Dotaz (pouze pro registrované)
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Dotaz (pouze pro registrované)  (Přečteno 347910 krát)
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #15 : Říjen 04, 2007, 02:03:15 pm »

A az budes mit cas na ten kalendar, asi by bylo zajimave, dat tam jak nemecke tak ceske svatky. Nejak mi za tu dobu tady vypadly z hlavy a ted se obcas divim...
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #16 : Říjen 04, 2007, 08:26:18 pm »

Ahoj Marcelo, momentalne resim jine problemy s forem, zatim je najdes tady Zatim jsou v kalendari nemecke svatky

***edit***
S tím nesouhlasím, to by byl zmatek kdyby byly všechny svátky dohromady.
Svátky ČR, SR, Německa,... nebudou nikdy dohromady v jednom kalendáři. Každá země bude mít svůj kalendář.
« Poslední změna: Říjen 08, 2007, 12:03:09 pm od David » Zaznamenáno
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« Odpověď #17 : Říjen 07, 2007, 08:13:51 pm »

Cau,

myslim, ze by bylo fajn, kdyby se nove prispevky zobrazovaly hned nahore, at je clovek nemusi hledat nekde dole na strance. Proste seradit prispevky v diskuzi od nejnovejsich Úsměv.

Hezky vecer,

Magda
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #18 : Říjen 08, 2007, 12:00:19 pm »

Ahoj Magdo,

s tím nesouhlasím. Ať už se jedná o nějakou otázku, upozornění na akci nebo koncert, vždy je nejdůležitější první příspěvek v tématu, ostatní jsou názory/odpovědi k tématu. Pokud nový uživatel klikne na téma, očekává určitě první příspěvek. V tématu je jasně vidět kolik má stran, není problém kliknout Dolů/Nahoru, Strana [1],[2],... atd.

Mohl bych sice dát na titulní stranu odkaz na poslední příspěvek v tématu jako to bylo předtím, momentálně ale není na titulní straně tolik témat na více stran, takže to není až tak nutné řešit.

Hezký den,
David

PS: muzes si to nastavit v osobnim nastaveni: nastaveni vzhledu
« Poslední změna: Leden 23, 2008, 10:11:48 pm od David » Zaznamenáno
marlin



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #19 : Březen 26, 2008, 04:18:03 pm »

Ahoj Davide, najak nefunguje
/antrag_erklaerung.pdf
co by se mi aktualne velmi hodilo...nedalo by se s tim neco udelat, prosim?
Dekuji.
« Poslední změna: Červenec 02, 2009, 12:16:24 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #20 : Březen 26, 2008, 05:16:21 pm »

Ahoj,
jo, vim, ty soubory jsem jeste vsechny neprepsal, chci to dat pak vsechno do wiki...
Jde to otevrit pres Mnichov: antrag_erklaerung.pdf
Hezky den,
David
« Poslední změna: Červenec 02, 2009, 12:15:55 pm od David » Zaznamenáno
JaninaX6



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #21 : Březen 28, 2008, 07:49:22 am »

Ahojky, souhlasim s ostatnima, odvadis fakt suprovou pracicku! Diky moc!
Jen jsem se chtela zeptat, zda by nebylo mozne (pokud by o to byl zajem) vytvorit i nejakou novou sekci i pro lidicky z jinych mest, kraju? Tyhle stranky pouziva hodne lidi, kteri v Mnichove neziji, ale chodi sem pro ruzne informace. Mozna by si takhle mohli lip nebo rychleji vymenovat info napr. jak to probiha na tech ci onech uradech i mimo Mnichov nebo se prostrednictvim takove sekce dozvida o novych krajanech z CR ve svem okoli. Ale - je to jen takovy navrh  Mrknutí
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #22 : Březen 28, 2008, 10:16:43 am »

Ahoj,
diky Úsměv
tak obecné info se snažím schromažďovat do "Německých témat".
Jelikož je Německo velké, tak jsou pro místní založeny "Regiony", kde můžou hledat krajany ze svého okolí, popř. připíchnout pin do mapy uživatelů.
Pro určité regiony kde je hodně krajanů můžu založit další podstránky, jako je např. mnichov.de pro Mnichov.
Kdo chce může klidně napsat článek o městě ve kterém žije, ten pak můžu dát na titulní stranu, popř. dát nějaké nové fotky do galerie. Zatím se tak ale bohužel nestalo ....
Hezký den,
David
« Poslední změna: Březen 28, 2008, 10:21:11 am od David » Zaznamenáno
k.m.e



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #23 : Březen 28, 2008, 09:59:13 pm »

ahojko,

tak asi sa budem opakovat.... ale je fakt super, ze si niekto dava tu namahu a urobi takuto stranku.... sice som v Mnichove len par tyzdnov.... tato stranka mi velmi pomohla... vdaka... ozaj aj vdaka, za osobnu reakciu na e-mail, ked som hladala ubytko... uz som nasla  Úsměv ...... zatial som nijake chyby nepostrehla, ale ak na nejake nadabim, urcite dam vediet.....  Mrknutí ... tak dufam, ze sa ti tvoj konicek..... vylepsovat tuto stranku, nezunavi.....  no a vdaka aj za ostatnych, co ju este len vyuziju....hmmm... len jedina skoda, ze som o nej nevedela skor, ked som robila rozpocet k projektu  Smutek zatim
Zaznamenáno
pepi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #24 : Duben 22, 2008, 02:39:41 am »

                ....zdravim,stranky jsem objevil nahodou,jsou perfektni!!!
                                                   pozdrav z Viechtachu,Pepi
Zaznamenáno
pedrito



Karma: 14
Příspěvků: 69


beijinhos


« Odpověď #25 : Duben 22, 2008, 09:02:45 am »

Skutecne kdyz je nekdo tak liny jako ja, nestaci se divit kolik toho David stihne. Diky za vybornou praci. Skoda ze te uz nevidime na bowlingu...
Mej se hezky
Pedr(it)o
Zaznamenáno
Lucynda



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #26 : Duben 22, 2008, 05:49:25 pm »

Ahoooj  Úsměv Je to super stranka, nemam co dodat! Je perfektni, ze neco takoveho je...At zije Mnichov  Mrknutí
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #27 : Duben 24, 2008, 10:38:59 am »

A at zije David Mrknutí
Zaznamenáno
maru



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #28 : Duben 29, 2008, 10:38:27 am »

Ahoj, diky za tyhle stranky jsou fakt super. Jen jak jsem se ted dozvedela na foru, tak ceske a slovenske mse uz nejsou v Asamkirche, tak kdyz bys to tam mohl jen prepsat, aby se pak nekdo nedivil Mrknutí
Ale jinak fakt skvele stranky!
Zaznamenáno
pedrito



Karma: 14
Příspěvků: 69


beijinhos


« Odpověď #29 : Duben 29, 2008, 03:49:01 pm »

 Valím oči! Super! Cauky Davide, občas mám problém zobrazit stránku, browser mi řekne "server nebyl nalezen". Potom to zkusím později a už to funguje. Muže být kvůli tomu ze se tam zrovna provádí nějaká údržba?
Např. stalo se mi to dnes zhruba kolem 16:30

s pozdravem
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München