Prodej piva - 16 let
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prodej piva - 16 let  (Přečteno 41845 krát)
bugi007



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Prosinec 08, 2012, 10:29:49 pm »

Ahoj, nedávno mě to udivilo, když jsem se koukal na věkovou hranici prodeje piva a vína a zjistil jsem, že je od 16 let. Mám na vás otázku, jedeme se školu na výlet do Deutschlandu a máme partu. Čtyřem je již přes 16 let, ale jednomu je 15 let. Nechceme, aby 4 si dali a 5. koukal, chápete, doufám.  Škleb Tak se vás chci zeptat, když jeden objedná 5x pivo, myslíte, že budou chtít kontrolovat občanky/pasy? Je to taková relativní otázka, ale vy žijete v Německu a máte s tím asi nějakou zkušenost. Díky za případně odpovědi!
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Prosinec 08, 2012, 10:46:21 pm »

Ahoj,
v potravinách kontrolují. Na Oktoberfestu taky kontrolovali občanky. V hospodě to bude pravděpodobně podobné. Leda tak v létě možná nějaká větší biergarten se samoobsluhou.
Zaznamenáno
bugi007



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Prosinec 08, 2012, 11:13:29 pm »

Aha, tak to je špatný  Škleb Tak já doufám, že Němci jsou takoví 'kompromisní' a nechaj se ukecat, kamarádovi je 15 za pár měsíců, tak snad by mohli přimhouřit oko  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Prosinec 09, 2012, 03:37:44 pm »

kompromisni?
Nemci?
V to nedoufej, to v zadnem pripade nejsou. Zamysli se jeste jednou nad tim, cim jsou Nemci mezi okolnim lidem prosluli...lajdactvi a ignorance pravidel to ale nejsou.
Navic tem provozovatelum jde o existenci a tak vysoke pokuty, ze jim to za ten risk nestoji.

Rekl bych, ze nejlepsi sanci mate, kdyz si ta piva koupite ssebou...coz ale v zime dvakrat prijemne nebude, nebo kdyz si vas benjaminek objedna malou kolu, nektery z vas mu to pivo po chvili prepostrci a sam si objedna druhe. Tak ho aspon obsluha tim pivem primo neobslouzi a toho prerozdeleni si vbdc nevsimne, nebo nad tim mavne rukou...prece nen ma i jine starosti.
Na otevrenou benevolenci ale opravdu radsi nespolehejte.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
bugi007



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Prosinec 09, 2012, 05:19:17 pm »

Aha a nebo bude ideálnější koupit pivo přímo v Německu a potom ho někde vypít. Osobně jsem z části Němec, ale já zrovna benevolentní jsem  Škleb Je pravda, že kvůli partě kluků, který to nevydrží do Čech nebude riskovat obchodní existenci a vůbec pokutu. Vím, že v Německu jsou vysoké a tamním lidem určitě jde alespoň o zdraví mládeže. Ne jako u nás..
Zaznamenáno
klarynka



Karma: 1
Příspěvků: 28


« Odpověď #5 : Prosinec 10, 2012, 03:20:13 pm »

kompromisní Němci  Škleb
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München