Pozor na praktiky personálních agentur v Německu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12   Dolů
 
Autor Téma: Pozor na praktiky personálních agentur v Německu  (Přečteno 982179 krát)
milda34
Host
« Odpověď #150 : Květen 25, 2014, 12:38:59 pm »

Milan Ty si predsa nemec...aspon na papieri...tvrdis,ze niesi cech..preco vlastne chodis na toto forum?Preco nechodis diskutovat na nemecke fora radsej,ked tvrdis,ze si nemec?

Sice nevim, pro ktereho Milana to bylo, ale znovu ti rikam: Kdy jsem tvrdil, ze nejsem Cech??  Nikdy, naopak se hrde k tomu hlasim. Jedine, co jsem kdy rekl bylo, ze mam i nemecke papiry... S cim mas problem? To se smi prispivat jen na fora, jejichz narodnost mas??  Boze Hary, to snad nemyslis vazne...

Sice nevim, pro ktereho Milana to bylo, ale znovu ti rikam: Kdy jsem tvrdil, ze nejsem Cech??  Nikdy, naopak se hrde k tomu hlasim. Jedine, co jsem kdy rekl bylo, ze mam i nemecke papiry... S cim mas problem? To se smi prispivat jen na fora, jejichz narodnost mas??  Boze Hary, to snad nemyslis vazne...
« Poslední změna: Květen 25, 2014, 12:40:54 pm od milda34 » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #151 : Květen 25, 2014, 12:39:26 pm »

Milda to nebolo Tebe to bolo pre Milana z Amsterdamu-nemca.

Hary, taky mi to uz doslo:-)))))
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #152 : Květen 25, 2014, 12:40:03 pm »

dnes vam niet rady ako vidim  Smích
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #153 : Květen 25, 2014, 12:54:27 pm »

vys je to krasny jak turci rvou mam nemecky pas ale ja jsem turk.Proc zazadal  o nemecky pas protoze s Tureckym pasem se nikam nedostane vsude musis zadat o visum.Ja jsem jinou moznost nemel ja dostal asylovy pas stim jsi se taky nikam nedostal a nikdo v tydobe netusil ze se nekdy stane v Cechach obrat.V ty dobe to bylo normalni.Nevym jak bych reagoval ted v ty dobe porevoluci.Myslis ze jsem mel chut cely zivot zit s asylovym pasem
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #154 : Květen 25, 2014, 01:03:56 pm »

Milan nikomu to nevadi,ze mas nemecky pas...skor to,ze vecina ludi tu ma pocit,ze sa hanbis za svoj povod...oto ide...niekedy bola ina doba to je fakt,ale napriek tomu je vela meigrantov z tvojho obdobia co ziju vyse 30r v Nemecku a maju,len slovensky pas nemaju nemecky  avobec im to nevadi.Pokial viem,po revoluci dostali emigranti z uradu list kde si museli ist domov do ceskoslovenska vybavit pas...a na ten pas a unbefristet zili a ziju dones..s ceskym ci slovenskym pasom v nemecku.
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #155 : Květen 25, 2014, 01:16:31 pm »

ne existuje zadny unbefristet pas.Kazdy musi sam vedet co chce.Ja jsem to taky udelal.Naco mam byt hrdyze jsem v za komunistycky diktatury narozeny

Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #156 : Květen 25, 2014, 01:22:37 pm »

Milan Ty si uz dopleteny cely.
Zaznamenáno
mvsirix



Karma: 1
Příspěvků: 1


« Odpověď #157 : Srpen 14, 2014, 08:11:36 am »

Dejte si pozor na německou agenturu Tempton uz nikdy vice,kdyz Vas lapaji pekne Vam piskaji,ale potom.Pracoval jsem v Langenhagenu u Hannoveru pro firmu IFCO,kde se mejou plastove prepravky od zeleniny snad cele evropy. Strasna otrocina normalni pasova vyroba,nemate cas se ani napit 4 hodiny natoz na wc za den prehazite 15 tun bednicek a u toho nachodite 14km,na hale neni ani jeden nemec je to sami polak,madar,kosovec,spanel,senegal,pobrezi slonoviny.Plat 8/hod brutto 3smenny provoz aby jste nemohl domu daji Vam pravidelne smenu i v sobotu, ubytovna pry plati zamestnavatel pulku me teda strhly 250eur bzlo nas sedm lidi na jeden zachod ok kdyz pripoctu,ze pulku plati zamestnavatel tedy celkem 500 eur na os krat 7 lidi 3500 eur to by musel byz zachod a kliky ze zlata. Diety zadne,kdyz jsem skoncil je to uz mesic vyplata prisla mislo slibenych 1200 netto pouze 780 eur ktomu stirklasse 6 misto 1ku to mate pomalu 60 procentni dane plati vam pouye 150 hodin mesicne zbitek jde do cajt konta, ktere ani neuvidite pak a do dnes nemam uz to je dva mesice formular U1,kterz potrebujete na urad prace aby Vam z nej vypocitali podporu. Diky ale uz nikdy vice,dejte si pozor na osobu konretne pan Stubna.je to slovak a lanari lidi, behem tydne se tam vystrida 12 slovaku co utecou kdyz tu praci vidi lidi fakt ne .
« Poslední změna: Srpen 14, 2014, 08:33:47 am od mvsirix » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #158 : Srpen 14, 2014, 09:41:33 am »

Zeitarbeit je rakovina prac.trhu nic ine...kapitalisticky vymysel aby zamestnanec nedostal stale miesto a nebol kmenovym zamestnancom...v Nemecku Zeitarbeit je extren...to je fakt..toho sa treba stranit.
Zaznamenáno
orhydeus



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #159 : Srpen 11, 2015, 02:39:18 am »

Ahoj ,

moje zkusenost. Tak já jsem si našel práci prez agenturu nevím taky se mi pár věci nelíbí, ale jsem dohodli s majitelem firmy kde dělám že když budu v pohodě tak si mě nechá. Jsem řidič lkw, nemám raketu plat 1 900 s dietama až 2 100 což jsem zvědavý. Vy tu všichni na ně nadavate já bych taky nadával. Jen že, když jsem si hledal práci tam byli firmy který chtěli, abych jel na pohovor 1200 km... Blázni ne jen na pohovor...  Projezdim nesmysl peněz a času...

Tady se vše vyridilo po mailů...

Štve mě to že dělám prez agenturu, ale je to začátek. Vše jsem si zajistil sám a co mám kamarády v Německu tedy známí vždy kecy jo jo mi ti pomuzeme. Ale to jsou kecy, vždy si vše člověk musí zařídit sám. Co si neudělám nemám.

Je možný že mě ojebou a nedaj to co se dohodlo. OK dam výpověď zavolam majitelovi že auto je tam a tam a jedu domů... Nemám hmotnou zodpovědnost za kamion ani za tankovací  karty. Což nechápu v ČR standart...
Zaznamenáno
mirdase



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #160 : Srpen 14, 2015, 02:55:00 pm »

Ahoj, mám na vás prosbu moje žena má nastupovat v září pracovat do Německa přes agenturu Procedo by gfz. Nemáte někdo nějaké zkušenosti s touhle agenturou ?
Zaznamenáno
RiIiZA



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #161 : Srpen 14, 2015, 11:32:51 pm »

Ahoj, pročítám toto vlákno, protože mám problém s Německou agenturou TEMPTON, o které se píše výše. Můj problém: byl jsem přiřazen jako Maschienebediener do firmy Wolf v Mainburgu. První problém hned 4. týden, bylo málo práce nechali mě doma, zaplatil jsem penzion na měsíc (fakt super). Byl jsem 10dní v práci a pořád volal o práci, říkali jenom čekejte, že hledají. Dostal jsem zaplaceno jenom za to co jsem oddělal, což jak jsem se dočetl zde byla jejich chyba, že nemají pro mě práci, tudíž nezákonné? Po tomto jednání jsem začal hledat práci a ještě skoro tři týdny chodil do Wolfu. Práci mi nabídla jiná agentura s nástupem ihned, přesně v dobu, kdy forma Wolf se zbavovala všech agenturních zaměstnanců. Volal jsem do Temptonu, že chci skončit ihned, oni mi řekli, že mám týdenní výpověďní lhůtu, kterou jsem nemohl dodržet, proto jsem řekl, že do práce nepříjdu. Oni tedy, že mě pustí dříve, ale musím dochodit prac. týden, což jsem dodržel. Problém nastal při vyplácení mzdy, kdy mě ,,okradli" o nějakých 700 Euro, dali mi  nejspíš pokutu, ještě nevím za co, ani výplatnice mi nepřišla. Ve smlouvě mám tuto pokutu uvedenou, ale dle mě je to i přesto nezákonné, podle toho co se zde píše. Tudíž myslíte si, že mě okradli, že mi měli proplatit pracovní dobu ve smlouvě uvedenou, když pro mě nebyla práce a co myslíte na tu pokutu, když jsme se vlastně dohodli (bohužel jen po telefonu).  Dále ještě k práci, měl jsem pracovat jako Maschienebediener, ale většinu času mě posílali na jiné oddělení, na montáž, je tohle možné? Jsem naštvaný kvůli jednání a penězům, kdyby se chovali solidně, zůstal bych. Tak jsem musel jednat, byť vím, že né úplně správně, ale oni také se mnou nejednali fér. Dokonce kvůli výplatě jsem přespával v autě. Mám problém s Němčinou a nevím jak tohle s nimi vyřešit, na koho se obrátit. Budu rád za každou snahu. Kdybyste někdo věděl, jak tohle vyřešit s agenturou či mě právně zastupoval, odměním se. Každopádně na TEMPTON velký pozor, jedná se o pobočku v Regensburgu, pod vedením pana Johanesse Kögla.
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #162 : Srpen 16, 2015, 03:53:19 pm »

koukam ze to je tady dost einseitig. tak bych odporucil vsem co nejsou zufrieden, firma delta zeitarbeit v münchen. ja i par kolegu sme byli velice spokojeni. pozdej übernommen worden.
tak bezte makat tam
Zaznamenáno
mondeo



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #163 : Srpen 19, 2015, 01:57:26 pm »

horsi nic neexistuje,vekslaci
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #164 : Srpen 19, 2015, 02:13:01 pm »

Mě agentura dodnes nezaplatila mzdu a na arbeitsamtu mi rekli, ze mi s tim nepomuzou a ze si mam vzit advokata.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München