Práce s Embedded systémy, mikrokontroléry. Java, .NET programátor
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce s Embedded systémy, mikrokontroléry. Java, .NET programátor  (Přečteno 47787 krát)
Piskomil



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Listopad 07, 2013, 11:42:41 am »

Ahojte,
hledám tady už nějakou dobu práci ve svém oboru. Vystudoval jsem na výšce v CR kybernetiku, automatizaci, senzory a tak. Bohužel bez praxe jsem pořád neúspěšný v hledání, i přesto že jsem schopný. Kdyby někdo o něčem věděl, kde berou Junior programátora v Embedded zařízeních a ta práce nakonec vyjde, jsem to ochotně v nějaké podobě ocenit :-). Umím programovat i v Assembly, C, C++, Javě, C#. Mám i základy PHP. Budu vděčný za každý tip
Zaznamenáno
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #1 : Listopad 07, 2013, 11:50:43 am »

Ahoj, jak jsi na tom s nemcinou (anglictina je tady malo)? Jinak zkus tohle: http://www.osb-ag.de/karriere/stellenangebote.html (popr. http://idv-ag.de/karriere.html). Je to moc fajn firma, ale chce to tu nemcinu aspon na zakladni komunikacni urovni.

BTW: toto patri do rubriky "Hledám práci v Mnichově - suche Job" Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Listopad 07, 2013, 12:28:18 pm »

Obvyklé podezřelé - BMW nebo DLR - užs zkoušel? V DLR je tak mezinárodní společnost, že bys *možná* uspěl i s tou angličtinou...
Ale k těm jazykovým znalostem ještě určitě něco bližšího napiš.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #3 : Listopad 07, 2013, 12:33:16 pm »

Obvyklé podezřelé - BMW nebo DLR - užs zkoušel? V DLR je tak mezinárodní společnost, že bys *možná* uspěl i s tou angličtinou...
Ale k těm jazykovým znalostem ještě určitě něco bližšího napiš.

Pravda pravda Úsměv. Pro BMW delame 80% zakazek (rozumej OSB-AG).
Zaznamenáno
Piskomil



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Listopad 07, 2013, 12:36:13 pm »

Německy se domluvím bez komplikací - 6 let na gymplu, tedka jsem se intenzivně vše 3 měsíce zopakoval. Angličtina je na komunikativní úrovni, z angličtiny jsem i maturoval a domluvím se s ní taky bezvadně. S tou rubrikou jsem se přepsal, to se omlouvám. BMW nebo DLR jsem ještě nezkoušel, děkuji za tip :-)
Zaznamenáno
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #5 : Listopad 07, 2013, 12:40:23 pm »

Tak zkus tohle: http://www.osb-jobs.de/generator.php?id=3710&lang=de. Myslim, ze to dost odpovida tvemu profilu. Navic Alexandra (personalistka) je moc mila a hodna - urcite Ti k te praci rekne vic.
Zaznamenáno
Piskomil



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Listopad 07, 2013, 02:13:40 pm »

Chtěl bych se ještě zeptat, je dobré odesílat Bewerbungy přes mail nebo lepší osobně?
Zaznamenáno
parryn



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Listopad 19, 2013, 12:50:17 pm »

ZDRAVIM:RAD BYCH SE ZEPTAL;ZDA BYS MI POMOHL ZVLADNOUT PC PROBLEMATIKU KRYPTOMEN;CHTEL BYCH TEZIT:mUZES MI BRNKNOUT 015777262007,nebo mi posli cislo.Dekuji Paraska.
Zaznamenáno
efes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #8 : Listopad 19, 2013, 01:18:29 pm »

ZDRAVIM:RAD BYCH SE ZEPTAL;ZDA BYS MI POMOHL ZVLADNOUT PC PROBLEMATIKU KRYPTOMEN;CHTEL BYCH TEZIT:mUZES MI BRNKNOUT 015777262007,nebo mi posli cislo.Dekuji Paraska.

Doporucuji procist tohle na ROOTu. http://forum.root.cz/index.php?topic=7864.msg77052;topicseen#new. Pokud chces tezit sam tak se priprav, ze ten HW neco stoji (o tezbe na nejakem PC, nedejboze NBooku ani neuvazuj, nezaplatis ani proud). Muzes taky zkusit tezbu v poolu (pridas se k nekomu a dostanes cast zisku).

PS: na tohle radsi zaloz vlastni topic Mrknutí
« Poslední změna: Listopad 19, 2013, 01:19:30 pm od efes » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München