i schopna se Vám postarat.
S přátelským pozdravem

Kamila
Zaznamenáno
LenkaKravkova



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Září 11, 2015, 10:42:46 am »

Dobrý den, je práce aktuální? Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München