Teamassistentin gesucht zur Festanstellung ab dem 01.10.2014
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Teamassistentin gesucht zur Festanstellung ab dem 01.10.2014  (Přečteno 40798 krát)
Slanecek



Karma: 0
Příspěvků: 18


« : Září 09, 2014, 10:20:28 am »

Stellenbeschreibung:
PA-Support in Asssitant-Pool
 
Tätigkeit:
Kurzbeschreibung
Unterstützung und Entlastung der Abteilungsleitung durch Übernahme von administrativen Tätigkeiten wie Terminkoordination, Reiseplanung, Postbearbeitung, Büroorganisation und Korrespondenz, sowie auch die Übernahme von Sonderaufgaben

Künftige Herausforderungen
Zunehmende Internationalisierung innerhalb des Kunden, Umgang mit unterschiedlichen Kulturen und Mentalitäten,
Aufbau von interkulturellen Kompetenzen

Hauptaufgaben
•         Assistenz und Sekretariat für die Abteilungsleitung
•         Terminkoordination
•         Übernahme von Reiseplanung, - buchung, -abrechnung
•         Postbearbeitung
•         Ablage und Wiedervorlage
•         Büroorganisation incl. IT, Arbeitsmittel
•         Erstellung und Pflege von Präsentationsunterlagen, Übersichten, Statistiken
•         Planung und Organisation von Besprechungen und Veranstaltungen
•         Übernahme von Sonderaufgaben und Services
•         Korrespondenz

Weitere Anforderungen
•         Qualifikation/Ausbildung (Minimum)
•         Kaufmännische Ausbildung, z.B. Bürokaufmann/frau
•         Einschlägige Berufserfahrung (Minimum)
•         mindestens 2 Jahre im Bereich Sekretariat


Pri splneni vyse uvedenych pozadavku kontaktujte:

blu Professionals GmbH,  Elsenheimerstr. 61,  80687 München
mobil 0151 / 5383 8021  fon  089 / 540 226 2021  fax  089 / 540 226 1
email alexander.wuest[at]bluprof.com


S odkazem na mne - Zdenek Horky, o odmenu za zprostredkovani se rozdelime ;-)

Zdenek

« Poslední změna: Září 09, 2014, 11:09:03 am od David » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1 : Září 09, 2014, 03:29:22 pm »

Zunehmende Internationalisierung innerhalb des Kunden,


Jsem se (asi mylne) dodnes domnivala, ze mi nemcina nedela problemy,ale jak vidim, neni to pravda.
Mohl by mi prosim nekdo vysvetlit co to znamena? Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #2 : Září 09, 2014, 04:45:47 pm »

Zunehmende Internationalisierung innerhalb des Kunden,


Jsem se (asi mylne) dodnes domnivala, ze mi nemcina nedela problemy,ale jak vidim, neni to pravda.
Mohl by mi prosim nekdo vysvetlit co to znamena? Smích

 Smích - taky mne to zaujalo, Diddi, pravdepodobne ma souvislost s tim "Umgang mit unterschiedlichen Kulturen und Mentalitäten, Aufbau von interkulturellen Kompetenzen"  Mrknutí
Mne ale nejak v tomhle pripade dela problem to pochopit i v cestine:
"Rostouci internacionalizace v ramci zakaznika"
 Šok
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #3 : Září 09, 2014, 06:38:21 pm »

Ja jsem si to, Hair, prelozila jeste "lepe". A sice rostouci internacionalizace uvnitr zakaznika.Mrknutí Smích
Zaznamenáno
Slanecek



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #4 : Září 09, 2014, 06:56:21 pm »

Ahoj,

vysvetlit to nemuzu, protoze ten text je zkopirovany z interniho e-mailu nize agentury.  Pracuji take pod touto agenturou.

Prelozil jsem si to podobne jako vy - "Rostouci internacionalizace v ramci/uvnitr zakaznika"
Zakaznikem teto agentury je napriklad Telefonica, BMW a jine velke firmy. Tu "internacionalizaci" chapu ze napr. u techto firem agentura nasazuje stale vice nenemeckych zamestnancu.

Zdravim, Zdenek

Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #5 : Září 09, 2014, 07:04:34 pm »

Ahoj,
vysvetlit to nemuzu, protoze ten text je zkopirovany z interniho e-mailu nize agentury.  Pracuji take pod touto agenturou.

Prelozil jsem si to podobne jako vy - "Rostouci internacionalizace v ramci/uvnitr zakaznika"
Zakaznikem teto agentury je napriklad Telefonica, BMW a jine velke firmy. Tu "internacionalizaci" chapu ze napr. u techto firem agentura nasazuje stale vice nenemeckych zamestnancu.

Zdravim, Zdenek

Aha, diky, to bude mozna tak asi mysleno..., i kdyz je to teda nejak moc prekombinovany  Kroutím očima -  ale to jsou skoro vsechny marketingovy hesla  Mrknutí
...a jak ti ta internacionalizace jde?  Mrknutí.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #6 : Září 09, 2014, 07:09:18 pm »

Ja jsem si to, Hair, prelozila jeste "lepe". A sice rostouci internacionalizace uvnitr zakaznika.Mrknutí Smích

no, pekny, Diddi , ja se pohybovala po povrchu, ale ty jsi to pojala tedy komplexne, jak se rika, "až na dřeň  Mrknutí Smích
Zaznamenáno
Slanecek



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #7 : Září 09, 2014, 10:02:57 pm »

...a jak ti ta internacionalizace jde?  Mrknutí.

no, samozrejme ze naprosto uzasne ;-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München