Pomoc v kuchyni Kranzberg
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pomoc v kuchyni Kranzberg  (Přečteno 35983 krát)
Hankey



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Květen 04, 2014, 07:32:58 pm »

Ahoj hledáme pomocnou sílu do kuchyně na léto. Možnost přespání. Pracuji tam už třetím rokem, bohužel je to jen přes léto. Znalost němčiny základní (stačí).. Je to brané jako minijob (dají se tam vydělat hezké peníze Úsměv) je to biergarten u jezera v Kranzbergu (poblíž Allershausen, Freising). Jsme závislý na počasí, takže když prší je hospoda zavřená. Nejlepší je to pro holčinu, která se teprve rozkoukává v německu a umí se otáčet v kuchyni. Není to žádné extra vaření, takže to zvládne každá. V případě zájmu pište do zpráv.
« Poslední změna: Květen 04, 2014, 08:22:11 pm od Hankey » Zaznamenáno
tupela



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Květen 05, 2014, 08:14:14 am »

Ahojky..můžu o té práci vědět trosku více..a finančně? Docela se mi nabídka líbí..a zkušenosti v kuchyni mám..
Můj email:tupela[zavináč]seznam.cz

Děkuji Petra
Zaznamenáno
Ivan 81



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #2 : Květen 05, 2014, 09:35:10 am »

ahoj chcel by som vediet viac o praci,som vyuceny kuchar prax v kuchyni mam.moj email je iallman1981[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
yasomfilip



Karma: 0
Příspěvků: 43


« Odpověď #3 : Květen 05, 2014, 10:01:04 am »

Zdravím, zaujímala by ma táto práca. Moj email je ovadek.filip[at]gmail.com
Zaznamenáno
20tomas90



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #4 : Květen 05, 2014, 06:55:27 pm »

tiez by som mal záujem o túto prácu ... som vyučeny kuchár a prax s kuchynou mam 2 roky , mam  23 rokov ...  treba zaslat životopis ?
Zaznamenáno
Hankey



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #5 : Květen 06, 2014, 07:56:18 am »

Potrebuji holcinu a ne chlapi Úsměv a jak uz jsem psala neni to kucharina, jen nahazeni mrazenych veci do friťáků.. a hledame jen jednu.Zivotopis neni nutny. Nejlepsi by byl nekdo kdo bydli pobliz, aby mohl dojizdet..
Zaznamenáno
lemurka24



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #6 : Květen 06, 2014, 04:33:45 pm »

Ahoj Úsměv mám dlhoročnú prax v tejto oblasti. Je toto miesto ešte voľné? Moj email : javorcekova.lenka[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München