Freiburg a okoli
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Berlin | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Freiburg a okoli  (Přečteno 34328 krát)
skifa182



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Červen 10, 2010, 11:10:49 am »

 

  Ziji v blizkosti Freiburgu - najdu nekoho, kdo zije v teto oblasti? Zatim jsem tu nenarazila na zadnou - eho :-) krajanku - na.... Ozve se nekdo??
Zaznamenáno
Milano



Karma: 7
Příspěvků: 60



« Odpověď #1 : Červen 20, 2010, 08:16:33 pm »

Ahoj, jediny pobliz v teto oblasti jsem tu asi ja, ziji tu s manzelkou v T-Neustadt, Hochschwarzwald.  Pokud chces, muzeme se setkat treba ve Freiburg a nejake krajany a krajanky vypatrat. Freiburg je mesto studentu. 
Zaznamenáno
skifa182



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Červen 21, 2010, 08:26:50 pm »

Ahoj, diky za odpoved, jsem rada, ze se ozval aspon nekdo Úsměv rada se nekdy sejdu, ale nyni jsem po operaci Achillovky a budu jeste aspon 2 mesice vyrazena z provozu...ale pak by nemel byt problem se sejit. Ja ziju s pritelem v Umkirchu. Ve Freiburgu zije jiste spousta mladych lidi, ovsem je otazkou, zdali by meli zajem se seznamovat s nekym, kdo by mohl byt jejich matkou Škleb zdravim a preju krasny letni snad! uz dny
Zaznamenáno
Milano



Karma: 7
Příspěvků: 60



« Odpověď #3 : Červenec 11, 2010, 08:08:14 pm »

Ahoj, tak to neni prijemna zprava kdyz uz snad tady zacalo leto, vcerejsich 37 stupnu tomu dava za pravdu.Ale co se da delat. Az se uzdravis, tak se muzeme sejit.  Mas soukromou zpravu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Germany.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě v Německu, česky i německy. Užitečné články o hledání práce v Německu, ubytování, o studiu a nebo taky nakupování, kultuře, památkách a atrakcích, cestování, dopravě a spoustě dalšího.

Odkazy | spolujizda | Zahnarzt München