Prevoz nabytku z Ikei do Maxvorstadtu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prevoz nabytku z Ikei do Maxvorstadtu  (Přečteno 11390 krát)
Lucu87



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Duben 08, 2014, 08:26:50 pm »

Ahojte,

potrebovala by som previezť asi 2-metrovú skrinku z Ikei do Maxvorstadtu a keďže nemám auto, zháňam niekoho, kto by mi pomohol s prevozom. Na cene a dni by sme sa samozrejme dohodli. Je mi jedno ktorá Ikea, radšej by som Brunnthal, ale závisí od km pre šoféra, ak by to bolo do druhej bližšie.

Ak by sa niekto ochotný našiel, veľmi by som sa tešila. Napíšte mi prosím na: lucia.matisova (at) gmail.com.

Vopred ďakujem Úsměv

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München