Pozor na praktiky personálních agentur v Německu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Dolů
 
Autor Téma: Pozor na praktiky personálních agentur v Německu  (Přečteno 985320 krát)
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #75 : Květen 20, 2014, 11:48:55 am »

to neni nadavka sorry
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #76 : Květen 20, 2014, 11:50:40 am »

to neni nadavka sorry

Milane, pokud to platilo mne, tak ja prece vim, ze to neni nadavka. To byla ironie, ktera nebyla mirena na Tebe.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #77 : Květen 20, 2014, 11:57:42 am »

Diddi no problem ale ta nemecka hierarchie je hrozna
 diky bohu v Holansku jeto jiny a v Anglictine total jiny tam je vsechno pres ty
v Holanstine mame formalni  a neformalni vyrazy ale v praci  se pouziva 95% krestni jmeno i kdyz mluvym ze chefem
to velky rozdil s nemecke jestly jeto vyhodny nebo nevyhodny hmhm tezko rici.Verim ktomu ze kdyz ty zijes pres 20 let v nemecku tak jsi spokojena a vratit se nechces.Ja si take neumym predstavyt znovu zit v Nemecku.Nechci rici ze zde v Holansku jeto lepsi ale co vym jeto lechci jednodusi
vyhody nevyhody mas vsude.Musis to proste  vzit jakto je ane  to porovnavat.Samozrejme slovo Mädels musis si rozmyslet kdy a kde ho pouzijes
Ja jsem mel vzdy stesti ze jsem byl vzdy dobry kamarad se vsema urednicemy ja mel vyce problemu pracovat s muzi.Protoze kdyz jsem vycitil jeho slabou stranku tak jsem se mukousil ukazat ze jsem silnejsi tja
« Poslední změna: Květen 20, 2014, 12:03:09 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #78 : Květen 20, 2014, 12:01:57 pm »

To,ze Slovensko zobralo euro to je praca politikov...tak ako rozdelenie Ceskoslovenska.Ludi sa nepytaju nasi polici na nazor ...este kde lud rozhoduje ako tak je vo Svajciarsku..ti maju stastie,ze niesu v Eu.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #79 : Květen 20, 2014, 12:04:01 pm »

Milan,ale NATO su tieto zahranicne fora,aby sa krajania dozvedeli aj o tych zlych strankach ktore ma nemecko....nielen vychvalovat vsetko cudzie...hanit vsetko domace...ja viem,ze na tomto fore sa ludom pravda pocuva tazko,ale novacikovia sa musia onej dozvediet..otom co je za svinstvo Zeitarbeit a ine veci....tak zu budu bez iluzi a bude sa im v cudzine zit lahsie.Zapad zu davno nieje tym cim byval.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #80 : Květen 20, 2014, 12:06:51 pm »

Milan napisal

Protoze kdyz jsem vycitil jeho slabou stranku tak jsem se mukousil ukazat ze jsem silnejsi tja

Milan tu niesme v ringu.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #81 : Květen 20, 2014, 12:07:00 pm »

Milane, my mame mlade zamestnance, nikomu neni pres 25, tak je vsechny oslovujeme jmeny, kdyz se u nas napr. jeden kluk vyucil a zustal, tak mu navic tykam, prece mu nebudu najednou vykat. Myslim, ze nikomu to nevadi, prijde mi to sympatictejsi, nez rikat mlade 20 lete holce Frau ......

Co se me spokojenosti tyka, vsude je neco, vsak to znas.. Ja si nemuzu nrikat, mame prosperujici firmu, mam hodneho muze, syna, ktery by sel tezko do Cech, kdyz bude mit v Nemecku perfektni zazemi, ktere by v Cechach nikdy nemel. Navic sice cesky rozumi, ale uz  tak dobre nemluvi. Kdyz se mi bude styskat, tak to nemam tak daleko, tak muzu do Cech kdykoli jet.

Mmch. kdysi jsem zila par let v Berline, mam to mesto rada. Úsměv

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #82 : Květen 20, 2014, 12:11:00 pm »

Didi vo Vela firmach v Mnichove si zamestnanci navzajom vykaju....aspon co som zazil...
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #83 : Květen 20, 2014, 12:22:00 pm »

Didi vo Vela firmach v Mnichove si zamestnanci navzajom vykaju....aspon co som zazil...

No tak to je snad jasne. To zalezi vzdy na domluve.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #84 : Květen 20, 2014, 12:24:52 pm »

to v celym nemecku,diky bohu to neni zde v Holansku.kolegove jsou pres ty a Krestni jmeno jestly je to lepsi nebo horsi nemohu rici es ist so
to je ten nemecky system.Ja jsem zil jenom v ZB mam jeste Byt za rohem KaDeWE jsme casto v Berline ale cely zivot se oderhrava v ZB obcas delame vylety do okololy a stejne vydis porad ten rozdil.Iv Zapadnim Berlin ti presne reknu kdo je s vychodu kdo je se zapadu
« Poslední změna: Květen 20, 2014, 12:35:29 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #85 : Květen 20, 2014, 12:29:28 pm »

Zle pracovne jednanie je v nemecku v Zeitarbeit..to vam dam neskor videa...kde primitivny kmenovy zamestnanec vravi so  zamestnancom  Zeitarbeit ako so psom ...najhorsie je ked su na pracovicku 2-3 skupiny zamestnancov....

priamo zamestnanci
zamestnanci dcerskej spolocnosti
Zeitarbeit zamestnanci
a 4 skupina je teraz ma nenapada,ale to je este horsie nez Zeitarbeit....
« Poslední změna: Květen 20, 2014, 12:31:56 pm od hary01 » Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #86 : Květen 20, 2014, 12:39:28 pm »

to je znamy ze ty agentury spatne pracuji atd to nikdo nerika .Neni to kontrolovany bohuzel a kdyz kontrolovany tak spatne
Ty nechapes ten  system ty stim systeme mas jenom skusenost v nemecku ale ja mam skusenost stimto systeme zde v Holansku atento system zde existuje hmhm 50-60 let a funguje dobre samozrejme ze mas vyjimky atd  cerny ovce ale ten zbytek je ok protoze je to pot kontrolou statu
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #87 : Květen 20, 2014, 12:41:04 pm »

To,ze Slovensko zobralo euro to je praca politikov,nee v demogracii jste ty lidi zvolily takze vsichni  se natom pedilely.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #88 : Květen 20, 2014, 12:44:55 pm »

Milan agentury by mali byt zrusene a bude poriadok.Hotely a ine podniky si mozu personal priamo zamestnat.Ked vedia,ze bude praca na 6mes tak zmluva bude na 6mes,ale priamo a azamestnanec nech dostane slusnu mzdu.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #89 : Květen 20, 2014, 12:46:07 pm »

Milan tak ako na sk aj v cechach v politike nieje koho volit...do politiky slusny clovek nejde.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München