Dotaz (pouze pro registrované)
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Dotaz (pouze pro registrované)  (Přečteno 348456 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Červenec 27, 2007, 09:47:12 pm »

Ahoj!  Úsměv

Mám pár otázek:

Nějaké problémy? Problém s registrací? S e-mailama? S čímkoliv jiným?
Jste s fórem spokojeni? Máte nějaké nápady na vylepšení fóra?

Změnil jsem na menší písmo, je to čitelné nebo máte problémy?

Taky mě zajímá jestli se třeba někdo zaregistroval jen ze zvědavosti, aby si tohle mohl přečíst Úsměv

Jsem na to sám, bylo by fajn slyšet taky nějaký názor ostatních.

Díky moc,

David
« Poslední změna: Prosinec 14, 2008, 08:50:23 pm od David » Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #1 : Červenec 28, 2007, 10:26:43 pm »

Cao Davide,
pismo je v pohode, to bude ale asi i tim nasim monitrem. Jak to bude vypadat jinde ti sdeli moje druha polovice...
Jinak diky za spoustu uzitecnych informaci. Davam kontakt na tyto strakny kde muzu...

Mej se :-)
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



!
« Odpověď #2 : Červenec 29, 2007, 08:07:52 am »

Nemam nic co bych vytknul. Perfektni stranka, diky Davide!
Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #3 : Červenec 29, 2007, 04:56:45 pm »

ahoj Davide,
toto me v rychlosti napadlo:
- vyhodil bych kalendar, ukazoval bych jen aktualni datum, ziskas zase trosku mista navic
- pismo ma na mem 17" LCD ma idealni velikost

jinak coooool. Weiterhin so...
Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #4 : Červenec 29, 2007, 11:43:46 pm »

jo davide jsem rád že něco takovýho existuje tohle forum je výborný

at žije mnichov  Smích Smích
Zaznamenáno
Ondrej Kelle



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #5 : Červenec 31, 2007, 07:33:57 pm »

Je to velmi prima stranka, dobra praca! :-)
Zatial som si nevsimol vobec ziadne problemy. :-)
Pismo je OK.
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #6 : Srpen 08, 2007, 10:46:15 am »

Jeste me tak napada, kdyz uz tu byla zminka o kalendari - ze by v nem mohly byt nejak zvyrazneny svatky.
Zaznamenáno
vancr



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Srpen 18, 2007, 07:38:15 pm »

Fórum je vynikající.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #8 : Srpen 18, 2007, 09:48:24 pm »

Díky Úsměv
Kalendář bych nevyhazoval, právě že ukazuje aktuální akce pro dnešní den (pokud je akce s kalendářem spojena) ikdyž není už příspěvek vidět na hlavní straně mezi diskuzema.
Marcelo: díky za tip, momentálně to bohužel nejde ale pokusím se s tím něco do budoucna udělat
Zaznamenáno
Jules
*** JV ***



Karma: 0
Příspěvků: 25



« Odpověď #9 : Září 10, 2007, 11:08:07 pm »

Ahoj Davide!

Už jsem Tě chtěl na to upozornit dávno, ale vždycky jsem na to zapomněl. V sekci "Volný čas a sport" a podsekci "Pravidelné akce" je jeden z prvních odkazů nadepsán "TV Sokol Mnichov". Po kliknutí se však dostanu na stránky organizace "SKV Sokol München" (http://www.sokol-muenchen.com), zatímco na pravý "TV Sokol München" (http://www.sokol-muenchen.de), který je na rozdíl od "SKV Sokol München" řádným členem Zahraniční obce sokolské, jsem na Tvých stránkách žádný odkaz nenašel. Mohl bys prosím tu odkazovou adresu opravit.

Díky!
Jarda Verner, člen TV Sokol München
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #10 : Září 10, 2007, 11:35:37 pm »

Ahoj Jardo,
Odkaz na TV Sokol Mnichov najdeš dokonce ve 2 článcích, v článku Kultura, misie, .... a v článku Sport, v sekci Sportovní spolky.
Opravuju tedy název odkazu v článku pravidelné akce a přidám odkaz na TV Sokol Mnichov a přidám navíc (člen Zahraniční obce sokolské) aby se to nepletlo.
Díky!
Hezký večer,
David
Zaznamenáno
Jules
*** JV ***



Karma: 0
Příspěvků: 25



« Odpověď #11 : Září 11, 2007, 09:55:02 pm »

Díky, Davide, udělal jsi to rychle a dobře.
Jarda
Zaznamenáno
Alca99



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #12 : Září 13, 2007, 05:19:09 pm »

ahoj davide ja si myslim ze robis fakt dobru pracicku a fakt Ti velmi fandim za Tvoju vytrvalost a usilovnost. myslim ze to pismo je dost dopohody. tak si nerob zbytocne starosti.zelam Ti este vela chuti a som rada ze si a ze Ta to bavi a ze nam vsetkym cudzincom pomahas. a davaj na seba pozor nech sa stale mözeme stretavat na tejto stranke. papa a zelam Ti pekny den a som rada ze si . papa
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #13 : Září 14, 2007, 11:49:30 pm »

Diky Aleno Úsměv
Zaznamenáno
uzovka25



Karma: 0
Příspěvků: 9


Aupair jak ma byt :D


« Odpověď #14 : Říjen 04, 2007, 12:12:49 pm »

ahoj, tak ja se zaregistrovala proto,ze jsem byla zvedava Úsměv, co tu najdu, takze jsi to na zacatku dobre odhadl  Škleb, jinak mohu rict, ze se mi tyto stranky moc libi, prehledne a pismo je bez problemu, cau Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München