Český kroužek pro děti
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Český kroužek pro děti  (Přečteno 26616 krát)
abrakadabra1



Karma: 0
Příspěvků: 19


« : Květen 21, 2013, 08:31:58 pm »

Jsem Češka žijící již 10 let v Německu. Chci mé tříleté dceři trochu více přiblížit českou řeč a kulturu. Z tohoto důvodu chci založit český dětský kroužek.

Děti si budou pod vedením rodilé české vychovatelky hrát, zpívat, učit se básničky. Budou se scházet pravidelně 2 krát až 3 krát týdně na 3 hodiny. Tímto hledám další stejně smýšlející rodiče s podobným zájmem pro své děti.

Pokud jsem u Vás vzbudila zájem  a pokud se chcete více dozvědět, prosím kontaktujte mne.

Se srdečným pozdravem
Kara



Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Květen 22, 2013, 04:44:27 pm »

Ahoj, nechceš to rovnou sloučit s tím druhým příspěvkem? V podstatě jsou oba o tom samém...i dvojjazyčnou verzi můžeš napsat do jednoho.

Máš představu o čtvrti, kde bys ten kroužek chtěla provozovat a způsob (zcela soukromě v bytě, soukromě v pronajatých prostorech, na profesionálnější úrovni...)
Kdybys hledala prostory, podívej se na "Mütterladen Giesing" (http://www.muetter.de/). Tam ostatně najdeš i pár českých rodin Úsměv

Každopádně informace o místě a způsobu konání asi budou zajímavé pro všechny potenciální zájemce.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #2 : Květen 23, 2013, 07:28:36 pm »

Bylo by to určitě zajímavé, ale jak psal Kleena, záleží hodně na lokalitě.
Nedokážu si představit, že budu dceru 2 x týdně vozit někam přes půl města. Jsou ji 3,5 a je do 3 hodin ve školce, takže by to šlo jen odpoledne.
Ale jednou týdně odpoledne by to asi šlo.
Zaznamenáno
abrakadabra1



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #3 : Květen 24, 2013, 06:58:11 am »

Dekuji za informace o prostorach v Giesingu, ale to je opravdu pro lidi, kteri bydli centralne troch z ruky. Ja sama bydlim v Maxvorstadt a prostory hledam centralne v teto ctvrti nebo ve Schwabingu - hlavne centralne a dobre pristupne. Tento tyden se jdu podivat na prostory. Takze dam vedet.

Krouzek pro deti, se bude konat v pronajatych prostorach s pani vychovatelkou na ,,profesionalni urovni". Moje myslenka je, ze si deti budou hrat s polu a bez rodicu a hranim se ucit cesky.

Rodice, kteri se mi ozvali maji uz deti ve skolce do odpolednich hodin. Preji si setkani jednou tydne, odpoledne ci v sobotu.
Jeste musim proverit, kolik rodicu ma vazny zajem v jakem case.

Tesi mne vas zajem a pokud by jste meli dalsi napady, ktere urychli tento projekt, dejte mi prosim vedet :-)




Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München