Minijob - odhlaseni pobytu v CZ?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Minijob - odhlaseni pobytu v CZ?  (Přečteno 35109 krát)
radka



Karma: 0
Příspěvků: 29



« : Leden 29, 2008, 04:31:57 pm »

Ahojda!! Muze mi nekdo podat info...?! Mam zazadano o minijob na Arbeitsamt, prisel zpetny dopis ze chybi Abmeldung Formular z CZ a 
co tady delam....? Prihlasena jsem v Mnichove rok. Ma nekdo s tim zkusenosti? Je to nutnost nebo to zkouseji?
Predem dik!radka
Zaznamenáno
petr.k



Karma: -1
Příspěvků: 105


« Odpověď #1 : Únor 01, 2008, 11:05:01 am »

Nevim, co je minijob, ale ja mam normalni pracovni povoleni a nikdo po me nechtel, abych si v cesku odhlasoval trvaly pobyt.
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #2 : Únor 06, 2008, 01:20:12 pm »

Me prisel pred par dny dopis s volebnim listkem, jsem tu od zari 2005...protoze jsem tu prihlaseny k pobytu. Taky jsem dostal pracovni povoleni, vzdycky, i co se banky tyce, nebo jinych veci, chteli po me Potvrzeni o prihlaseni, coz jsem jim dal a pak nebyly zadny problemy. Prekvapuje me ze po tobe chteji potvrzeni o odhlaseni, no na druhou stranu, jestli to je jen minijob, tak by si teoreticky mohla zbyle dny pracovat v Cesku a o to jim asi jde. Ja kdyz jsem sem prisel tak jsem se asi druhy den hned prihlasil k pobytu a k bydlisti tady, pak jsem tam byl jen jednou kdyz se mi zmenila adresa a jednou kdy mi zapomneli poslat kartu na dane. Proc jsi se neprihlasila hned pred rokem tady k pobytu? Zbytecne jim davas duvody delat ti to komplikovanejsi Úsměv
Zaznamenáno
woolley



Karma: 1
Příspěvků: 34



« Odpověď #3 : Únor 06, 2008, 06:29:57 pm »

To slysim poprve, po mne to nikdo nikdy nechtel, coz je dobre, protoze trvaly pobyt v CR mam.
Sice jsem nekde slysela, ze se to nema, ale pipina na nasi matrice mi pred rokem po svatbe rekla, ze ji nezajima, ze jsem nahlasena v Nemecku a ze odhlasit trvaly pobyt v CR jen tak nejde, ze je to slozity...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Únor 14, 2008, 03:01:53 pm »

To po mne take nikdo nechtel (nekolik let trvajici normalni pracovni pomer), ale matne si vybavuji, ze mi kdosi uz podobnou zkusenost licil. Zkus se jich zeptat (osobni navsteva nejspis zmuze nejvic), procze je to nutne a vyzvetli jim, ze se do CR v pracovni dny nedostanes, nebo mozna jeste lepe, ze to tam urady z nejakeho nejasneho duvodu rady nevystavuji a jestli by to slo i bez. Dist casto se takove veci daji domluvit a usmlouvat.

Ja sam v CR take odhlaseny nejsem, nejaky zakon tim nejspis porusuji, ale koho to v tomto pripade pali...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München