Hledání práce v Belgii - přes internet nebo agenturu?
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledání práce v Belgii - přes internet nebo agenturu?  (Přečteno 24420 krát)
itania



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 06, 2011, 04:52:00 pm »

Hezký den,

plánuji se sthěhovat do menšího města v Belgii a jelikož budu mít ubytování zdarma, zdálo se mi to jako zajímavá příležitost. Obávám se pracovních příležitostí i když ubytování zajištěné bude a co se jazyku týče umím jen anglicky. Právě končím studium na vš, tak ani nemám žádné zkušenosti. Kde je nejlepší hledat? www stránek už mám dost, ale myslm, že lepší to bude osobně nebo přes agenturu, co myslíte? jaké máte zkušenosti?

Dále mám dotaz ohledně psa (jezevčíka), kterého beru s sebou pas i čip bude mít, ale nevíte jak je to tam s registrací? Pobyt plánuji asi na 3 roky a když už platím v ČR nechce se mi tam platit tolik peněz. Kontroluje to někdo?
Díky předem!
« Poslední změna: Březen 06, 2011, 04:59:25 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München