Práce v Mnichově - hledání zakázek-eshopy, prezentační weby, rezervační systémy
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Mnichově - hledání zakázek-eshopy, prezentační weby, rezervační systémy  (Přečteno 21764 krát)
tomisko047



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Duben 03, 2014, 07:34:47 pm »

Ahojte,
jmenuji se Vašek, již nějaký čas bydlím v Německu a nedávno jsme se s manželkou přistěhovali do Sauerlachu poblíž Mnichova.
Dosud podnikám především v České republice a na Slovensku, rád bych ale nyní zapustil i obchodní kořeny zde Úsměv

O co tedy jde
Již několik let se zabývám internetovým prodejem, vlastním internetové obchody Delux.cz, iDelux.sk, iDelux.pl, ale třeba i hodinky-guess.cz, hodinky-citizen.cz a jiné.
Nově se věnuji také ledkám s projektem ezarovky.cz, ale dělali jsem i jiné věci jako kompletní inzertní portál www.firmysala.sk.

Celý systém buduji s menším týmem programátorů a grafiků. Je za tím neuvěřitelné množství práce a času. Vše běhá naprosto automaticky a za tu dobu jsme toto eshopové řešení opravdu vyladili. Dohromady 11 stránek s hodinkami v Česku, Polsku a na Slovensku má jeden jediný admin, automatické statistiky prodejů, evidenci skladových zásob, celé je to napojené na spediční firmy Intime a Zásilkovny, kontroluje to samo balíky, které byly u těchto společností nebo České pošty přebrány. Je tam platba kartou, automatické napojení na účetnictví a já nevím co ještě. No a poslední rok jsem pracovali na tom, aby bylo toto řešení snadno přenositelné a využitelné i pro jiné zájemce o eshopy. Mohli bychom toto řešení nabízet v Čechách nebo na Slovensku, ale já bych se rád usadil v Německu, a tak do toho chci skočit po hlavně a začít s tím rovnou tady.
Ceny za tyto věci jsou tady velmi vysoké - malé webové stránky stojí kolem 1000-1500 EUR, eshopy začínají na 3000-4000 EUR a šplhá se to až k 10 000 EUR podle požadavků (výjimkou nejsou ani systémy za 20 000 EUR).

Stačí se podívat na pár ceníků:

http://www.nunodesign.de/webdesign-preise.html
http://le-rocco.de/leistungen
http://www.bcm-websolutions.de/preise.html
http://www.dare-solutions.de/webdesign.html

My toto zvládneme mnohem levněji. Kompletní eshop s filtry, špičkovou unikátní grafikou, zabezpečeným https přístupem, provizním systémem pro stále odběratele a já nevím co ještě bychom nabídli za 2 500 EUR. Pokud má člověk vlastní grafiku, tak již za 1 990 EUR. Prezentační stránky firem již od 490 EUR, takto levně tady nikdo neudělá ani běžný grafický návrh stránky.

A hledám právě člověka, který se zde již trochu vyzná, umí obstojně německy a dokázal by tyto služby nabízet zákazníkům.

Většina webů tady má naprosto zastaralé stránky, pokud nějaké vůbec má. Jsou často nepřehledné a absolutně nedohledatelné přes vyhledávače. Podle mě to pramení z těch vysokých cen, které se jim často nechce za to vysázet. Všechny restaurace, penzióny, holiči, řemeslníci, autopůjčovny, zedníci, kosmetická a nehtová studia, zahradnictví by dnes měla mít své stránky, protože hledám-li zámečníka v Sauerlachu, je internet jediné místo, kde jej najdu. Ale na stránce www.schlosser-sauerlach.de nic není a my jsme tak při zabouchnutých dveřích teď museli se sousedem páčit okno z žebříku Úsměv

Podívejte se sem - http://www.yellowmap.de/D_82054_Sauerlach/0/Schlosser.htm - kolik je v okolí zámečníků, ale ani jeden nemá stránky, to mi přijde neuvěřitelné. Stačí tedy udělat jedny stránky pro zámečníky, vždy trochu pozměnit logo a barvy a všem jim to nabídnout. Za 490 EUR to nikde jinde tady neseženou.

Popravdě řečeno, jsou naše ceny skoro až dumpingové, ale já jsem připraven, že to delší dobu neponese pro mě žádné peníze. Nejdůležitější je mě pro Vaše spokojenost a spokojenost programátorů, protože na vás to všechno stojí. To je absolutní základ. Proto jsou ceny tak nízké, potřebuji, aby i Vám to připadalo zajímavé a rádi jste takovéto služby nabízeli a aby programátoři měli další zakázky. 

No a jaká by byla Vaše provize? Abych pravdu řekl, nevím, jak to mám určit, ale jak jsem napsal výše, chci, abyste hlavně vy byli spokojení a chtěli takovou práci dělat. Můžeme se třeba domluvit na 20% z ceny zakázky. Stačí Vám tedy sehnat dva eshopy s grafikou za měsíc a máte 1000 EUR. Pokud se udělá pár projektů a budou dobré reference, může se jít s cenou nahoru, což zvyšuje zase Vaši provizi. Vše je to ale na domluvě a o vzájemné důvěře. Pokud společně zjistíme, že ceny jsou moc vysoké, že to lidé nechtějí, proberu to s programátory a můžeme jít třeba s cenou ze začátku ještě níže. Vy budete člověk v terénu a já se na Vás budu spoléhat při takovýchto rozhodováních.

Nemusíte být žádní IT experti, jde o to mít jenom chuť zkusit něco nového. Kolik času tomu budete věnovat, záleží na Vás. Můžete zatím dohodit jeden dva kontakty známých, uvidíte, jak se nám bude společně pracovat a podle toho se rozhodnete.

Takže pokud Vás toto zaujalo, můžeme se setkat osobně někde v Mnichově a vše probrat. Kontaktujte mě prosím pomocí osobní zprávy nebo na tel. 0157 363 75558

Budu rád i za vaše postřehy sem do fóra. Jak by se to podle Vás dalo vylepšit a podobně.

Díky za Váš čas!

Budu se těšit,

Vašek

 
 








Zaznamenáno
James3211



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Duben 04, 2014, 06:37:45 pm »

Dobrý Deň mal by som záujem o túto Vašu pracovnú pozíciu moja práca s počítačom je výborná a mám aj prax s webovými stránkami mám strýka v mníchove priamo ktorý tam už žije cez 40 rokov. Ja osobne trochu mníchov poznám, len bohužiaľ nemecky dobre neviem učím sa a chcem ísť robiť do nemecka ale nemám veľkú šancu a mám rád prácu na počítači.
Zaznamenáno
tomisko047



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Duben 04, 2014, 09:37:25 pm »

Dobrý den,
těší mě, že máte o práci zájem. Akorát si přesně nedokážu představit, jak byste chtěl danou práci dělat, když, jak sám uvádíte, neumíte moc německy a daní zákazníci budou Němci.
Náplní práce je nabízet webové stránky nebo celá eshopová řešení zákazníkům tady v Německu. Komunikace s nimi o rozvoji jejich stránek, reflektovat jejich potřeby. Pokud tady již někdo bydlí, zná lidi, co by třeba stránky potřebovali - hotely, restaurace, autoservisy, kosmetické salóny, právní kanceláře. Takto by to napřed mohli nabídnout naše služby právě tam, ve známém prostředí a postupně se přes doporučení potom dostávat k dalším lidem.

Uveďte mi tedy jenom příklad, jak byste si to představoval Vy a určitě to můžeme zkusit. Pokud třeba doporučíte někoho od vašeho strýce, provize je také Vaše. My se již poté můžeme s daným subjektem pobavit o tom konkrétně, to není problém.

Díky

Vašek
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München