Pronájem bytu v Mnichově a pes nebo zvířata všeobecně
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pronájem bytu v Mnichově a pes nebo zvířata všeobecně  (Přečteno 50766 krát)
dorotka.foryou
Host
« : Červenec 15, 2013, 04:39:14 pm »

jaké máte zkušenosti? Vypadá to, že asi nic neseženu, protože mám dvě fenky maďarského ohaře. To je mám dát do útulku nebo co mám dělat? Němci asi nemají rádi zvířata. Ach jo
Zaznamenáno
maddock



Karma: 3
Příspěvků: 35



« Odpověď #1 : Červenec 15, 2013, 08:43:08 pm »

To je hrozný, maďaráci ani nejsou psi, to uz jsou skoro lidi Úsměv

To me mrzí. My jsme měli ve Frankfurtu štěstí hned na prvni byt ale jen s jednou fenkou, to je pravda. Pomohlo asi i nekolik faktoru, že ten byt nebyl tak zarizeny(nebo stare), majitel měl taky psa a že jsme ji vzali na prohlídku, aby viděli,jaka je úžasná Úsměv
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #2 : Červenec 15, 2013, 09:07:30 pm »

Když si byt přijde prohlédnout 50 lidí, rozhodne se majitel obvykle pro nejspolehlivejší variantu, tj. že třeba nebude muset brousit parkety, až se pejskař vystěhuje. Lidi, kteří zvířata nemají, žijí v bublině prapodivných předsudků... Sama jsem vždycky psa měla, ale v Mnichově bych si ho asi pořizovala teď jen, pokud bych měla vlastní byt. Zkus hledat někde mimo. Třeba v Ottobrunnu je kopa pejskařů.
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #3 : Červenec 15, 2013, 09:50:24 pm »

Díky za odpovědi, dnes jsem kontaktovala asi 200 nabídek bytů v Mnichově a okolí a mám zatím asi tři nabídky i s pejskama, tak doufám, že něco dopadne, i když to vypadá, že na prohlídky jde víc zájemců.
Zaznamenáno
Loky



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Červenec 16, 2013, 11:43:09 am »

Ahoj, držím pěstí...
Jinak má zkušenost je obdobná. Mám dvě kočky a trvalo nám asi 2 měsíce než jsme sehnali byt a nakonec na úplným  okraji Mnichova. Zvířata rádi mají, ale ne majitelé bytů  Smích
L
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #5 : Červenec 16, 2013, 03:26:08 pm »

to si na tom dobre, moja freundin ma len mna a hladali sme rok a pol....
Zaznamenáno
Loky



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #6 : Červenec 17, 2013, 10:48:28 am »

Proboha, díky za osvětu..... Hlavně, že už máte. Úsměv
Zaznamenáno
dorotka.foryou
Host
« Odpověď #7 : Červenec 17, 2013, 11:00:01 am »

tak včera prohlídka bytu v centru Mnichova a před domem bylo asi 30!! zájemců a byt nic moc. Takže zase nic nemáme. A jezdit ze Zwieselu do Mnichova 200 km za těchto podmínek nemůžu. Proč si tam zvou tolik zájemců o byt najednou? Měla jsem v ČR realitku, ale tohle bych si nedovolila, klienti chodili individuálně aa ne hromadně. Hledám byt v oblasti Mnichov a okolí do 25 km. Už to začínám vidět černě. Pokud někdo budete mít typ, budu ráda
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #8 : Květen 19, 2014, 08:08:29 am »

takovy je zivot tento spuzob je  v celem nemecku normalni jeste k tomu ve velkych mestech kde je velka  poptavka po bytech.Dam ti dobrou radu nesrovnavej veci s ceskem.Je taky rozdil kdyz si najimas byt nebo kupujes.
 Kdyz to budes delat budes zde nestastna,bude lepsi kdyz se vratis.Me taky stavaji vlasy na hlave kdyz musim neco zarizovat v Cechach
bohuzel je velky problem ve velkych mestech se psem. Asi  musis dobre vydelavat kdyz hledas  byt v centru mnichova.Co jsem slysel myn jak 13,- za meter
nemas sanci neco sehnat. Viel spass
« Poslední změna: Květen 19, 2014, 09:30:15 am od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München