mužský Babysitter / hlídač
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: mužský Babysitter / hlídač  (Přečteno 36843 krát)
Frances
Host
« : Březen 10, 2014, 12:04:07 pm »

...ktery zvladne mluvit cesky, k hlidani 2 deti, 2 a 4. Ve Schwabingu, Mnichove.
Vy mate dobrou náladu ve společnosti, rad čte detem, žiete zdrave, rozumite výživu.

Teprve 30 hodin
10 euro
« Poslední změna: Březen 11, 2014, 07:29:36 am od Frances » Zaznamenáno
James3211



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Březen 11, 2014, 01:23:25 pm »

Dobrý Deň chcel by som sa informovať a zároveň by som mal záujem sa viac dozvedieť, ohľadom vášho inzerátu čo všetko vyžadujete od daného človeka. Chodím na doučovanie nemčiny čiže nemčina mi nie je až taká cudzia mám rodinu v mníchove čiže mníchov trochu poznám. Môj email: onufer.m[at]outlook.com

Za Odpoveď Vopred Ďakujem.
« Poslední změna: Březen 11, 2014, 06:21:29 pm od James3211 » Zaznamenáno
Genevieve



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Březen 13, 2014, 05:23:44 pm »

Dobry den take bych se rada informovala vice. Jsem v Mnichove s dcerou,  ktere bude 6 let v cervnu. Je sikovna. Nekdy taky potrebuji hlidani,  ale zatim jsem nebyla vubec uspesna. Az nyni vidim Vas inzerat:-). Ten me uplne rozjasnil usmev na tvari. Taky potrebuji vedet,  jak moc dopredu potrebujete vedet atd.  Muzete me kontaktovat na cisle +49  15781407134.:-). Predem Vam mnohokrat dekuji. M.H.:-)
Zaznamenáno
raz



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Březen 13, 2014, 05:31:29 pm »

Ahoj, jsem učitel prvního stupně zš s 15ti letou praxí a nabízím své zkušenosti. Charakterizovat se můžu jako usměvavý inteligentní pohodář, navíc aktivně sportuji, hraju na klarinet a kytaru a rád maluju... René
Zaznamenáno
Genevieve



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #4 : Březen 13, 2014, 05:51:35 pm »

Tak to velmi rada ctu tve radky. To zni jeste lepe nez bych v duchu doufala.:-) muzes mi prosim rict kdy a kde bychom semohli setkat. A vice to probrst prosim?  Klidne mohu i zitrapres den. Momentalne se nachazime kolem Leonroad platz. Nebo bys nas mohl navstivit. Prosim napis v sms.:-). Dekuji,  M.H.
Zaznamenáno
john070



Karma: 1
Příspěvků: 33



« Odpověď #5 : Březen 15, 2014, 02:41:53 pm »

Dobry den,

aj ja mam zaujem o tu pracu. Som 28 rocny vysokoskolak zijuci v Mnichove s dostatocnymi skusenostami s opatrovanim malych deti. Ak mate zaujem tak blizsie info na jan.kiska[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
johnnyx84



Karma: 0
Příspěvků: 15


« Odpověď #6 : Březen 21, 2014, 06:28:16 pm »

Zdravím.
Znie to fajn, mám skúsenosti ako so starými ľuďmi, tak aj s deťmi. Mám 29 rokov a som spoľahlivý človek.
V prípade záujmu mi kľudne napíšte na mail: deinvorteil[zavináč]gmail.com
Pekný deň.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München