Nabídka práce v Erdingu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabídka práce v Erdingu  (Přečteno 49111 krát)
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« : Duben 28, 2014, 10:23:59 pm »

Narazil jsem na inzerát nabídky spousty různých pracovních míst do nově dokončovaného hotelu. Zajímavá je na tom kromě všeho jiného nabídka personálního ubytování přímo v areálu.

Pro všechny zájemce na:

http://www.therme-erding.de/de/100905/therme_jobs_stellenangebote.html


Vážní zájemci si mohou na Fcb  "Victory Hotel Therme Erding" prohlédnout první fotky. Včera jsem se byl na stavbě podívat a  je to celkem mazec. skoro 100 mega Eur za 100 lůžkový hotel je už slušná darda Škleb
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #1 : Duben 29, 2014, 07:22:41 pm »

tady je i video:

http://www.tvbayern.tv/tv-bayern-live/nachrichten-aus-bayern/dachhub-fuer-die-therme-erding.html
Zaznamenáno
Ivan 81



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #2 : Duben 30, 2014, 05:52:02 am »

mohol by som sa opytat na akej stranke sa to da pozriet?kde sa posiela cv?vdaka za odpoved
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #3 : Duben 30, 2014, 08:32:23 am »

Po rozkliknutí odkazu zmáčkni tlačítko play a počkej až přejedou reklamy. Ale to není náborové video pro pracovníky, to je záznam Bayern TV z Richtfestu.

K druhému dotazu, když si rozbalíš jednotlivé pracovní pozice, tak úplně dole pod výpisem co vše bys měl umět najdeš kompletní kontakty.

Jinak já s tím nemám nic společného, chtěl jsem jen dát zájemcům tip na 5 hvězdičkový hotel v krásném městě kousek od Mnichova.
Pokud má ještě někdo nějaké dotazy, budu hledat za Vás na tom prvním odkazu, který jsem sem vložil Úsměv

Petr.
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #4 : Květen 02, 2014, 09:35:38 pm »

.
Zaznamenáno
Ivan 81



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #5 : Květen 03, 2014, 10:03:15 am »

ja som to pozeral Peto ale tam kde vypisujes uz formular tak tam je ze vybratie krajiny a su tam len 4 alebo 5 krajin z ktorych si mozes vybrat takze nerozumiem tomu lebo nieje tam ani slovensko ani cesko
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #6 : Květen 03, 2014, 09:56:01 pm »

Díval jsem se na to - ty 4 státy na výběr - to je tvoje současná adresa. Pokud nemáš adresu v De, tak bych se na ten online formulář vykašlal a poslal bych to rovnou se všemi přílohami na uvedený kontaktní email přímo.

Jestli je svým CV natolik zaujmeš a přesvědčíš, že jsi ten správný, asi nebudou řešit že přijedeš ze Slovenska.

Nevím sice o jakou pracovní pozici máš zájem, ale v 5+ hotelu to vesměs bez velmi dobré němčiny nepůjde. Možná tak pomocná síla v kuchyni. Nároky tam budou vysoké, na druhou stranu je to ohromná výzva...
Zaznamenáno
Ivan 81



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #7 : Květen 04, 2014, 03:10:23 pm »

ano to mas pravdu vyzva je to super do 5* hotela
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München