Slováci v Mannheime?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Slováci v Mannheime?  (Přečteno 53233 krát)
ruppi



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Červen 03, 2011, 02:02:47 pm »

hallo,

sťahujem sa za priateľom do Mannheimu a už teraz viem, že mi bude chýbať slovenčina. Nájdem tu nejakých slovákov/slovenky? mám 26, budem sa velmi tešiť ked sa niekto ozve!!
Zaznamenáno
zdenka42



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Červenec 29, 2011, 11:08:16 pm »

Ahoj...podarilo sa Ti najst niekoho na pokec v Mannheime? ako sa Ti dari?
ja som sem prisla pracovat som tu druhy mesiac..Hovorili mi,ze v Mannheime je vela Slovakov zatial sa mi vsak nepodarilo cez net so ziadnym skontaktovat..
Ja som V mundenheime co je da sa povedat kusok od a obcas by mi dobre padlo pokecat si trochu vypnut a byt medzi mladymi-svojimi...:-)
Ked budes mat cas a chut mozes sa ohlasit..
Volam sa Zdenka som z BA a mam 42 rokov..
papa
Zaznamenáno
matejstulrajter



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Září 11, 2013, 08:48:49 pm »

Ahoj, som Mato, dlhsie byvam v Mannheime, na Slovakov v Mannheime som narazil napriek negativnej skusenosti a nude zostavam otvoreny, ak chces pokecame stulrajtermatej[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Shodan91



Karma: 0
Příspěvků: 8


23 Jahre, ich mag klettern und In-line fahren.


« Odpověď #3 : Srpen 11, 2014, 12:16:07 am »

Ahojte byvam v okoli Ludwigshafen presnejsie v Rheingönheim, mam tu zopar nemeckych kamosov no ale neni to to co slovenski kamarati, jediny slovak s kym sa tu v DE rozpravam je brat, inak nula bodov. Ak niekto ma chut ozvyte sa mi na mail, Jozef.Pachinger[zavináč]atlas.sk  Tschüs Úsměv
Zaznamenáno
swanhilda



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #4 : Září 03, 2014, 12:19:34 pm »

 aj ja som v Ludwigshafene... a poznam uz aj sirsie okolie trosku Úsměv kde sa stretavate ? a kedy ?

 
Zaznamenáno
Marcel111



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Říjen 12, 2014, 12:43:09 pm »

Halooo... slečna na kávu alebo chlap na pivo???
Zaznamenáno
ElRodriguezo



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Listopad 09, 2014, 07:16:26 pm »

swanhilda též jsem z Ludwigshafenu ale jsem Čech, tak  co nějaký sraz? Úsměv
Zaznamenáno
emiluska



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Listopad 24, 2014, 10:24:36 am »

Ahoj vsetci Úsměv

tak aj ja sa stahujem do Mannheimu - caka ma tam internship na 6 mesiacov.
Kde budem byvat, to zatial neviem. Takze ak mate nejake navrhy na naj stvrt, sem s nimi Úsměv Hlavne dve podmienky: dobra dostupnost do Roche (Sandhofer Straße 116, 68305 Mannheim) a na miestnu Uni.
A samozrejme, ozvite sa na kavu, caj, vylet or anything. Na zaciatku tam budem uplne stratena. "HELP" :-D
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München