Dr. Martin Kolben?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Dr. Martin Kolben?  (Přečteno 66142 krát)
peiton



Karma: 0
Příspěvků: 12


« : Červenec 25, 2013, 07:10:05 pm »

Chodi nejaka baba ku gynekologovi M.Kolbenovi?Budem rada za nejake referencie.Dakujem  Škleb
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #1 : Červenec 26, 2013, 03:42:10 pm »

Sice nejsem baba, ale tady mas reference:
http://www.jameda.de/graefelfing/aerzte/frauenaerzte-gynaekologen/prof-dr-martin-kolben/bewertungen/80099175_1/

Zdravim
Zaznamenáno
peiton



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #2 : Červenec 26, 2013, 04:06:40 pm »

Dakujem Ti za ochotu ale to som si nasla aj ja. Ja chcem ale referencie od nejakej slovenky alebo cesky.
Zaznamenáno
irkaska



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #3 : Duben 28, 2014, 12:46:55 pm »

K doktoru Kolbenovi jsem objednaná na 7.5.2014, tak pak napíšu pocity.
Zaznamenáno
pralina



Karma: 0
Příspěvků: 26


« Odpověď #4 : Duben 29, 2014, 07:48:02 pm »

Mužů jen doporučit !!!! Strávila jsem pod jeho dohledem cele těhotenství a i dnes jsem jeho stálou pacientkou ;-)
Zaznamenáno
ubytkoMuenchen



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Duben 30, 2014, 12:53:22 pm »

Nikdzy viac!
Pri mne ako pri tehotnej pacientke pochybil maximalne ako len mohol!
A este k tomu si za to nicnerobenie pyta obrovske prachy!
Len tolko z mojich pocitov...
Zaznamenáno
zuzi



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #6 : Květen 03, 2014, 09:59:58 pm »

Tiez som bola parkrat u Dr. Kolbena... Na kontrolu musim chodit kazdych 6 mesiacov, pytal si vzdy za sono- dost vela... vraj to poistovna nepreplaca, u ineho lekara neplatim... a ako odbornik bohuzial nic moc...Asistentky, ci ako ich mam nazvat trosku arogantne,  neodporucam - hladaj dalej Úsměv
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #7 : Květen 03, 2014, 10:12:25 pm »

Koľko pýtal za sono? Ja som bola minulý rok (ale v inej ordinácii) a chceli 40 eur.
Zaznamenáno
irkaska



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #8 : Květen 07, 2014, 03:35:29 pm »

Tak jsem dnes byla u prof. Kolbena. Musím souhlasit s pozitivními komenty. Byla jsem spokojená. Je to příjemnej doktor. Sestřičky taky. Všechny byly příjemné a trpělivé, co se jazyka týká. Byla tam jedna Polka a ochotně semnou mluvila polsky. Takže za mě určitě doporučuji. Za utz. chce 45 E, ale myslím, že není jediný u koho se to platí. Naše domácí mi říkala, že taky za utz platí.
Budu k němu chodit celé těhotenství, takže kdybych měla nějaký nový poznatek, zase napíšu.
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #9 : Květen 08, 2014, 09:31:33 am »

Ja teda chodim jinam, ale za ultrazvuk jsem nikdy nic neplatila, protoze moje doktorka rikala, ze k cemu by ho tam mela, kdyby ho nepouzivala a bez nej mi do bricho nevidi. Takze vzdy jen rychle koukla ze je vse v poradku a nikdy nic nechtela.

Zaznamenáno
KackaK



Karma: -9
Příspěvků: 21



« Odpověď #10 : Květen 13, 2014, 12:24:57 pm »

Holky, jak je to s tím placením za ultrazvuk? Docela mě to překvapuje. Chtěla jsem se k dr.Kolbenovi přihlásit asi měsíc a půl před porodem, ale nechápu proč by se mělo za standardní péči u gynekologa platit?
Prosím napište Vaše zkušenosti, za co jste u něj platily. Díky moc
Zaznamenáno
irkaska



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #11 : Květen 13, 2014, 04:29:33 pm »

Je to asi jak u kterého doktora. Ale u něj se platí v těhu ultrazvuky jen ty co chceš navíc. Placené pojišťovnou v těhu jsou tři, tak jak v CZ. A při normálních prohlídkch zatím nemám zkušenost. Byla jsem u něj jednou a to kvůli tomu, že jsem otěhotněla.
Ale moje domácí chodí k úplně jinému doktorovi v Mnichově a za UTZ u něj taky platí, 45 E. Ale pokud je to jednou za rok, při roční prohlídce, tak to nevidím jako hrůzu. Podle mě to záleží na tom, co která pojišťovna proplácí.... Co???
Zaznamenáno
irkaska



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #12 : Květen 13, 2014, 04:32:15 pm »

Ale zase v CZ jsem si platila 50 Kč za fotku mimíse. Tady mi ji automaticky vyjel a nic jsem neplatila, takže je asi všude něco.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München