Život a Studium v Dánsku
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Život a Studium v Dánsku  (Přečteno 24453 krát)
Marketa Sobotkova



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Únor 21, 2012, 02:59:38 pm »

Ahoj,

brzy to budou 4 roky, co jsem se kvůli studiu na vysoké škole přestěhovala do Dánska. Moc lidí to v ČR neví, ale máme možnost studovat v Dánsku na vysokých školách bez poplatků za školné (!) na velmi kvalitních univerzitách. Univerzity, kde výuka probíhá v anglickém jazyce a třídy jsou složeny ze studentů z celého světa, nabízejí opravdu rozličné programy. Mezi obory se dají najít obory technické, managerské, designové, architektura,finanční, grafické, cestovní ruch, umělecké a mnoho dalších!


Proč jsem si vybrala studium v Dánsku?

Kromě výše zmíněné výhody neplacení školného, tak samozřejmě kvůli možnosti studovat v mezinárodním prostředí, naučit se perfektně anglicky, získat přátelé po celém světě a hlavně díky široké nabídce oborů, kde jsem našla přesně ten obor, co jsem chtěla studovat.
Kromě toho Dánsko používá progresivní metodiku výuky, která je výrazně méně hierarchicky založena, což znamená, že student a profesor mají více otevřený a přátelský vztah. Vyučující jsou si vědomi faktu, že jsou na škole pro studenty a ne naopak. Důraz se neklade na memorizování učiva tak, jako můžeme znát z ČR, ale spíš na řešení konkrétních problémů formou projektů, prezentací atd.

Snažím se rozšířit možnost studia v Dánsku mezi lidmi v ČR a pomoci budoucím studentům se všemi potřebnými kroky k přijetí.

Zaujalo Vás studium v Dánsku?Úsměv

S pozdravem,

Markéta
« Poslední změna: Únor 21, 2012, 03:10:21 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München